Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bağlarbaşı Butik Otelleri

Bağlarbaşı için {{ (filteredHotels).length}} / 2 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Bağlarbaşı Butik Otelleri

Bağlarbaşı Butik Otelleri

İstanbul; dünyanın en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biri. Sahip olduğu önemli tarihi konumunun yanı sıra doğal güzellikleri de bu şehri ön plana çıkarıyor. Eğer bu yıl hem kültürel bir tur hem de keyif alabileceğiniz bir İstanbul tatili planlıyorsanız sizin için harika bir konaklama önerimiz var: Bağlarbaşı butik otelleri!

İstanbul tatilinizde ihtiyaç duyduğunuz keyifli ve konforlu konaklama için Bağlarbaşı butik otelleri tercih edebilirsiniz. Anadolu Yakası'nda Üsküdar ilçesi sınırları içinde yer alan Bağlarbaşı butik otelleri, İstanbul'da merkezi ve huzurlu bir konaklama sunuyor. Bağlarbaşı butik otellerinde konaklarken Üsküdar'ın şehir içi ulaşım kolaylığından da faydalanabilirsiniz. Bu da Bağlarbaşı butik otellerinin metro ve metrobüs ağı ile yoğun İstanbul trafiğinden kurtacağı anlamına geliyor.

Oldukça eski ve köklü bir tarihe sahip olan İstanbul'un gezip görülecek birçok yeri bulunuyor. Bu tatilinizde hem çok önemli olan tarihi yapıları hem de doğal güzellikleri görebilirsiniz. Üsküdar çevresini keşfederken çekingen davranmayın, günün yorgunluğunu Bağlarbaşı butik otellerinde dinlenirken atabilirsiniz. Çünkü Bağlarbaşı butik otelleri size büyük bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca Bağlarbaşı butik otellerinin bulunduğu çevrede her türlü alışveriş, yeme - içme alternatifinin olması size zaman kazandırıyor. İster iş, ister gezi amaçlı gelmiş olun Bağlarbaşı butik otelleri, her türlü ihtiyacınıza hemen cevap verebilecek işletmeler olarak sıralanıyor.

Bağlarbaşı butik otel fiyatları bu semtte konaklamanızı da kolaylaştırıyor. Şehrin merkezinde yıl boyu açık olduğundan Bağlarbaşı butik otel fiyatlarında yaz - kış farkı pek yaşanmıyor. Öte yandan Bağlarbaşı butik otel fiyatlarını ve hizmetlerimi inceledikten sonra sitemizden erken rezervasyon yaptırmanızı da tavsiye ederiz.

Bağlarbaşı Butik Otel Fiyatları

Bağlarbaşı Butik Otel Fiyatları

Bağlarbaşı butik otelleri, tatilde aradığınız tüm konfor ihtiyaçlarına cevap veriyor. Üstelik tatilinizde konforlu olmak için bütçenizi de aşmanız gerekmiyor. Bağlarbaşı butik otel fiyatları uygun bir bütçe ile konforlu bir konaklama geçirmenizi sağlıyor.

İstanbul, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bir şehir. Şehri ziyarete gelenlerin alternatif konaklama seçeneklerinden biri de Bağlarbaşı butik otelleri. 4 mevsim hizmet veren Bağlarbaşı butik otelleri iş seyahati için bölgede bulunanlara tüm ayrıcalıklı servisleri de sunuyor. Donanımlı ve geniş toplantı odaları, havaalanı transferi, kuru temizleme hizmeti gibi bir butik otelden tüm beklentilerinizi Bağlarbaşı butik otelleri karşılıyor. Bazı servislerin ğlarbaşı butik otel fiyatlarına dahil olmayabileceğini hatırlatalım.

Tatil konaklaması için de Bağlarbaşı butik otel fiyatları uygun seçenekler ile size konforlu bir konaklama imkanı tanıyor. Özellikle sevdiklerinizle kapsamlı bir İstanbul tatili planlıyorsanız Bağlarbaşı butik otelleri en uygun fiyatlar ile sizi bekliyor. Erken rezervasyon ile bütçe dostu olan Bağlarbaşı butik otel fiyatları konaklama planınızda size yardımcı oluyor.

Yılın her mevsiminde Bağlarbaşı butik otelleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Konaklamanızda hem Bağlarbaşı butik otel fiyatlarının hem semtin konumunun avantajını yaşayacaksınız. Ayrıca Bağlarbaşı butik otelleri en uygun fiyat alternatifleri için sitemizdeki Bağlarbaşı Otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz. Bağlarbaşı butik otel fiyatları araştırması yaparken, Bağlarbaşı semtinin ve bağlı olduğu Üsküdar ilçesinin geniş ulaşım olanaklarına da göz atabilirsiniz. Toplu taşımanın kalbi olan ilk Bağlarbaşı butik otelleri en uygun ulaşım ağında size pek çok gezilecek yer ve yapılacak aktivite olanağı da sunuyor. Erken rezervasyon ile yakaladığınız en uygun Bağlarbaşı butik otel fiyatları ile her bütçeden ziyaretçi bu semtte konforla bir konaklıyor.

Bağlarbaşı Gezilecek Yerler

Bağlarbaşı Gezilecek Yerler

Bağlarbaşı butik otellerinde konaklarken Üsküdar'ın bu tarihi semtinde ve çevresinde gezebileceğiniz pek çok farklı nokta bulunuyor:


  • Abdülmecid Efendi Köşkü
  • Çamlıca Tepesi
  • Çinili Hamam
  • Hababam Sınıfı Müzesi

Yılın her mevsiminde uygun bir bütçe ile konaklamanız için Bağlarbaşı butik otelleri Üsküdar'ın kalbinde sizi bekliyor!

Bağlarbaşı Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bağlarbaşı için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bağlarbaşı otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bağlarbaşı otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Çengelköy, Beylerbeyi semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.