Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Antalya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller

Antalya için {{ (filteredHotels).length}} / 3251 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller

Başlıca turizm merkezlerinden biri olan Antalya’ya kolay bir ulaşım için Antalya Havalimanı’nı tercih ederek hızlı ve kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta yer alan Antalya Havaalanı, özellikle yaz aylarında güzey sahillerinde tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Avrupa’nın 12. en yoğun havalimanı özelliği taşımaktadır ve ilk terminalin yapımı 1996 yılında yapılıp 1998 yılında hizmete girmiştir. Antalya Havalimanı’nın ulaşımı oldukça kolaydır, taksi veya otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olduğu için Antalya Havalimanı çevresindeki otellerde konaklayabilir ve tatilinize ilk adımı atabilirsiniz. Havalimanına yakın otellerde konaklayarak aynı zamanda gidiş-geliş ulaşımını da oldukça kolaylaştırmış olursunuz.Önemli tatil bölgelerinden biri olan ve Antalya'da hizmet veren Antalya Havalimanı, büyüklüğü ve modern yapımıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olup, Türkiye'ye gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Aynı zamanda Türkiye'nin yolcu trafiği bakımında ikinci iken dış hatlar terminalindeki yolcu trafiği açısından birinci havalimanı özelliği taşımaktadır. İlk olarak 1996 yılında yapımına başlanmıştır ve 1998 yılının Nisan ayında açılışı yapılmıştır. Yapıldığı dönemde 5 milyon yolcu kapasiteli olarak inşa edilmiştir. Turizm ağırlıklı bir havalimanı özelliği taşımaktadır. Üstelik düşünüldüğü gibi turizmin gelişmesinde katkıları olmuştur. Belediye otobüslerini kullanarak Antalya Havalimanı'na ulaşmanız mümkündür.

Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Antalya Havalimanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Side, Olimpos, Manavgat, Lara, Kundu, Kumluca, Korkuteli, Konyaaltı, Kemer, Kaş, Kale, Finike, Elmalı, Belek, Antalya Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.