Yurt Dışında Unutulmayacak Bir Yılbaşı Gezisine Ne Dersiniz?, Gezi Rehberi

Yurt Dışında Unutulmayacak Bir Yılbaşı Gezisine Ne Dersiniz?

Yorum Yok

Gezi Rehberi Editor

Yurt Dışında Unutulmayacak Bir Yılbaşı Gezisine Ne Dersiniz?

Turizm firmaları yılbaşı turları için çalışmalarını hızlandırdı. Turizm sektörünün yenilikçi firması Gezinomi, yılbaşını yurt dışında geçirmek isteyenler için bol seçenekli, zengin içerikli ve en uygun fiyat garantili tur paketleri hazırladı.

Bu yıl 1 Ocak’ın salı gününe denk gelmesi ve hafta sonu ile birleşmesi hem tatilcilerin hem de turizm firmalarının yüzünü güldürdü. Hal böyle olunca da turizm firmaları yılbaşı turları için çalışmalarını hızlandırdı.

Turizm sektörünün yenilikçi firması Gezinomi, yılbaşını yurt dışında geçirmek isteyenler için bol seçenekli, zengin içerikli ve en uygun fiyat garantili tur paketleri hazırladı.

Avrupa'nın en güzel şehirlerinde yılbaşı partisi

Gezinomi’de yılbaşı turları yoğunluklu olarak Avrupa’yı, Balkanları, Beyrut ve Dubai’yi kapsıyor. Benelux Ülkeleri&Paris Turu, Roma, Barselona&Madrid Turu, Selanik&Atina, Orta Avrupa turları, şu sıralar Türk tatilcilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında… Ayrıca özel kapsamlı yılbaşı partilerinin ve galalarının olacağı ‘Yılbaşı Amsterdam&By-Night’, Roma, Barselona, vizesiz Kiev ve Vizesiz Saint Petersburg&Moskova turları da büyük ilgi görüyor.

Gezinomi yılbaşı turları

Peşin fiyatına 12 taksit imkanı

Yılbaşı tatilini Gezinomi’den alanlar avantajlı kampanyalardan da faydalanabilecek. Gezinomi yılbaşı turları peşin fiyatına 12 taksit yapılabiliyor. Ayrıca Turkcell kampanyası ile yurt içi tatil paketi alanlar, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 50 TL değerinde 125 dakika konuşma veya tatilleri boyunca kullanabilecekleri günlük 50 MB internet; yurt dışı tatil paketi satın alan müşterilere ise 30 dakika yurt dışı (roaming) konuşma paketi hediye ediliyor.

Hem güvenli hem keyifli tatil

Gezinomi’nin Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, yılbaşı turları için erken rezervasyon fırsatının 30 Kasım’a kadar devam ettiğini hatırlatarak şunları söyledi; “Gezinomi olarak müşterilerimize en uygun fiyat garantili ve en zengin tatil seçeneklerini sunmak için uzman kadromuzla çalışıyoruz. Yılbaşı turunu Gezinomi’den alan tatilseverler hem güvenli ve keyifli bir tatil geçirecek hem de kazançlı çıkacak.”

Gezinomi'nin yılbaşı turlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak isteyenler firmanın web sayfasını ziyaret edebilirler.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)