The Ritz Carlton İstanbul'dan Yeni Yıla Özel Kutlama ve Konaklama Paketleri Burada!, Faydalı Bilgiler

The Ritz Carlton İstanbul'dan Yeni Yıla Özel Kutlama ve Konaklama Paketleri Burada!

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor

The Ritz Carlton İstanbul'dan Yeni Yıla Özel Kutlama ve Konaklama Paketleri Burada!

The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, "Yeni Yıl Gala Yemeği" ile 2013'e "Merhaba" diyor. Yılbaşı akşamına özel hazırlanan menüye Grup Blue'nun orkestrası eşlik ederken, Bleu Lounge & Grill'de ise gece 23.00'den sonra Luxury Lounge FM işbirliğiyle DJ performansları misafirleri doyasıya eğlendirecek.

Çintemani Restaurant, “Yeni Yıl Gala Yemeği” ve Grup Blue orkestrasının jazz klasiklerinden, latin ezgilerine, macar rapsodilerinden türkçe sevilen parçalardan oluşan geniş repertuarıyla müzik ve lezzetin birarada olduğu bir akşam vaat ediyor. Yılbaşı akşamı için Şef Andre Piednoir ve ekibi 6 çeşit yemekden oluşan özel bir menü hazırladı.

Bleu Lounge & Grill‘de şampanya ikramı ile karşılanacak misafirler akşam yemeği için Çintemani Restaurant’ının “Kar temalı dekoru” ile romantik ortamında devam edecek. “Şarap jöleli ördek madalyon”, “balkabaklı dülger balığı” ve “trüf mantarlı dana bonfile” Yeni Yıl Gala Yemeğinin leziz alternatifleri arasında, tatlı tabağındaki Şefin özel hazırladığı çikolata çeşitlemeleri gecenin sonunda damakları tatlandıracak.

Ailenizle ve dostlarınızla yeni yıl coşkusunu panoromik Boğaz manzarası eşliğinde lezzetli yemekler ve canlı müzik ile yaşamak istiyorsanız The Ritz-Carlton İstanbul Çintemani Restaurant’ın Yeni Yıl Gala Yemeği’nde istediğiniz her şeyi bulacaksınız. Çintemani Restaurant’ta misafirlere sunulacak limitsiz yerli içkiler dahil Yeni Yıl Gala Yemeği kişi başı KDV dahil 550 TL.

Son günlerin popüler adresi Bleu Lounge & Grill’de canlı duo performansının ardından gece 23.00’den itibaren Luxury Lounge FM’in Djleri Sertouch ve Tim Owens ile hareketli bir yılbaşı akşamına imza atılacak. Üç farklı eğlence paketinden oluşan Bleu’deki partiye giriş sürpriz sunumlar dahilinde 100 TL’den başlıyor...

The Ritz Carlton İstanbul

The Ritz Carlton İstanbul'dan Yılbaşına Özel Konaklama Paketleri

The Ritz-Carlton İstanbul, farklı içeriklere sahip yeni yıl konaklama paketleri hazırladı. Üç farklı paketten oluşan yeni yıl konaklama seçenekleri, eğlenceyi lezzet ile bir araya getiriyor. Konaklama paketlerinde yeni yıl gala yemeği veya yeni yıl brunch’ı, istendiğinde ise her ikisi birden tercih edilebiliyor.

Oda fiyatı ve yeni yıl brunch’ının dahil olduğu paketin fiyatı, 435 Euro’dan başlıyor. Çintemani Restaurant’daki Yeni yıl gala yemeği ve yine oda fiyatının dahil edildiği paket ise 745 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Hem 31 Aralık akşamı yeni yıl gala yemeğine, hem de 1 Ocak sabahı yeni yıl brunch’ına katılmak isteyenler ise 835 Euro’dan başlayan fiyatlarla bu keyfi doyasıya yaşayabiliyor. Bütün yılın yorgunluğunu atıp yenilenmek isteyenler ise, The Ritz- Carlton, Spa’nın sunduğu servislerden ayrıca yararlanabiliyorlar.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)