Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Asmalımescit Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Asmalımescit Butik Otelleri

Asmalımescit için {{ (filteredHotels).length}} / 27 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Asmalımescit Butik Otelleri

Asmalımescit Butik Otelleri

İstanbul'un moda, eğlence ve sanat merkezlerinden birinde dopdolu bir tatil, Asmalımescit butik otelleri ile keşfedilmeyi bekliyor. Tünel'den İstiklal Caddesine, Galata'nın Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından Karaköy'ün keşmekeşine en uygun Asmalımescit butik otelleri konaklaması yaparak yakından şahit olabilirsiniz. Ailenizle hareketli bir tatil ya da hafta sonu romantik bir kaçamak yapma niyetindeyseniz Asmalımescit butik otel fiyatları sizi oldukça memnun ediyor.

Asmalımescit butik otelleri barlara ve kafelere yakınlığı ile özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği işletmeler. Yerli yabancı bir çok gence hostel hizmeti sunan en uygun Asmalımescit butik otelleri aileler için de tercih edilebilir nezih yapısını koruyor. Yıl boyunca fazlaca yabancı turiste ev sahipliği yapan Asmalımescit butik otel fiyatları baz alındığında bölgedeki diğer seçeneklere göre bir adım öne çıkıyor. Arz talep dengesini karşılayacak kapasitede olan Asmalımescit butik otelleri oda sayıları misafirlerin yer bulabilmesinde kolaylık sağlıyor.

Asmalımescit butik otelleri en uygun konumda sanatsal faaliyetlere katılmanızın da önünü açıyor. Bölgede çok sayıda sanat galerisi, sinema-tiyatro salonları, resim sergileri mevcut. İster iş, ister gezi için Asmalımescit butik otellerinde konaklayın, boş vaktinizi değerlendirecek bir sanatsal etkinlik mutlaka bulacaksınız. Gün boyunca sanatın ve tarihin birlikte harmanlanmış mükemmel hazzını yaşarken, gece hayatı da hareketli olan Asmalımescit butik otelleri çevresinde, biten güne dair her şeyi unutup gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Tüm günün yorgunluğu da elbette Asmalımescit butik otelleri en uygun ve konforlu odalarda konaklama imkanı sağladığından Asmalımescit butik otelleri yataklarında son buluyor.

Asmalımescit Butik Otel Fiyatları

Asmalımescit Butik Otelleri

Her yaştan, her etnik kökenden, her dinden binlerce insanın konakladığı Asmalımescit butik otelleri yılın her günü yüksek doluluk oranlarına sahip. Hem iş hem eğlence hem turistik nedenlerle ziyaret edilen Asmalımescit butik otelleri en uygun noktada tüm imkanları ayakların altına serdiğinden Asmalımescit butik otellerinin fazla talep görmesine şaşırmamak gerek. Yine de bu yoğun ilgi ve kalabalık Asmalımescit butik otel fiyatları açısından çok uçuk noktalara gitmemiş. Hala çevredeki alternatiflere kıyasla Asmalımescit butik otelleri en uygun konaklama imkanlarıyla bütçe dostu diyebiliriz.

Suit odalarıyla lüks konaklama imkanı veren Asmalımescit butik otellerinin yanı sıra hostel mantığıyla sadece oda hizmeti sunan tesisler de mevcut. Bu özellikteki Asmalımescit butik otel fiyatları da daha makul alternatiflerle bütçe dengesini mümkün kılıyor. Kahvaltı, oda ve ücretsiz internet imkanı neredeyse tüm Asmalımescit butik otel fiyatlarına dahil. Güvenilir ve ilgili kadroları tecrübeyle birleşmiş servisleriyle Asmalımescit butik otelleri kendinizi çok şanslı hissetmenize sebep oluyor.

Asmalımescit butik otelleri şehir içi ulaşım imkanlarına da oldukça yakın oluyor. Minibüs, otobüs, dolmuş ve metroya çok yakın olmaları sebebiyle Asmalımescit butik otelleri en uygun ulaşım ihtiyaçlarını karşılıyor diyebiliriz. Yürüme mesafesinde olan toplu taşıma araçları şehrin en ücra noktalarına kadar ulaşım sağlıyor. Buna ek olarak Asmalımescit butik otelleri bünyelerinde hizmet veren taksi duraklarına da sahip. Önceden haber vererek istediğiniz saatte Asmalımescit butik otelleri kapısında kullanıma hazır bir taksi bulabilirsiniz. Ayrıca Asmalımescit butik otel fiyatları haricinde bölgede günlük ya da haftalık araç kiralayabileceğiniz firmalar mevcut.

Asmalımescit Gezilecek Yerler

Asmalımescit Gezilecek Yerler

Konaklamanızı Asmalımescit butik otellerinde yapmaya karar verdiyseniz çevrede gezilecek yerleri de merak etmeye başladınız demek oluyor. Bölgede ve özellikle İstanbul'da gezilecek çok yer olduğundan yakınlık esasına göre bir iki yeri mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.


  • Galata Kulesi
  • Tünel
  • Çiçek Pasajı
  • Tarihi Balık Pazarı
  • Galatasaray Lisesi
  • St. Antuan Kilisesi

Asmalımescit butik otel fiyatları gönlünüzce gezip eğlenmeye yeterli bütçe ayırmanıza yardımcı olacağı için gece hayatının son sürat yaşandığı sayfamız ilginizi çekecektir. Diğer konaklama seçeneklerini incelemek isterseniz Asmalımescit Apart Otelleri sayfamıza göz atın!

Şimdiden iyi eğlenceler!

Asmalımescit Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Asmalımescit için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Asmalımescit otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Asmalımescit otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.