search icon
Giriş
25 Eylül Cts.
Çıkış
26 Eylül Paz.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Muratpaşa Pansiyonları

Muratpaşa için 10 otel listelendi.

Özmen Otel

Pansiyon
Özel Plaj
Neredekal.com
4.4/5
(43 değerlendirme)
Muratpaşa merkezine 5.8 km uzaklıkta
449 TL449 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
449 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
481 TL
449 TL'den başlayan fiyatlarla

White City Pansiyon

Pansiyon
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Muratpaşa merkezine 5.9 km uzaklıkta
220 TL220 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Kaleiçi Altun Pansiyon

Pansiyon
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
5/5
Muratpaşa merkezine 5.8 km uzaklıkta
180 TL180 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:180 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Dedehan Pansiyon

Pansiyon
Butik Otel
Neredekal.com
2.9/5
Muratpaşa merkezine 5.6 km uzaklıkta
249 TL249 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:249 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Aziz Pansiyon 3

Pansiyon
İki gezgin için harika
Muratpaşa merkezine 5.9 km uzaklıkta
142 TL142 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:142 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Ersoy Ak Pansiyon

Pansiyon
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.3/5
Muratpaşa merkezine 6.3 km uzaklıkta
90 TL90 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:90 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Ersoy Efe Pansiyon

Pansiyon
Çocuk Dostu
Neredekal.com
3.4/5
Muratpaşa merkezine 6.2 km uzaklıkta
85 TL85 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:85 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Aziz Pansiyon 2

Pansiyon
Muratpaşa merkezine 5.9 km uzaklıkta
162 TL162 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:162 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Oscar Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Muratpaşa merkezine 5.4 km uzaklıkta
334 TL443 TL
%33 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:334 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Ramada Plaza by Wyndham Antalya

Tatil Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Muratpaşa merkezine 5.5 km uzaklıkta
1.032 TL1.780 TL
%41 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.032 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Muratpaşa Pansiyonları

Muratpaşa Pansiyonları

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya, yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği yerler arasında kendine ilk sıralarda yer bulmayı sürdürüyor. Akdeniz iklimin sayesinde her daim güneşli olan havası, hafta sonu kaçamakları ya da günü birlik geziler için ideal bir ortam sağlıyor. Turizm altyapısının dışında Antalya, kapsadığı bölge dolayısıyla tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmış. Karain mağaralarında milattan önce yaşayan insan eşyalarına rastlanılması kökeni hakkında bilgi vermeye yetiyor. Hitit devrinde ise"Irkların Ülkesi" manasına gelen"Pantilya" ismi ile anılıyordu. Lidyalılardan Romalılara, Selçuklulardan Osmanlı'ya kadar birçok medeniyet ve devlete ev sahipliği yapan şehir, tüm bunlara rağmen bu medeniyetlerin hiçbirine başkentlik yapmamış.En kalabalık ilçesi Muratpaşa olan kente her yıl binlerce turist akın ediyor. Muratpaşa'nın şehirdeki ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi'nde bulunması onun tarihteki yeri hakkında bilgiler veriyor. Kaleiçi'nde bulunan Selçuklu mimarisine ait Karatay Medresesi, bu yerleşim yerinin aslında tarihi açıdan ne kadar eskilere dayandığını göstermek açısından önemini bir örnek olarak karşımızda duruyor. Bunun yanında ilçenin farklı noktalarında çeşitli sanatçılar tarafından yapılmış olan birçok heykel çalışması da bulunuyor. Tatil severleri kendine çeken sıcak havası ve sevilen mekanlarıyla Antalya, Muratpaşa pansiyonları ile yine yerli ve yabancıların gözdesi olmayı sürdürüyor. Azımsanmayacak derecede fazla olan konaklama imkanlarıyla Muratpaşa her kesimden insana kapılarını açıyor.

Muratpaşa Konaklama

Muratpaşa Konaklama

Her yıl tatil için gidilmesi planlanan şehirler arasında ilk sıralara yazılabilecek olan Antalya'da en önemli sorun elbette ki konaklama. Tüm tatilseverlerin düşünmesi gereken en önemli sorun bu olsa gerek. Muratpaşa, konumu itibariyle en çok turist akının olduğu bir şehirde bulunuyor. Buna rağmen dikkatli bir araştırmayla el yakmayan fiyatlarla güzel bir tatil geçirmek imkanı da sunuyor. Merkeze olan yakınlığı da göz önünde bulundurulduğunda erken hareket etmenizde fayda var. Toplumdan her kesime yeten fiyatları ve huzur dolu doğasıyla Muratpaşa otelleri, sizi en uygun şekilde ağırlamaya özen gösteriyor. Ayrıca ziyaretçileri konaklama konusunda oldukça fazla seçenekle de karşılıyor. Tam pansiyon ve yarım pansiyon olarak sunulan konaklama biçimlerinde kendinize en uygun olanı seçebilir ve böylelikle tatillerini bir sonraki günü düşünmeden geçirebilirsiniz. Tam pansiyon konaklama işletmelerinde hizmette farklılıklar olabiliyor. Bu nedenle tek tip bir tam pansiyon tanımından kaçınılmalı. Buna karşın yarım pansiyon konaklama işletmeleri ise sadece sabah ve akşam yemeğini kapsıyor. Tam pansiyon konaklamalarda bazı etkinlik ve hizmetler bazen ödediğiniz ücret dışında olabiliyor. Bu nedenle bunlara dikkat etmeli ve öncesinde sunulan hizmetlerin neleri kapsadığını öğrenmelisiniz. Öğle yemekleri ücrete dahil edilmeyen yarım pansiyonlarda ise, o yörenin kendine has lezetlerini tatma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylelikle tatilinizi tam pansiyonun aksine daha ucuza getirmeniz de mümkün. Bu da Muratpaşa'da bütçenize uygun olarak birçok seçenek bulabileceğiniz anlamına geliyor. Hoşuna gidebilecek bir diğer husus ise; Antalya'nın tarihi bir kent olması sebebiyle konaklama yapılacak mekanların neredeyse hepsi restore edilmiş tarihi mekanlardan oluşması. Bu gibi mekanların iyileştirme yapılarak tekrar günümüze kazandırılması ve hizmete açılması tarih kokan evlerde yaşamak isteyenler için bire bir. Otantik ve modern dokunun bütünleşmiş dizaynları, insanı geçmişin toyluğundan çıkararak günümüz çağdaş mimarisiyle buluşturuyor. Bir çoğunun kendine ait bahçesi olması da mekanları daha cazip hale getiriyor. Böylece bahçelere atılan sandalyelerde kendinize bir yer bulabilir ve Akdeniz ikliminin o güzel havasını içinde Türk kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Muratpaşa Pansiyonları Fiyatları

