Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bingöl Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bingöl Merkez Otelleri

Bingöl Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bingöl Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Bingöl'ün merkezi, turistik ve iş amaçlı konaklamalar için oldukça ideal…
Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan şehirlerimizden biri olan Bingöl, özellikle doğal güzellikleriyle görülmeye değer şehirlerimizden biri. Son zamanlarda popüler olan Bingöl Yüzen Ada'nın ilginç yapısı nedeniyle adından sıklıkla söz ettirmeye başlayan Bingöl, turizm potansiyelini gün geçtikçe arttırıyor. Bingöl Merkez ise, hareketli caddeleri, alışveriş mekanları ile şehrin kalbinin attığı yer olarak tabir edilebilir.

İş ya da turistik seyahat amacıyla Bingöl'e geldiğiniz zaman, Bingöl Merkez konaklamak için ideal bir adres. Bu anlamda Bingöl Merkez'de birçok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle 4 yıldızlı büyük kent otelleri en çok dikkat çekenler Bingöl Merkez otelleri arasında.

Bingöl Merkez otelleri, şehrin en hareketli noktalarına ve toplu ulaşım olanaklarına oldukça yakın bir mesafede bulunuyorlar. Bunun yanı sıra şehrin önemli doğal ve tarihi mekanlarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Bingöl Merkez otellerinden. Bingöl Merkez otellerinin konaklama birimlerinde ise, misafirlerin konforu için tüm her şey düşünülmüş. Oldukça ferah ve güvenilir olan Bingöl Merkez otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

Sizin de yolunuz herhangi bir sebepten dolayı Bingöl'e düşerse eğer, konaklamak için Bingöl Merkez'i tercih edebilir ve Bingöl Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Bingöl Merkez otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hem turistik hem de iş seyahati amacıyla tercih edilen Bingöl Merkez otelleri, uygun fiyat alternatifleriyle de dikkat çekiyor…
Sahip olduğu doğal güzellikleriyle ülkemizin görülmeye değer şehirlerinden biri olan Bingöl, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alıyor. Turizm potansiyelini günden güne arttırmaya başlayan Bingöl, son zamanlarda popüler olan Bingöl Yüzen Ada ile de adından sıklıkla söz ettiriyor. Hareketli caddeleri, alışveriş mekanları ile Bingöl Merkez ise, şehrin nabzını tutuyor.

Bu anlamda Bingöl Merkez'de pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Daha çok büyük kent otellerinden oluşan Bingöl Merkez otelleri, hem iş hem de turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Bingöl Merkez otelleri, uygun fiyatlı olmaları dolayısıyla da, misafirlerin yüzlerini bir hayli gülümsetiyor.

Bingöl Merkez otel fiyatları, merkezi bir konaklamaya göre oldukça uygun. Bingöl Merkez otel fiyatları, daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Yine de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Bingöl Merkez'de. Genellikle kişi başı olarak değerlendirilen Bingöl Merkez otel fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2019 Bingöl Merkez otel fiyatlarının 60 TL ile 125 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, iş ya da turistik seyahat amacıyla Bingöl'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Bingöl Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Bingöl Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Bingöl Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Bingöl Merkez otellerini ve Bingöl Merkez otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bingöl Merkez Hakkında
Doğal güzellikleri ve tarihi eserleriyle oldukça ilgi çekici bir yer Bingöl Merkez…
Erzurum-Muş sınırındaki Varto ilçesinde bulunan Bingöl Dağı'ndan alıyor ismini Bingöl. 1944'e kadar ise Çapakçur ismi ile biliniyordu Bingöl Merkez. Çapakçur Kalesi sağ ve dağlık mıntıkada yer aldığından, Bingöl Merkez belirsiz bir tarihte dere yatağındaki Çewling ya da Çolig mevkiine taşınmış. 16. yüzyıldan beri de Türkçe ismiyle Bingöl Dağı'nın ismi 13 Aralık 1944'te Çapakçur'a, yani Bingöl Merkez'e verilmiş. 1927 yılına kadar Çolik ismi ile Genç Vilayeti'nin bir ilçesi olan Bingöl Merkez, 4 Ocak 1936 yılında Bingöl'ün merkezi haline gelmiş.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Bingöl Merkez, şehrin büyük bir kısmına yayılmış bir durumda. Bingöl Merkez'den sonra Genç Karlıova ve Solhan ilçeleri geliyor. Bingöl Merkez, Bingöl'de en düşük rakıma sahip ilçelerden biri aynı zamanda.

Bingöl Merkez, yaylaları ile dikkat çekiyor daha çok. Bingöl Yaylası ve Şerafettin Yaylaları, Bingöl Merkez'e geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yaylaların başında geliyor.

Bingöl Merkez'de yaz ayları sıcak, kış ayları ise soğuk geçiyor. Bunun nedeni ise kuzeyden sokulan nemli ve serin hava kütlelerine açık olması ve yükselti faktörü. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'ne göre Bingöl Merkez'de yıllık ortalama sıcaklık 12,1 derece. Yılın 24 günü kar yağışı, 94 günü ise don olaylarına rastlanıyor Bingöl Merkez'de.

Bingöl Merkez'e havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Haziran 2013'te açılan Bingöl Havalimanı'ndan İstanbul ve Ankara'ya direkt uçuşlar düzenleniyor. Bingöl Merkez'e Muş, Diyarbakır Havalimanı ya da Elazığ Havalimanı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu 3 havalimanından Bingöl Merkez'e otobüsle ulaşım yaklaşık 2 saat sürüyor. DDY Genç İstasyonu ise Bingöl Merkez'e 20 km mesafede bulunuyor.

Bingöl Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
7
0 (850) 602 44 07
Binkap Termal Hotel
Binkap Termal Hotel
Kamışlı Mah. Erzurum Bingöl Yolu, Ilıcalar Belediyesi
Bingöl Merkez / Bingöl
Türkiye

-

Burası dinlenmek için çok güzel bir otel.Tam karşısında etlerinin lezzeti çok başarılı olan bir restaurant var.eğer Bingöl'e gidiyorsanız bence buraya uğramadan kesinlikle geçmemelisiniz.Aynı zamanda sauna ve hamam hizmeti istiyorsanız tam da size göre bir yer.Yolum düşerse kesinlikle geleceğim.Teşekkürler.,

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
9
0 (850) 602 44 07
Binkap Termal Hotel
Binkap Termal Hotel
Kamışlı Mah. Erzurum Bingöl Yolu, Ilıcalar Belediyesi
Bingöl Merkez / Bingöl
Türkiye

-

Otel ahşap ve ahşap olmasına rağmen çok temiz.Konforlu odalara sahip.İçerisinde termal bir kaplıca var ,sıcak su sorunsuz ve su gayet temiz.Çok iyi bir yer bence,tavsiye ederim.Kahvaltıyı da burada yapmanız iyi olacaktır.Solhan ile Bingöl arasında konumlanmış bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)