Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedin, Türkiye

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedin

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler İncigül Semiz

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedin
Türkiye'nin en büyük nüfusuna sahip olan şehri İstanbul alış veriş merkezi bakımından da olanak açısından en gelişmiş şehirlerimizden birisidir. Şehrin mevcut ihtiyacını karşılayacak birçok alışveriş merkezi bulunması itibariyle gerek sosyal gerek kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. Bu yazımızda İstanbul'da gidebileceğiniz çeşitli alışveriş merkezlerini derledik. İşte İstanbul'daki popüler AVM'ler;

1- Neomarin, Pendik

İstanbul'un Güzelyalı semtine bağlı olan AVM bölge halkının ihtiyaçlarını karşılaması bakımından yeterli olanaklara sahip. Küçük fakat anlaşılır kat planıyla birçok mağazaya hızlıca ulaşma imkanı açısından oldukça elverişli.

2- Emaar Square Mall, Ünalan

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedinİstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan Emaar Square AVM, oldukça ferah bir konsepte sahip. Birçok iyi markayı bünyesinde barındıran AVM aynı zamanda, gastronomi açısından oldukça çeşitli imkanlara sahip. Birbirinden farklı teras restoranları, fastfood ve Türk pazarı konseptine sahip restoranlarıyla her damak tadına uygun restoranlar bulunduruyor. Aynı zamanda AVM'de hem çocuk hem de yetişkinlere uygun eğlence alanları da bulunuyor.

3- Historia AVM, Fatih

Yemek, eğlence, moda ve etkinlik bakımından oldukça gelişmiş olan Histroria AVM her kesime hitap eden opsiyonlara sahip. İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunmasıyla beraber Avrupa yakasının merkezi konumlarından birinde bulunuyor.

Amber Hotel İstanbul

  Otel
 • Muhsine hatun /
 • Fatih /
 • İstanbul

Tesis Fiyatı

06 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

2895 TL

En Uygun Fiyata Git

4- Metropol, Ataşehir

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedinİstanbul'un Ataşehir semtinde bulunan AVM, bölge halkının alışveriş ihtiyacını karşılayacak kapasitede inşa edilmiş. Gerek açık alanları gerekse mağaza bakımından oldukça çeşitli olanaklara sahip. Bünyesinde birçok mağaza bulundurmasıyla beraber yeme-içme, eğlence ve etkinlik bakımından da oldukça gelişmiş.

5- İstinye Park, İstinye

Ünlülerin uğrak mekanı olan İstinye Park, İstanbul'un en ünlü AVM'lerinden aynı zamanda. Birçok ünlü ve lüks markayı bünyesinde bulunduran AVM'de kat planı oldukça anlaşılır. Aynı zamanda etkinlik, eğlence, yeme-içme ve moda bakımından elverişli imkanlara sahip.

6- Anatolium Marmara, Kartal

İstanbul'un Kartal ilçesinde bulunan AVM ulaşım açısından oldukça rahat bir konumda. Metro, minibüs, otobüs gibi birçok toplu taşıma aracıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bünyesinde IKEA mağazasının bulunmasıyla da oldukça tercih edilen İstanbul Avm'leri arasında yerini alıyor Anatolium Marmara.

Tesis Fiyatı

06 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1383 TL

En Uygun Fiyata Git

7- Akasya AVM, Acıbadem

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini Keşfedinİstanbul'un Üsküdar ilçesinde, ulaşım açısından oldukça elverişli bir konumda bulunan Akasya AVM ilgi çekici mağazaları ve açık alanlarıyla, ziyaretçilerini ağırlıyor. Mağaza ve gastronomi açısından oldukça çeşitliliğe sahip Akasya AVM her kesimden ziyaretçiye hitap ediyor.

8- Pendorya AVM, Pendik

İstanbul'un Güzelyalı semtinde bulunan Pendorya AVM, ulaşım açısından oldukça rahat bir konumda. Bölge halkının alışveriş ihtiyacını karşılaması bakımından yeterli mağaza seçeneğine sahip Pendorya AVM, Neomarin AVM ile karşılıklı bulunuyor.

9- Maltepe Piazza, Maltepe

Maltepe'de bulunan Piazza AVM, dekorasyon açısından oldukça renkli bir konsepte sahip. Gerek ailenizle gerek arkadaşlarınızla gezebileceğiniz aynı zamanda da harika bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz çeşitliliğe ve olanaklara sahip.

