Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Romantik Bir Tatil İçin Nereye Gidilir?

Romantik Bir Tatil İçin Nereye Gidilir?

Paylaş
Anonim  
Eklenme: 26 Eylül 2012
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Romantik Bir Tatil İçin Nereye Gidilir?

Sevdiğiniz kişiyle birlikte romantik bir tatil yapmak, aşkınızı tazelemek mi istiyorsunuz? O halde size önerdiğimiz bölgelere bir göz atın.

Bora Bora

Güney yarımkürenin en popüler adalarından biri olan Bora Bora aynı zamanda en pahalı tatil seçeneklerinden biri. Birçok balayı çifti, Fransız Polinezyasına ait bu cennet adada, her türlü kültürel ve sportif aktiviteyi sınırsız bir lüks içinde bulabileceği için, Bora Bora adaları en çok tercih edilen destinasyon olmayı sürdürüyor. Bora Bora adası etrafı mercan adacıklarıyla çevrili batık bir volkanın üzerinde yer alıyor. Tropikal bitki örtüsü, bembeyaz kumlarla buluşan turkuaz sularıyla Bora Bora adaları cennetten bir köşe. Adaya giriş için ABD vizesi almanız gerekiyor.

Hawaii

Pasifik okyanusunda bulunan Hawaii her biri kendine ait atmosferi olan altı adadan oluşuyor. Oahu, Kauai, Maui, Lanai, Hawaii ve Molokai isimli adalardan birinden diğerine geçerek balayınızı farklı aktiviteler ve ortamlarla renklendirebilirsiniz. Oahu adasında kalıyorsanız, kenarında palmiyelerin ve gökdelenlerin yükseldiği ünlü Waikiki kumsalında eğlenceye katılın.

Fiji Adaları

Güney Pasifik’te bulunan Fiji Adaları irili ufaklı 300 adadan oluşuyor. Viti Levu ve Vanua Levu en büyük iki adası. Yerel Fiji kültürü ve Hindu kültürü bir arada yaşıyor. Fiji Adaları’nın sizi aralarına katılmaya davet eden misafirperver ve sıcakkanlı bir halkı vardır. Hem yerel kültürler deneyimleyebilirsiniz hem de eşsiz doğal güzelliklere sahip Fiji Adaları’nda dinlenebilirsiniz. Fiji Adaları, Lost adasına düşmüş olmayı hayal eden, sakinlik ve huzur arayan çiftler için harika bir seçenek.

Hint Okyanusu – Seyşeller

Seyşeller, Afrika’ya çok yakın 100 adadan oluşan bir cumhuriyet. Kristal berraklığındaki suları, lüks otelleri, muhteşem doğasıyla birçok balayı çiftinin gözdesi haline geldi. İster takımadaların merkezi olan Mahe’ye gidin ister diğer adalardaki güzellikleri keşfedin. Şeyseller’de size egzotik bir adada olduğunuzu hissettirecek her şey var.

Haberin tamamı için: Megalife Magazin / 17 Ağustos