Seabird Havayolları

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Habibe Tokgöz

Seabird Havayolları
Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye'de ilk kez yeni bir uçuş sistemini hayata geçiren Seabird Havayolları, Ege kıyılarına seyahat edenlere hizmet vermeye başlamıştır. Karadan ve denizden ulaşımı zor olan yerlere güvenli bir şekilde uçuşlar düzenleyen flyseabird, en keyifli uçuşlara imza atıp, sayısız yolcuya yeni heyecanlar sunuyor.
Seabird Havayolları'nın filosu güvenli ve sağlam olup; De Havilland DCH-6 Twin Otter uçakları kullanılmaktadır. Seabird Havayolları, aynı zamanda iş seyahatleri yapan yolcuları da ağırlamaktadır. Üstelik sadece yaz aylarında değil kış aylarında da uçuş düzenlemektedir.
Ege sularına inmenin muhteşem duygusunu yaşatan Seabird Havayolları; 2012 yaz sezonunda; İstanbul-Alaçatı, Alaçatı-Bodrum, İstanbul-Bozcaada rotalarına karşılıklı uçuş yapmaktadır. Çok yakında ise; İstanbul-Gökçeada, İstanbul-Çanakkale, Alaçatı-Gökçeada, Alaçatı-Marmaris, Alaçatı-Alanya, Alaçatı-Fethiye, Alaçatı-Göcek uçuş noktalarını hayata geçirecektir. Uçuş başlamadan 1 saat önce hareket noktasında bulunmanız gerekiyor.
Özel charter uçuşlarını kullanıp dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla seyahatlerinizi gerçekleştirip özgürlüğün tadını çıkartabilirsiniz. 19 kişilik Twin Otter'larla saatlere ve rotaya bağlı kalmadan gökyüzünün ve yeryüzünün keyfini çıkarma keyfi sizleri bekliyor.
Seabird Havayolları İletişim Bilgileri
Telefon: +90 212 310 23 30
İnternet Adresi: www.flyseabird.com

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)