Bağlarbaşı Apartları

En iyi 2 apart otel, en uygun fiyatlar

Bağlarbaşı Apart Otel Fiyatları

Yıl boyunca Üsküdar'ın en merkezi konumunda konuklarını ağırlayan Bağlarbaşı apart otelleri, hem seyahat hem de iş amacıyla İstanbul'da bulunan herkese konforlu bir hizmet sunuyor.

Hem yerli hem de yabancı konukların sıklıkla tercih ettiği Bağlarbaşı apart otellerinin genelinde oturma alanı, özel banyo ve mutfak yer almaktadır. Ev konforunu aratmayacak odalarıyla tesislerde tüm mutfak gereçleri ve nevresimler tesisler tarafından temin edilmektedir.

2019 Bağlarbaşı apart otel fiyatları diğer tesislerle karşılaştırıldığında oldukça uygun bir bütçeye sahiptir. Üstelik ev samimiyetini ve rahatlığını arayan misafirlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu tesisler, erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Bağlarbaşı otel fiyatlarını diğer tesislerle karşılaştırma olanağı da bulabilirsiniz. Tesis yetkilileriyle iletişime geçerek apartlar hakkında daha detaylı bilgi almanız mümkün.

Bağlarbaşı Apart Otel Yorumları

4

Capitol AVM

Fatma Aydin - 4 Ağustos 2019, Pazar 15:53

Yemek bozuktu

Tadında Anadolu'da yemek yedik. Berbattı. Uzun süreden beri para vererek midemi böyle bozmamıştım. En başta mercimekli köfte bozulmuştu.

8

Kent Suites

Kent Suites - 10 Şubat 2016, Çarsamba 11:56

Aile ziyaretine gidermişiz gibi

İstanbul'daki 4 gecelik kalışımızdan yeni döndük ve bu oteli ne kadar tavsiye etsem az. Otelin her şeyi kusursuz, müşteri hizmetini gösteriyor. İlk rezervasyon talebinden itibaren aile ziyaretine gidiyormuşuz gibi muamele gördük. Konumu eski şehrin mütevazı bir sokağında ama bu muhteşem şehri keşfetmek için daha iyi bir yer olamazdı.

10

Royal Aparts

Royal Aparts - 20 Haziran 2013, Perşembe 11:23

Çalışanlar sizi evinizde hissettiriyor

Huzur dolu bir cennet, sabah karatavuk sesleri ile uyanıyorsunuz. İşletmeciler çok başarılı ve titiz. Çalışanlar sizi evinizde hissettiriyor.