Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ankara Oran Otelleri

Ankara Oran için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ankara Oran Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

TRT Genel Müdürlüğüne ev sahipliği yapan Oran, Çankaya ilçesine bağlı bir semttir.

Oran, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Tepelik bir arazi üzerinde yer alan Ankara Oran semtinde yurt çapında tanınmış birçok Ankaralı ve bürokrat ikamet etmektedir. TRT'nin genel merkeze binasının da yer aldığı Ankara Oran Konya yolu üzerinde bulunmaktadır. Oran'ın, Çankaya ilçesinde yer almasının da etkisiyle başkentin modern ve ünlü bir semtidir.

Başkent Ankara'yı yıl boyunca gerek iş için gerekse de tatil için ziyaret eden on binlerce yerli ve yabancı turist olmaktadır. Başkentte gelen turistlerin bir çoğu hem güvenli hem de nezih bir semt olduğu için konaklamada Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Ankara Oran otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre konaklama yapılabilecek bir otel bulunmaktadır. Kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu konaklamada da arayanlar apart otelleri ve butik otelleri tercih ederlerken her türlü konforu düşünülmüş lüks bir konaklama arayanlar da 5 yıldız lüks otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı şehir içi toplu taşıma sıkıntısı yaşatmamaktadır.

Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan tüm Oran otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ankara Oran sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Ankara Oran otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Ankara Oran oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Oran, daha çok üst gelir grubunun tercih ettiği semt olup birçok tanınmış Ankaralı'nın ikamet ettiği bir yerdir.

Oran, Ankara'nın bir semti olup Konya yolu üzerinde bulunmaktadır. Ankara Oran, TRT Genel Müdürlüğü binasına ev sahipliği yaptığı için de oldukça bilinen bir yerdir. Semtte ikamet eden bir çok bürokratdan ve tanınmış kişilerden dolayı da oldukça güvenli bir yerdir.

Ankara'nın en ünlü semtlerinden olmasının da etkisiyle gerek iş için gerekse tatil için Ankara'ya gelenler konaklamada Oran semtinde bulunan otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran'da konaklama yapılabilecek pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listenmektedir.

Anakara Oran otel fiyatları da bu otellerin bağlı olduğu kategoriye göre değişmektedir. Her otel bulunduğu kategoriye göre oda fiyatı ve kişi başı fiyat vermektedir. Ankara Oran otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre de değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ankara Oran otel fiyatları yıl boyunca da değişmektedir. Sezonlar arasında görülen bu farklılıkların sebeplerinden biri de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarının tatil sezonu olmasıdır. Ankara Oran otel fiyatları tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara nazaran bir miktar yükselmektedir.

Kimi tesisler diğer sezonlara oranla yaz sezonunda artan Ankara Oran otel fiyatlarından misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için rezervasyonda geç kalmamakta fayda vardır.

Ankara Oran otel fiyatları ve Ankara Oran'da yer alan otelleri Neredekal.com Ankara Oran sayfasından incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon dahi yapılabilmektedir.

Ankara Oran Hakkında

Ankara'nın en huzurlu köşelerinden biri olan Oran, Türk siyaset tarihi açısından da önemli bir yere sahip…

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Ankara Oran, tepelik bir arazi üzerinde bulunuyor. Yurt çapında tanınmış pek çok Ankaralı ve bürokratın ikamet ettiği Ankara Oran, TRT'nin genel merkez binasına ev sahipliği yapmasıyla da biliniyor. Konya yolu üzerinde bulunan Ankara Oran, Çankaya'ya bağlı olmasından dolayı da başkentin en modern ve ünlü semtlerinden biri olma özelliği taşıyor.

Ankara Oran, eskiden Ankara'nın ünlü bir sitesiymiş ve şehir dışında bir yer olarak tabir ediliyormuş. Alparslan Türkeş, Deniz Baykal ve Bülent Ecevit gibi isimlerin yıllarca ikamet ettiği Ankara Oran, bu anlamda Türk siyaset tarihi açısından büyük bir önem taşıyor. O günlerden bugünlere tüm yerleşim bölgelerine ismini vererek semt haline gelen Ankara Oran, Ankaralılar tarafından Oran şehri olarak nitelendiriliyor.

