Holiday Inn Istanbul Airport Hotel'de Yeni Yıla Unutulmaz Bir Başlangıç, Konaklama Önerileri

Holiday Inn Istanbul Airport Hotel'de Yeni Yıla Unutulmaz Bir Başlangıç

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Holiday Inn Istanbul Airport Hotel'de Yeni Yıla Unutulmaz Bir Başlangıç

Yılbaşında Holiday Inn Istanbul Airport Hotel'i tercih edenler 2013'ü Türk müziğinin sevgi adamı, sevilen sesi Murat Göğebakan ile karşılayacak.

Holiday Inn Istanbul Airport Hotel, zengin mutfağı ve maksimum eğlence anlayışıyla yılbaşı eğlencesinde farklılığını ortaya koyuyor. Türk müziğinin sevgi adamı Murat Göğebakan’nin muhteşem performansı ile konuklarına farklı ve keyifli bir yılbaşı gecesi sunmaya hazırlanan Holiday Inn Istanbul Airport Hotel, sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek yılbaşı programı ile yeni yıla eğlenerek girmek isteyenleri bekliyor.

Eşsiz yılbaşı mönüsü ve limitsiz yerli içki servisinden oluşan 2013 yılbaşı yemeğinde zengin lezzetleri tadabilirsiniz. Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’in balo salonunda, aileniz ve dostlarınızla, Murat Göğebakan’nın muhteşem performansı eşliğinde, unutamayacağınız bir yılbaşı sizleri bekliyor. Eğer çocuklarım ne olacak diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin, onlar için hazırlanmış özel gösteri palyaço ve eğlenceler ile özel olarak ağırlanacak.

Yılbaşının vazgeçilmez eğlencesi çekilişi unutmayan Holiday Inn Istanbul Airport Hotel birbirinden değerli hediyelerinin yanı sıra bir şanslıyı da Bodrum’da bulunan Sundance Suites Hotel’de tatil hediye ediyor.

Balo salonunda gerçekleşecek özel “Yılbaşı Galası” kişi başı eşsiz yılbaşı mönüsü ve limitsiz yerli içki ve organizasyon sonrası çorba servisi, KDV dahil 199 TL başlayan fiyatlarla. Aynı zamanda, 31 Aralık gecesi otelde konaklamak isteyenler için, “konaklama ve brunch KDV dahil 100 TL. 2013 yılına neşeli ve keyifli bir başlangıç için Holiday Inn Istanbul Airport Hotel’e davetlisiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)