Ankara Oran Butik Otelleri

En iyi 4 butik otel, en uygun fiyatlar

Ankara Oran Butik Otel Tavsiyeleri

10

Çankaya Konağı

Tarık ozmese - 18 Eylül 2018, Salı 14:36

Güzel otel

Çok temiz, yeni, güzel otel.

10

The Mara Palace

Mert Özbilen - 25 Ocak 2018, Perşembe 16:01

Personel çok güler yüzlü

Bir gece konakladım ve de çok memnun kaldım. Personel çok güler yüzlü, her şey harikaydı.

8

Koza Millenyum Hotel

Barış - 16 Ocak 2016, Cumartesi 19:07

Bence güzeldi

Bence güzeldi, tavsiye ederim, ben memnun kaldım.

10

Cadence Design Hotel

AYKUT KORKMAZ - 4 Ocak 2016, Pazartesi 12:07

Personeller çok profesyonel

Öncelikle ilk defa kaldığımız ve yeni olmasına rağmen personeller çok profesyonel ve çok ilgili. Muğla'dan iş için eşimle birlikte geldik. Hiç kötü bir şeyle karşılaşmadık. Gönül rahatlığıyla bundan sonra ki seyahatlerimizde de kesinlikle burada konaklamayı düşünüyoruz.

7

Hotel Abro Sezenler

Hotel Abro Sezenler - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 08:14

İyi otel

Göreme'yi ziyaret etmeden önce burada bir gece konakladık.Fiyatına göre gerçekten çok iyi bir otel,kahvaltısı da buna dahil,gerçekten çok güzel.Kızılay Meydanı'na 10 dakikalık yürüme mesafesinde.Eksik olarak söyleyebileceğim banyodaki su çok sıcaktı.

10

Koza Suite Hotel

Koza Suite Hotel - 1 Mart 2015, Pazar 10:51

Süper kahvaltı

Butik otel olarak çevredeki en iyi otel ve sabah kahvaltısı muhteşem.

10

Sonno Boutique Rooms & Suites

Emrah Özkan - 8 Ocak 2015, Perşembe 09:45

Tam anlamıyla boutique

Öncelikle otelin bulunduğu cadde çok nezih ve şehri bilmeyenlerin güvenle geç saatlere kadar takılabileceği mekanlar mevcut. Otel adından da anlaşılacağı üzere butik bir otel ve gerçekten özellikleri ile bunu tam anlamıyla yansıtıyor. Suit odada kaldım fakat suit oda standartlarına göre oldukça ferah ve lüks bir odaydı. Sonuç olarak temizlik, konfor, hizmet kalitesi, kısaca her şey süperdi. Otele gidip hemen uyumak isteyenler için az da olsa dışarıdan gelen müzik sesleri rahatsız edici olabilir ama ben olmadım. :)

10

Elit Otel

Elit Otel - 3 Temmuz 2014, Perşembe 09:58

Çok rahat ettim

Çok rahat ettim otelde. Personelin sıcak yaklaşımı, otelin konumu, konforu, hakikaten her şey için teşekkürler.

2

YV Boutique Hotel

ahmet isil - 17 Ocak 2014, Cuma 20:05

Gitmeyin görmeyin

Çok kötü. Gimeyin, görmeyin. Kaba davranışlı personeli özenle seçmişler sanırım.

10

Bianco Butik Hotel

Bianco Butik Hotel - 5 Ekim 2013, Cumartesi 10:49

Konfor ve yemekler

Çok iyi bir otel, kesinlikle tavsiye ederim. Konforunu ve yemeklerini tek geçerim.

Ankara Oran Butik Otel Fiyatları

Ankara'nın en huzurlu köşelerinden biri olan Oran'da dinlenmek için en ideal konaklama alternatifi; butik oteller…

Oran, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semt. Aslında eskiden şehrin meşhur bir sitesiymiş. Alparslan Türkeş, Deniz Baykal ve Bülent Ecevit gibi isimlere yıllarca ev sahipliği yaptığından, Türk siyaset tarihi açısından ayrı bir öneme sahip Ankara Oran. Zaman geçtikçe, tüm yerleşim bölgelerine ismini vererek bir semt halini almış. Ankaralılar ise Oran şehri diye bahseder bu güzide semtten.