Tesis Fiyatı

06 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1736 TL

En Uygun Fiyata Git

10- Hilltown AVM, Küçükyalı

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini KeşfedinKüçükyalı'da bulunan Hilltown AVM, dışarıdan görünümüyle neredeyse bir sarayı andırıyor. Harika ışıklandırma sakin yapısıyla, ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda gerek mağaza çeşitliliği gerek ortak alanlar açısından da oldukça imkana sahip.

11- Capacity Avm, Bakırköy

Fıskiyeli süs havuzuyla canlandırılmış Capacity AVM, çeşitli süslemeleriyle ziyaretçilerine ferah bir alan sunuyor. Ünlü mağazaları ve sosyal alanlarıyla gerek çocuklar için gerek yetişkinler için oldukça imkana sahip. İstanbul'un Bakırköy semtinde bulunan bu AVM ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

12- Palladium AVM, Ataşehir

Birçok global markanın bulunduğu Palladium AVM, Ataşehir'de bulunuyor. Özellikle plazaların olduğu konumda bulunması itibariyle bölgedeki çalışanların ulaşım konusunda oldukça rahat olduğu söylenebilir. Revirden, bebek odasına; dua odasından ücretsiz müşteri servisine kadar birçok imkana sahip olan Palladium AVM, ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

The Green Park Hotel Bostancı

  Otel
 • İçerenköy /
 • Ataşehir /
 • İstanbul

Tesis Fiyatı

06 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1073 TL

En Uygun Fiyata Git

13- Metrocity, Levent

Levent'te bulunan Metrocity AVM, ziyaretçi trafiği açısından oldukça yoğun olan AVM'ler arasında yerini alıyor. Bölge AVM'lerine kıyasla daha küçük olsa da alışveriş açısından oldukça çeşitliliğe sahip.

14- Kanyon AVM, Levent

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini KeşfedinKat planı ve inşa açısından diğer AVM'lere kıyasla daha farklı bir yapılanmaya sahip olan Kanyon seçkin markaları bünyesinde barındırıyor; aynı zamanda yeme içme bakımından alan olarak daha ferah bir alanda sosyalleşme sağlıyor. Levent'te bulunan bu AVM'de keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

15- Cevahir AVM, Mecidiyeköy

Mecidiyeköy'de bulunan Cevahir AVM kapasite açısından oldukça büyük. Her gün yoğun bir ziyaretçi trafiği alan alışveriş merkezi, birçok kültürden insanı bir araya getiriyor. Yabancı markalardan yerli markalara birçok mağaza bulunmasıyla beraber, yeme-içme, eğlence ve etkinlik bakımından oldukça çeşitliliğe sahip.

The Marions Suite Hotel

  Otel
 • Cihangir /
 • Beyoğlu /
 • İstanbul
0850 600 13 60

Tesis Fiyatı

06 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1100 TL

En Uygun Fiyata Git

16- Trump Towers, Mecidiyeköy

Konum itibariyle işlek bir noktada olan AVM, bölgedeki diğer AVM'lere göre daha küçük fakat alışveriş imkanı açısından oldukça kolaylık sağlayabilir. Özellikle yeme-içme açısından oldukça güzel markaları bünyesinde barındıran AVM, diğer alanlara göre daha sakin diyebiliriz.

17- Meydan İstanbul, Ümraniye

Alışveriş Tutkunlarına Özel: İstanbul’un AVM’lerini KeşfedinÜmraniye'de bulunan Meydan İstanbul AVM, oldukça geniş bir alana kurulmuş. Kapalı ortamlardan sıkılanlar için konsept olarak cadde mağazalarını bünyesinde barındırıyor. Daha ferah ve açık hava seven ziyaretçiler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

18- Tuzla Marina, Tuzla

Özellikle civar ilçelerden gelenler için açık AVM konseptiyle, kapalı alan sevmeyenler için oluşturulmuş güzel örneklerden. Bünyesinde birçok mağaza bulundurmasına karşın, denize yakınlığı ve konser alanı bulundurması itibariyle çeşitli etkinliklere oldukça açık. Sadece alışveriş için değil, eğlenmek isteyen ziyaretçilerin uğrak mekanlarından birisi.

Titanic Business Hotel

  Kent Oteli
 • Safranbolu Bağlar /
 • Kartal /
 • İstanbul
0850 600 13 60
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)