Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!, Türkiye

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!

Yorum Yok

Rota Önerileri Gülnur Sağlam

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!
İlkbaharda kar yağışının hız kesmeden devam etmesi kayak tutkunları için farklı bir deneyimin kapılarını aralıyor. Bu bahar biraz daha uzun süren kayak sezonunda, Türkiye'nin hangi noktalarında kayak yapılacağını merak ettiğinizi duyar gibiyiz. 2022 yılının bir başka kış mevsimine ev sahipliği yaptığını gören kayak severler, kayak tatil yerleri için uygun bölgeleri araştırıyor. İlkbahar ara tatilini bembeyaz karlar arasında geçirmek isteyenler için, kayak sezonunun devam ettiği rotaları listeledik. Siz de, bu ara tatilde kayak keyfi bir başka olur diyenlerdenseniz sezon sona ermeden planlarınızı yapın! Kayak tatilinizi konforlu hale getiren konaklama seçeneklerini inceleyerek, gideceğiniz bölgenin en iyi kayak otellerine önceden ulaşabilirsiniz.

Erciyes, Kayseri

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!İlkbaharda devam eden kar yağışı ve okulların ara tatile girmesi ile Erciyes, kayak tatiline çıkmak isteyen ziyaretçilerin odağında yer aldı. Türkiye'nin önemli kış turizm noktalarından biri olan Kayseri Erciyes kayak tatili için en çok tercih edilen rotalardan biri olmaya devam ediyor. Nisan ayının ikinci haftasında Erciyes pistlerindeki kar kalınlığının 87 cm olarak ölçülmesi kayak sezonunun uzaması anlamına geliyor. Mayıs ayına kadar uzaması beklenen kayak sezonunda siz de yerinizi alın. Bu ilkbahar ara tatilinde bembeyaz bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, sezonu kaçırmadan Erciyes tatilinizi planlayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

350 TL

En Uygun Fiyata Git

Davraz, Isparta

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!Kış turizmi kapsamında sıklıkla ziyaret edilen Davraz, kayak sezonunun uzadığı rotalar arasında yer alıyor. İlkbahar ara tatilinde Isparta'da kayak keyfi yaşamak isteyenler için sayılı günler kaldı. Yoğun kar yağışı nedeniyle Davraz'da kayak sezonu nisan ayına kadar uzatıldı. Nisan ayının sonuna kadar Davraz'da beyaz örtünün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İlkbaharda kayak tatili için plan yapmak istiyorsanız acele edin!
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Palandöken, Erzurum

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!Kış aylarında en çok tercih edilen kayak merkezlerinden biri olan Palandöken, son yağışlarla birlikte kayak tutkunlarının yüzünü güldürdü. İlkbahar ara tatilinde Erzurum kayak tatili bir başka olur diyorsanız, rotanızı Palandökene çevirebilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için ara tatilde kayak heyecanı bir başka güzel olabilir. Erken rezervasyon yaptırarak nisan ayının sonuna kadar Palandöken'de kayak deneyimi yaşayabilirsiniz. Palandöken tatilinizi kusursuz hale getiren konaklama önerileri için Palandöken Otel Seçenekleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kartepe, Kocaeli

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!Türkiye'nin gözde kış turizm merkezlerinden biri olan Kartepe kayak tatili fırsatları ile kayak tutkunlarını harika bir deneyime davet ediyor. İlkbaharda etkili olan kar yağışıyla birlikte Kartepe de, kayak tatilinin devam ettiği rotalardan biri oldu. Sezonun uzamasıyla beraber pek çok otelde ziyaretçi yoğunluğu yaşandığı için acele etmenizde fayda var. Kartepe'de ilkbahar aylarında kayak tatili yapmak ve farklı bir deneyim yaşamak için erkenden rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

900 TL

En Uygun Fiyata Git

Kartalkaya, Bolu

Baharda Kayak Tatilinin Şimdi Tam Zamanı!İlkbaharda yoğun kar yağışı alan kayak merkezlerinden biri de Kartalkaya. Son yağışlarla birlikte Kartalkaya, Türkiye'de kar kalınlığının en fazla ölçüldüğü yer oldu. Bu ilkbahar tatilinde Kartalkaya'da macera dolu bir tatili geride bırakmak istiyorsanız acele edin! Kartalkaya kayak tatili için Kocaeli'nin uygun fiyatlı otel seçeneklerine göz atabilirsiniz. En Uygun Kocaeli Otelleri için konaklama önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

430 TL

En Uygun Fiyata Git

Neredekal.com'un sunduğu otel listeleme sayfasını kullanarak, kayak merkezlerine en yakın konaklama seçeneklerini en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)