Noel ve Yılbaşı Gecesi Coşkusunu Hilton Otelleri'nde Yaşayın!, Türkiye

Noel ve Yılbaşı Gecesi Coşkusunu Hilton Otelleri'nde Yaşayın!

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Eğlence Editor

Noel ve Yılbaşı Gecesi Coşkusunu Hilton Otelleri'nde Yaşayın!

Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA eşsiz bir Noel ve yılbaşı gecesini kaçırılmayacak fırsatlar ile misafirlerine sunuyor. Bu özel günün ritmini ve ışıltısını yaşayacağınız, lüks ve görkemli bir yılbaşı için Hilton Otelleri sizleri bekliyor...

Eşsiz Bir Yılbaşı ve Noel Gecesi İçin Hilton İstanbul'u Tercih Edin

Hilton İstanbul Bosphorus Terrace Restaurant, eşsiz Boğaz manzarası ve canlı müzik eşliğinde şık ve keyifli bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyen misafirlerine limitsiz yerli içki dahil kişi başı 350 TL'ye görkemli açık büfe lezzetler sunuyor.

Balo Salonu'nda düzenlenecek olan “'Yılbaşı Gala Yemeği”'nde ise 6 çeşitten oluşan özel gurme menü, farklı ezgilerle özel orkestra ve limitsiz yerli içki dahil kişi başı 445 TL'ye sunuluyor. Ayrıca farklı lezzetlerden hoşlananlar için İstanbul'un en iyi Lübnan restaurantı Al Bushra Restaurant, kışkırtıcı renkleri ve kokularıyla, enfes meze ve et çeşitleri eşliğinde Lübnan mutfağının en karakteristik lezzetlerini 9. katta nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde çok beğenilen dekorasyonuyla sunacak. Limitsiz içeceklerin dahil olduğu özel Lübnan menüsü kişi başı 350 TL.

Ayrıca Noel gecesi 24 Aralık'ta Bosphorus Terrace Restaurant'ta canlı müzik eşliğinde enfes lezzetlerden oluşan açık büfe lezzetleri, kişi başı 110 TL'ye sunulurken, 4 çeşitten oluşan set menü 145 TL. 25 Aralık Noel Günü'nde ise nefis Noel Brunch'ında kişi başı 95 TL'ye Noel dekoru ve klasik canlı müzik eşliğinde keyifli bir brunch misafirlerini bekliyor.Noel'in ertesi günü ise yine Brunch keyfi Bosphorus Terrace'da 95 TL'ye sunuluyor.

Hilton Otelleri Istanbul

Lüks, Görkemli Yılbaşı ve Noel Gecesi Conrad İstanbul'da

Yeni yıl gecesinde Conrad İstanbul da misafirlerine ayrıcalıklı kutlama alternatifleri sunuyor. Boğaz ve Tarihi Yarımada manzaralı Manzara Salonu'nda misafirler, kanepe ve şarap ikramlarının yapılacağı kokteylle karşılanacak. Gece boyunca eskilerden günümüze sevilen tüm yerli ve yabancı parçaları sesle Yılbaşı Balosu kişi başı 425 TL'ye sunuluyor. Ayrıca çocuklar için çeşitli aktiviteler, özel bakıcı ve uyku odası hizmeti gala yemeğine katılan konuklarımız için ücretsiz olarak sunulacak. İstanbul'un en iyi Boğaz manzarasına sahip, 14. katta yer alan Summit Bar & Terrace'ta sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek canlı DJ performansı, limitsiz yerli içki ve açık büfeden oluşan Yeni Yıl Partisi'nin fiyatı ise kişi başı 325 TL.

Üstelik iki kişi dahil Boğaz manzaralı delüks odada konaklama, Manzara Salonu'nda kokteyl, yılbaşı gala yemeği ve Monet Restaurant'ta geç kahvaltı dahil 1150 TL + KDV

Hilton Otel İstanbul

Gecenin Işıltısı ve Ritmini Hilton Parksa İstanbul'da Hissedin

Panoramik Boğaz manzarası eşliğinde ve gecenin ışıltılarıyla yeni yılı Hilton ParkSA İstanbul Cloud 7 Restaurant Bar & Terrace'ta karşılamaya ne dersiniz? Özel Dj performansı eşliğinde açık büfe enfes lezzetler kişi başı 370 TL'ye sunulurken, 0-6 yaş ücretsiz ve 6-12 yaş arası %50 indirimli olarak sunulacak. Tamamen yenilenen Cloud 7 Terrace ise özel ısıtıcılarla yıldızların altında ve Boğaz'ın tüm görkemiyle yeni yılı karşılamak isteyenler için zengin içki menüsü, çorba servisi ve atıştırmalıklarıyla çok ideal bir alternatif sunuyor.

Üstelik iki kişi dahil Boğaz manzaralı odada konaklama, Cloud 7'da yılbaşı gala yemeği ve geç kahvaltı dahil 1000 TL + KDV

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)