Beykoz Kaymakdonduran Ormanı
Beykoz Kaymakdonduran Ormanı - Görsel 1
Beykoz Kaymakdonduran Ormanı - Görsel 2
Beykoz Kaymakdonduran Ormanı - Görsel 3
Beykoz Kaymakdonduran Ormanı - Görsel 4
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli

Beykoz Kaymakdonduran Ormanı Hakkında

Beykoz Kaymakdonduran Ormanı, Beykoz Kaymakdonduran Mesire Alanı olarak da bilinir. Mega Kent İstanbul’ un Anadolu Yakası’ nda yer alan Beykoz Kaymakdonduran Ormanı şehrin adeta akciğerleri. Şehrin en güzel en sakin mesire alanlarından birisi olan Kaymakdonduran Ormanı, yüzlerce çeşit bitkiye ve canlıya da ev sahipliği yapıyor.

Beykoz Kaymakdonduran mesire alanı genelde sakinliği biliniyor. Piknik için gelenlerin kullanabileceği banklar mesire alanında mevcut. Masaların birbirlerine olan mesafelerinin oldukça açık olması da buranın tercih edilmesinde ayrıca etkili bir unsur. Mesire alanı oldukça temiz ve alanın doğal yapısı hiçbir şekilde bozulmamış olup alandaki masaların ahşaptan olduğu hemen göze çarpıyor.

Ayrıca ormanlık alanda içerisinde bir de küçük bir kafeterya hizmet veriyor. Beykoz Kaymakdonduran Ormanı’ na ulaşım ise hem toplu taşıma otobüsleriyle hem de özel araçlarınızla mümkün. Kaymakdonduran giriş ücreti ve ziyaret saatleri ise şöyle, mesire alanına giriş ücreti oldukça makul bir fiyat olup 5 TL’ dir.

Mesire alanının giriş – çıkış saatleri ise sabah saat 09: 00’ dan gece yarısı saat 00: 00’ a kadar. Bu saatlerin dışında mesire alanına giriş yapamazsınız. Mersiye alanı haftanın her günü açık olup ziyaret saatleri arasında giriş yapabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

Beykoz Kaymakdonduran Ormanı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?