Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar, Türkiye

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Yorum Yok

Rota Önerileri Seyhan Ahen

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar
Yılın beklenen en romantik zamanı,14 Şubat Sevgililer Günü kapımızda. Eşiniz veya sevgilinizle şehrin karmaşasından kaçıp, baş başa kalarak, beraber romantik anlar geçirebileceğiniz, 14 Şubat Sevgililer gününde gidilebilecek, büyük şehirlere yakın olan, isterseniz günübirlik, isterseniz hafta sonunu da dahil ederek 2 veya 3 gün vakit geçirilebilecek rotaları sizler için derledik. Eğer hala 14 Şubat Sevgililer günü için bir planınız yoksa, 14 Şubat Sevgililer günü otel önerilerimizle birlikte 14 Şubat Sevgililer Gününde gidilebilecek en romantik yerler listelerimizi İstanbul, İzmir ve Ankara şehirleri için derledik. Hazırsanız başlayalım!

İstanbul'a yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik RotalarYoğun iş temposu, her gün çekilen trafik, her an her yere yetişme telaşı ile geçirilen yorucu günlerden bir nebze de olsa kopmak, sevdiğinizle İstanbul'dan uzaklaşmak için doğru bir zaman 14 Şubat Sevgililer Günü. İsterseniz günübirlik, isterseniz birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşarak, sevdiğinizle baş başa romantik bir tatil geçirebilirsiniz. İstanbul'a yakın gezilecek yerleri ve Sevgililer Günü'ne özel otel önerilerimizi İstanbul'a Yakın Günübirlik Rotalar yazısından öğrenebilirsiniz! Daha fazla otel önerisi içinse İstanbul Yakın Oteller sayfasına göz atabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

619 TL

En Uygun Fiyata Git

İzmir'e Yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik RotalarGezmesi ayrı, yaşaması ayrı keyifli yerler başında gelen İzmir'de 14 Şubat sevgililer günü için yapılabilecek oldukça fazla aktivite var. Konumu nedeniyle İstanbul'a nazaran her yere çok kısa sürede varabileceğiniz İzmir'de, İzmir'e yakın hafta sonu gezilecek ve romantik dakikalar geçirilecek rotalar da az değil. İsterseniz deniz kenarı bir bölgede, isterseniz tarihi ege köylerinde soluklanarak, 14 Şubat Sevgililer günü kaçamağı yapabilirsiniz. İzmir'de hafta sonu gidilebilecek, romantik bir tatil geçirmenizi sağlayacak rotaları, Sevgililer günü otel önerilerimizle birlikte İzmir'in Masalsı Köyleri yazımızda derledik.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1043 TL

En Uygun Fiyata Git

Ankara'ya yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik RotalarSoğuk ve çetin geçen kış mevsimi sebebiyle Ankara ve Ankara çevresinde gezilecek yerler tam kış mevsimine uygun tatil planları yapanlar için biçilmiş kaftan. Doğa içerisinde romantik bir 14 Şubat Sevgililer günü planı veya tarihi kentleriyle geçmişe yolculuk yapabileceğiniz Ankara'ya yakın günübirlik veya hafta sonu tercih edilen rotaları bu yazımızda bulacaksınız. Ankara'dan rahatlıkla ulaşabileceğiniz, Ankara'ya yakın günübirlik veya hafta sonu rotaları içerisinde 14 Şubat Sevgililer Gününü doyasıya kutlayacağınız önerilerimizi Sevgililer günü otel tavsiyelerimizle Ankara'ya Yakın Günübirlik Rotalar yazısında okuyabilirsiniz.
Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Başbaşa romantik bir deneyim yaşamak isteyen çiftler Sevgililer Günü'nü özel önerilerimizi Neredekal.com'un derlediği Keşif Rehberi yazılarına bakabilirler. Daha fazla konaklama seçeneği değerlendirmek için en çok oteli en iyi fiyattan karşılaştırabileceğiniz Romantik Oteller sayfasına bakabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)