Bitez The Corner Hotel'de Yılbaşı Keyfi, Konaklama Önerileri

Bitez The Corner Hotel'de Yılbaşı Keyfi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Bitez The Corner Hotel'de Yılbaşı Keyfi

Yaz aylarında Bodrum yarımadasının en çok tercih edilen beldelerinden olan Bitez, sonbahar ve kış mevsiminde dinlendirici yönü ile dikkat çekiyor.

The Corner Hotel, yaz aylarında Ege’ye doyamayanlar için, mükemmel bir yılbaşı programı ile kapılarını açıyor. Programını ise, 20:00 – 03:00 saatleri arasında, 2012 yılbaşı gala gecesi, canlı müzik eşliğinde eğlence, sürpriz hediye çekilişleri oluşturuyor.

The Corner Hotel, yılbaşı programı ve konaklama için konsept bir program sunuyor ve çok uygun fiyatlarla sizleri davet ediyor. Gala yemeği, yılbaşı brunchı ve konaklamada kişi başı fiyatı 169 TL, iki günlük konaklamalarda ise 199 TL. Sadece gala yemeğine katılmak isteyenler ise 119 TL vererek yılbaşına özel bu programa dahil olabiliyorlar.

Zengin bir ordövr tabağı, meyveli sorbe, salata, hindi fırın çevirme, çikolatalı parfe, meyve tabağı ve ekstra ikramlar ise yılbaşı menüsünü oluşturuyor. Bodrum’da huzurlu ve eğlenceli bir yılbaşı için The Corner Hotel ile iletişime geçebilirsiniz. İyi yıllar dileriz...

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)