Muratpaşa Pansiyonları Fiyatları

Sessiz sakin ve yaz rüzgarının yüzünüze doğru estiği bir sabah için Muratpaşa oldukça ideal bir seçim. Geniş bir hizmet ağına sahip olan Muratpaşa ucuz pansiyon seçenekleriyle kendi bütçenize yetecek küçük ve sevimli bir mekan bulmak da mümkün. Hemen her kesimden insana konaklama imkanı sunan Muratpaşa, erken rezervasyon fırsatlarıyla da misafirlerine yardımcı olmayı sürdürüyor. Tüm bunlara karşın Antalya'nın tarihi ve doğal güzellikleri arasında bir tatil planı yapıyorsanız otellerin özelliklerine dikkat etmekte fayda var. Tek başınıza veya ailecek yapılacak tatiller, fiyat farklılıklarını da beraberinde getirir. Ayrıca unutmamak gerekir ki; arzu edilen istek ve ihtiyaçlara göre Muratpaşa pansiyon fiyatları da değişiklik gösteriyor. Fiyatların değişiklik göstermelerinin nedenleri ise kısaca;

 • Konum
 • Mini mutfak bulunup bulunmaması
 • Oda kahvaltı
 • Havaalanı servisi hizmetinin bulunup bulunmamasına göre şekilleniyor.

Erken rezervasyon öncesinde bu gibi konulara dikkat etmek planlarınızın aksamaması ve iyi bir tatil geçirmeniz için oldukça önemli bir unsur. Böylelikle konaklama seçiminizi yaparken bu noktalara dikkat ederek tatilinizi daha ucuza getirmek de sizi elinizde. Erken rezervasyon imkanlarından faydalanarak tatilinizi doğa ve tarihi bir arada sunan Muratpaşa pansiyonlarında bütçenizi aşmayacak şekilde geçirebilir, huzur dolu bir yazın keyfini sürebilirsiniz.

Muratpaşa Gezilecek Yerler

Muratpaşa Gezilecek Yerler
 • Kaleiçi: Muratpaşa ilçesine bağlı tarihi dokusunu kaybetmeyen bir semt olarak karşımıza çıkan Kaleiçi sokaklarına hayran kalabilirsiniz. Daracık sokaklarını her adımladığınıda yolunuza çıkacak tarihi evler dışında semtte bulunan yat limanı da görülmeye değer. Hafiften esen rüzgarla birlikte güzel bir ahenk yakalayan masmavi deniz, semte ayrı bir hava katıyor. Ayrıca farklı yerler görmek isteyenler için Antalya Oyuncak Müzesi, Hadrian Kapısı, Yivli Minare Camii ve Kesik Minareli Camiisi de kapılaını misafirlerine açıyor.
 • Hadrian Kapısı: Üçkapılar olarak da anılan Hadrian Kapısı, Antalya surları üzerinde bulunan ve en iyi korunan anıtsal kapılardan biri olarak günümüze kadar gelmiş. Roma Döneminde yapılmasıyla birlikte Roma İmparatoru Hadrianus için yapıldığından dolayı bu adı almış. Ayrıca Hadrian Kapısı her iki tarafında bulunan iki kule arasında yer alıyor.
 • Hıdırlık Kulesi: Hangi dönemde ve ne amaçla yapıldığı tam olarak bilinmese de Roma Dönemine ait anıt mezarı olduğu tahmin ediliyor.
 • Selçuklu ve Osmanlı Döneminde onarılan kule, dar merdivenleriyle birlikte günümüze kadar ulaşmış önemli yapılardan biri. Kulenin bulunduğu konumdan dolayı harika bir deniz manzarasına sahip olması onu gezip görülmesi gereken yerler açısından daha da cazip bir hale getiriyor.

Muratpaşa Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Muratpaşa Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Muratpaşa Pansiyonları - En Uygun Muratpaşa Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 142 TL - 90 TL
Muratpaşa bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Muratpaşa bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Muratpaşa Pansiyonları - En Uygun Muratpaşa Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Muratpaşa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Muratpaşa Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Muratpaşa Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Muratpaşa Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.