Ankara Oran, şehir merkezine uzak olmasına karşın, dolmuş ve otobüslerin sürekli olarak geçtiği bir yer olmasından dolayı, Ankara'nın kent merkezine 20 dakikalık bir mesafede. Çankaya'nın o muazzam ormanlarının hemen yanı başında yer alması, yaz mevsiminde Ankara Oran'ı çam kokusuna boğar. Bu nedenle de yoğun bir huzur ortamı hakimdir buraya. Kışları ise ayrı bir güzeldir Ankara Oran. Tüm Ankara'ya yağmur yağarken, Ankara Oran'da çoktan kar başlamıştır. Kar öyle bir yağar ki, çoğu zaman hayatı felç eder ama yine de burada yaşayanlar için bu durum dert olmaktan çok uzaktır.

Ankara Oran, şehrin en huzurlu köşelerinden biri. Kızılay'ın yoğun trafiğine inat, alışkın olmadığımız bir sükunet içerisinde. Panora Alışveriş Merkezi'nin açılması, Ankara Oran'a bir hayli hareketlilik getirse de, o bahsettiğimiz huzurdan pek bir şey götürmemiş.

Herhangi bir sebepten dolayı Ankara'ya geldiğinizde ya da bu şehirde yaşayıp da biraz kendinizi dinlemek istediğinizde, Ankara Oran butik otellerinde konaklama yapabilirsiniz. Ankara Oran butik otelleri, butik konseptinin hakkını veren hizmet kalitesiyle, misafirlere farklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Geleneksel Anadolu mimarisinin izlerini taşıyan Ankara Oran butik otelleri, şehrin karmaşasından uzaklaşıp, dinlenmek için ideal bir ortam sunuyor misafirlerine.

Ankara Oran butik otel fiyatları ise, aile bütçenizi zedelemeyecek cinsten. Bu da Ankara Oran butik otellerini daha bir tercih edilebilir kılıyor. Ankara Oran butik otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi. Şöyle 2019 Ankara Oran butik otel fiyatlarına genel bir bakış attığımızda, ortama 140 TL civarında bir rakam çıkıyor ortaya.

Siz de, kısa bir süreliğine de olsa şehrin gürültüsünden uzaklaşmak istiyorsanız eğer, konaklamak için Ankara Oran butik otellerini tercih edebilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Ankara Oran butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ankara Oran Otel Fiyatları

Oran, daha çok üst gelir grubunun tercih ettiği semt olup birçok tanınmış Ankaralı'nın ikamet ettiği bir yerdir.

Oran, Ankara'nın bir semti olup Konya yolu üzerinde bulunmaktadır. Ankara Oran, TRT Genel Müdürlüğü binasına ev sahipliği yaptığı için de oldukça bilinen bir yerdir. Semtte ikamet eden bir çok bürokratdan ve tanınmış kişilerden dolayı da oldukça güvenli bir yerdir.

Ankara'nın en ünlü semtlerinden olmasının da etkisiyle gerek iş için gerekse tatil için Ankara'ya gelenler konaklamada Oran semtinde bulunan otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran'da konaklama yapılabilecek pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listenmektedir.

Anakara Oran otel fiyatları da bu otellerin bağlı olduğu kategoriye göre değişmektedir. Her otel bulunduğu kategoriye göre oda fiyatı ve kişi başı fiyat vermektedir. Ankara Oran otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre de değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ankara Oran otel fiyatları yıl boyunca da değişmektedir. Sezonlar arasında görülen bu farklılıkların sebeplerinden biri de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarının tatil sezonu olmasıdır. Ankara Oran otel fiyatları tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara nazaran bir miktar yükselmektedir.

Kimi tesisler diğer sezonlara oranla yaz sezonunda artan Ankara Oran otel fiyatlarından misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için rezervasyonda geç kalmamakta fayda vardır.

Ankara Oran otel fiyatları ve Ankara Oran'da yer alan otelleri Neredekal.com Ankara Oran sayfasından incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon dahi yapılabilmektedir.