Şehrin Merkezinde Yılbaşı İçin En Özel Adres: Elite World Otelleri, Konaklama Önerileri

Şehrin Merkezinde Yılbaşı İçin En Özel Adres: Elite World Otelleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Şehrin Merkezinde Yılbaşı İçin En Özel Adres: Elite World Otelleri

Elite World Otelleri, şehrin merkezi Taksim'de yer alan Elite World İstanbul Hotel ve Elite World Prestige Hotel'de, yılbaşı için misafirlerine eşsiz bir konfor ve lüks deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Elite World Otelleri, muhteşem bir yılbaşı gecesi geçirmek, canlı müzik ve eğlenceli şovlarla 2013’e girmek isteyen konukları için dopdolu bir yılbaşı program hazırladı. Yeni yılı farklı lezzetleri tadarak geçirmek isteyenler için şehrin merkezi Taksim’de yer alan Elite World Prestige ve Elite World İstanbul Hotel, her yemeğin ziyafet niteliğinde sunulduğu restoranları, konforlu ortamları ve hafif lezzetleriyle sıcak bir ortam sunan barları ile yılbaşı gecesi için adeta bir lezzet yolculuğu düzenliyor.

Elite World İstanbul Hotel Lalezar Balo Salonu’nda düzenlenen “Yılbaşı Balosu” alkollü alkolsüz punch ikramının olacağı hoş geldiniz kokteyli ile başlıyor ve zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, dünya müziklerinden oluşan yerli ve yabancı geniş repertuarlarıyla orkestra, DJ performans, sürpriz çekilişler, oryantal show, saatler gece yarısını gösterdiğinde şampanya ikramı ile devam ediyor. Bu özel paketin kişi başı fiyatı KDV dahil 249 TL.

Elite World Hotel

Yeni yıl gecesini İlham Gencer ve İpek Dinç’in canlı performansı eşliğinde geçirmek isteyenler için Elite World İstanbul Hotel Jazz Company iyi bir alternatif. Yeni yıl menüsü, canlı müzik, limitsiz yerli içki ve şampanya ikramının olduğu paket, kişi başı KDV dahil 149 TL. Ayrıca yeni yılı piyano ve keman müziği eşliğinde romantik bir ortamda geçirmek isteyenler için The Brasserie de Elite World İstanbul Hotel’in yılbaşı alternatifleri arasında yer alıyor. The Brasserie’de yeni yıl menüsü, limitsiz yerli içki ve şampanya ikramının olduğu paket, kişi başı KDV dahil 109 TL.

Elite World İstanbul Hotel her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları unutmadı. Çocuklara yönelik olarak düzenlenecek olan “Çocuk Balosu”’nda zengin açık büfe, limitsiz meşrubat servisi, çizgi film gösterimi, palyaço, eğlenceli animasyonlar ve birçok sürpriz yer alıyor. Çocuk balosunda 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası ise kişi başı KDV dahil 55 TL.

Elite World Prestige Hotel’deki Manolya Balo Salonu’nda düzenlenen özel “Yılbaşı Balosu”nda; hoşgeldiniz kokteyli, zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, Canlı Müzik, DJ performans, sürpriz çekilişler, oryantal show yer alıyor. Bu özel paketin kişi başı fiyatı KDV dahil 179 TL.

Elite World Prestige Hotel’in sunduğu özel "Yılbaşı Konaklama Paketi"nde; Yılbaşı balosu, aynı gece konaklama, çift kişilik brunch, gecenin yorgunluğunu atabileceğiniz, sağlık ve zindeliğin adresi Fit Life Spa &Healt Center’da iki kişilik kullanım yer alıyor. Bu çok özel paketin kişi başı fiyatı ise KDV dahil 139 Euro.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)