Ankara Oran'ın şehir dışı olarak tabir edilmesinin nedeni ise şehir merkezine uzak olması. Ancak sürekli olarak geçen dolmuş ve otobüsler sayesinde Ankara'nın merkezine 20 dakikada ulaşım sağlanabiliyor Ankara Oran'dan. Çankaya'nın yemyeşil ormanlarının yanı başında yer alan Ankara Oran, yaz aylarında gerçekten de ayrı bir güzelliğe bürünüyor. Ankara Oran'da kış mevsiminin de bambaşka bir tadı var. Tüm Ankara sel götürürken, Ankara Oran çoktan beyazlara bürünmüştür mesela. Kar yoğunluğu ciddi boyutlara ulaşıp hayatı kimi zaman felç etse de, Ankara Oran sakinlerinin bu durumdan pek de şikayet ettiğini söyleyemeyiz.

Tüm bu yönleriyle Ankara Oran, şehrin en huzurlu semtlerinden biri. Kızılay'ın o akıl almaz kalabalığı ve trafiğinin aksine, Ankara Oran'a her zaman bir sükunet ortamı hakim. Son zamanlarda Panora Alışveriş Merkezi'nin etkisiyle bir nebze de olsa hareketlenen Ankara Oran, yine de o sahip olduğu huzurdan hiçbir şey kaybetmiyor.

Ankara Oran otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
YV Boutique Hotel
YV Boutique Hotel

-

Zengin kahvaltı

Ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği bir otel. Çok memnun kaldık. Panora Alışveriş Merkezi'ne sadece 200 metre mesafede yer alıyor. Odaları oldukça temiz ve hijyenik. Geceleri oldukça sessiz oluyor, rahatça uyunabiliyor. Kahvaltı da oldukça zengin, personel gayet güler yüzlü. Mutlaka gidilmesi gereken otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
YV Boutique Hotel
YV Boutique Hotel

-

Yetkililer ve çalışanlar çok ilgili

Otel yetkilileri ve çalışanlar çok ilgililer. Ne istediysek gerçekleştirdiler ve güler yüzle cevap verdiler. Otel oldukça temiz ve konforlu. Ankara'da konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
YV Boutique Hotel
YV Boutique Hotel

-

Dinlemek için ideal

Küçük, şirin bir otel. Personelleri çok güler yüzlü. Hizmet çok iyi ve en önemlisi çok iyi bir spası var kaldığım otelde. Dinlemek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Monec
Hotel Monec

-

Eski bir otel

Otel kötü, pis ve görevli personel davranışları çok olumsuz. Eski bir otel, ücretleri çok, bir daha asla kalmayacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marya
Hotel Marya

-

Bizi şaşırtan ilgi

Hafta sonu için fırsat sitesinden aldık, gayet temiz ve güzeldi kahvaltıdaki ilgi bizi şaşırttı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marya
Hotel Marya

-

Dıştan kötü görünümüne aldanmayın

Otele dışarıdan bakınca iyi izlenim vermese de odalar temizdi. İnternet bağlantısı mevcut. Kahvaltı fena değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Monec
Hotel Monec

-

Özverili çalışanların yaklaşımı

Spa merkezi bir harika. Yemekleri çok iyi çalışanlarının özverili yakaşımları kendimi iyi hissettirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Monec
Hotel Monec

-

Çayını çok beğendik

Otel güzel, yemekleri biraz vasat ama çayı çok iyi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Monec
Hotel Monec

-

Merkezde yer aldığı için çok rahatsınız

Otelin yemekleri çok güzel, Ankara'nın merkezinde yer aldığı için her yere yakınsınız bir kere. Çalışanlarının güler yüzlülğü falan harikalar yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
YV Boutique Hotel
YV Boutique Hotel

-

Gitmeyin görmeyin

Çok kötü. Gimeyin, görmeyin. Kaba davranışlı personeli özenle seçmişler sanırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)