Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Paylaş
Seyhan Ahen  
Eklenme: 05 Şubat 2022
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar
Yılın beklenen en romantik zamanı,14 Şubat Sevgililer Günü kapımızda. Eşiniz veya sevgilinizle şehrin karmaşasından kaçıp, baş başa kalarak, beraber romantik anlar geçirebileceğiniz, 14 Şubat Sevgililer gününde gidilebilecek, büyük şehirlere yakın olan, isterseniz günübirlik, isterseniz hafta sonunu da dahil ederek 2 veya 3 gün vakit geçirilebilecek rotaları sizler için derledik. Eğer hala 14 Şubat Sevgililer günü için bir planınız yoksa, 14 Şubat Sevgililer günü otel önerilerimizle birlikte 14 Şubat Sevgililer Gününde gidilebilecek en romantik yerler listelerimizi İstanbul, İzmir ve Ankara şehirleri için derledik. Hazırsanız başlayalım!

İstanbul’a yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Yoğun iş temposu, her gün çekilen trafik, her an her yere yetişme telaşı ile geçirilen yorucu günlerden bir nebze de olsa kopmak, sevdiğinizle İstanbul’dan uzaklaşmak için doğru bir zaman 14 Şubat Sevgililer Günü. İsterseniz günübirlik, isterseniz birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşarak, sevdiğinizle baş başa romantik bir tatil geçirebilirsiniz. İstanbul’a yakın gezilecek yerleri ve Sevgililer Günü’ne özel otel önerilerimizi İstanbul’a Yakın Günübirlik Rotalar yazısından öğrenebilirsiniz! Daha fazla otel önerisi içinse İstanbul Yakın Oteller sayfasına göz atabilirsiniz.
Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal Değerlendirme3.2/5 Çok İyi
(34 değerlendirme)
Ağva, Şile, İstanbul
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.053 TL

İzmir’e Yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Gezmesi ayrı, yaşaması ayrı keyifli yerler başında gelen İzmir’de 14 Şubat sevgililer günü için yapılabilecek oldukça fazla aktivite var. Konumu nedeniyle İstanbul’a nazaran her yere çok kısa sürede varabileceğiniz İzmir’de, İzmir’e yakın hafta sonu gezilecek ve romantik dakikalar geçirilecek rotalar da az değil. İsterseniz deniz kenarı bir bölgede, isterseniz tarihi ege köylerinde soluklanarak, 14 Şubat Sevgililer günü kaçamağı yapabilirsiniz. İzmir’de hafta sonu gidilebilecek, romantik bir tatil geçirmenizi sağlayacak rotaları, Sevgililer günü otel önerilerimizle birlikte İzmir’in Masalsı Köyleri yazımızda derledik.

Ankara’ya yakın Günübirlik Rotalar

Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Soğuk ve çetin geçen kış mevsimi sebebiyle Ankara ve Ankara çevresinde gezilecek yerler tam kış mevsimine uygun tatil planları yapanlar için biçilmiş kaftan. Doğa içerisinde romantik bir 14 Şubat Sevgililer günü planı veya tarihi kentleriyle geçmişe yolculuk yapabileceğiniz Ankara’ya yakın günübirlik veya hafta sonu tercih edilen rotaları bu yazımızda bulacaksınız. Ankara’dan rahatlıkla ulaşabileceğiniz, Ankara’ya yakın günübirlik veya hafta sonu rotaları içerisinde 14 Şubat Sevgililer Gününü doyasıya kutlayacağınız önerilerimizi Sevgililer günü otel tavsiyelerimizle Ankara’ya Yakın Günübirlik Rotalar yazısında okuyabilirsiniz.
Neredekal Değerlendirme4/5 Mükemmel
(31 değerlendirme)
Karacaören Mah, Kızılcahamam, Ankara
Tatilsepeti.com
%15 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.590 TL
Sevgililer Günü’ne Özel Günübirlik Rotalar

Başbaşa romantik bir deneyim yaşamak isteyen çiftler Sevgililer Günü’nü özel önerilerimizi Neredekal.com’un derlediği Keşif Rehberi yazılarına bakabilirler. Daha fazla konaklama seçeneği değerlendirmek için en çok oteli en iyi fiyattan karşılaştırabileceğiniz Romantik Oteller sayfasına bakabilirsiniz.