Ankara Oran Otelleri

TRT Genel Müdürlüğüne ev sahipliği yapan Oran, Çankaya ilçesine bağlı bir semttir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ankara Oran Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Bizi şaşırtan ilgi"

"Dıştan kötü görünümüne aldanmayın"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 46 14

"Zengin kahvaltı"

"Yetkililer ve çalışanlar çok ilgili"

8.0

Misafir yorumu

4 yorum
Telefonla Yer Sor

Ankara Oran Otelleri ve Ankara Oran Otel Fiyatları

TRT Genel Müdürlüğüne ev sahipliği yapan Oran, Çankaya ilçesine bağlı bir semttir.

Oran, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Tepelik bir arazi üzerinde yer alan Ankara Oran semtinde yurt çapında tanınmış birçok Ankaralı ve bürokrat ikamet etmektedir. TRT'nin genel merkeze binasının da yer aldığı Ankara Oran Konya yolu üzerinde bulunmaktadır. Oran'ın, Çankaya ilçesinde yer almasının da etkisiyle başkentin modern ve ünlü bir semtidir.

Başkent Ankara'yı yıl boyunca gerek iş için gerekse de tatil için ziyaret eden on binlerce yerli ve yabancı turist olmaktadır. Başkentte gelen turistlerin bir çoğu hem güvenli hem de nezih bir semt olduğu için konaklamada Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Ankara Oran otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre konaklama yapılabilecek bir otel bulunmaktadır. Kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu konaklamada da arayanlar apart otelleri ve butik otelleri tercih ederlerken her türlü konforu düşünülmüş lüks bir konaklama arayanlar da 5 yıldız lüks otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı şehir içi toplu taşıma sıkıntısı yaşatmamaktadır.

Ankara Oran otelleri kategorisinde yer alan tüm Oran otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ankara Oran sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Ankara Oran otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Ankara Oran oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Oran, daha çok üst gelir grubunun tercih ettiği semt olup birçok tanınmış Ankaralı'nın ikamet ettiği bir yerdir.

Oran, Ankara'nın bir semti olup Konya yolu üzerinde bulunmaktadır. Ankara Oran, TRT Genel Müdürlüğü binasına ev sahipliği yaptığı için de oldukça bilinen bir yerdir. Semtte ikamet eden bir çok bürokratdan ve tanınmış kişilerden dolayı da oldukça güvenli bir yerdir.

Ankara'nın en ünlü semtlerinden olmasının da etkisiyle gerek iş için gerekse tatil için Ankara'ya gelenler konaklamada Oran semtinde bulunan otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran'da konaklama yapılabilecek pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listenmektedir.

Anakara Oran otel fiyatları da bu otellerin bağlı olduğu kategoriye göre değişmektedir. Her otel bulunduğu kategoriye göre oda fiyatı ve kişi başı fiyat vermektedir. Ankara Oran otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre de değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ankara Oran otel fiyatları yıl boyunca da değişmektedir. Sezonlar arasında görülen bu farklılıkların sebeplerinden biri de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarının tatil sezonu olmasıdır. Ankara Oran otel fiyatları tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara nazaran bir miktar yükselmektedir.

Kimi tesisler diğer sezonlara oranla yaz sezonunda artan Ankara Oran otel fiyatlarından misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için rezervasyonda geç kalmamakta fayda vardır.

Ankara Oran otel fiyatları ve Ankara Oran'da yer alan otelleri Neredekal.com Ankara Oran sayfasından incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon dahi yapılabilmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın