Ankara Oran Butik Otelleri

En iyi 4 butik otel, en uygun fiyatlar

Ankara Oran Butik Otel Fiyatları

Ankara'nın en huzurlu köşelerinden biri olan Oran'da dinlenmek için en ideal konaklama alternatifi; butik oteller…

Ankara Oran, şehir merkezine uzak olmasına karşın, dolmuş ve otobüslerin sürekli olarak geçtiği bir yer olmasından dolayı, Ankara'nın kent merkezine 20 dakikalık bir mesafede. Çankaya'nın o muazzam ormanlarının hemen yanı başında yer alması, yaz mevsiminde Ankara Oran'ı çam kokusuna boğar. Bu nedenle de yoğun bir huzur ortamı hakimdir buraya. Kışları ise ayrı bir güzeldir Ankara Oran. Tüm Ankara'ya yağmur yağarken, Ankara Oran'da çoktan kar başlamıştır. Kar öyle bir yağar ki, çoğu zaman hayatı felç eder ama yine de burada yaşayanlar için bu durum dert olmaktan çok uzaktır.

Oran, daha çok üst gelir grubunun tercih ettiği semt olup birçok tanınmış Ankaralı'nın ikamet ettiği bir yerdir.

Ankara Oran, şehrin en huzurlu köşelerinden biri. Kızılay'ın yoğun trafiğine inat, alışkın olmadığımız bir sükunet içerisinde. Panora Alışveriş Merkezi'nin açılması, Ankara Oran'a bir hayli hareketlilik getirse de, o bahsettiğimiz huzurdan pek bir şey götürmemiş.

Herhangi bir sebepten dolayı Ankara'ya geldiğinizde ya da bu şehirde yaşayıp da biraz kendinizi dinlemek istediğinizde, Ankara Oran butik otellerinde konaklama yapabilirsiniz. Ankara Oran butik otelleri, butik konseptinin hakkını veren hizmet kalitesiyle, misafirlere farklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Geleneksel Anadolu mimarisinin izlerini taşıyan Ankara Oran butik otelleri, şehrin karmaşasından uzaklaşıp, dinlenmek için ideal bir ortam sunuyor misafirlerine.

Ankara Oran butik otel fiyatları ise, aile bütçenizi zedelemeyecek cinsten. Bu da Ankara Oran butik otellerini daha bir tercih edilebilir kılıyor. Ankara Oran butik otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi. Şöyle 2020 Ankara Oran butik otel fiyatlarına genel bir bakış attığımızda, ortama 140 TL civarında bir rakam çıkıyor ortaya.

Siz de, kısa bir süreliğine de olsa şehrin gürültüsünden uzaklaşmak istiyorsanız eğer, konaklamak için Ankara Oran butik otellerini tercih edebilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Ankara Oran butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ankara'nın en ünlü semtlerinden olmasının da etkisiyle gerek iş için gerekse tatil için Ankara'ya gelenler konaklamada Oran semtinde bulunan otelleri tercih etmektedir. Ankara Oran'da konaklama yapılabilecek pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listenmektedir.

Anakara Oran otel fiyatları da bu otellerin bağlı olduğu kategoriye göre değişmektedir. Her otel bulunduğu kategoriye göre oda fiyatı ve kişi başı fiyat vermektedir. Ankara Oran otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre de değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ankara Oran otel fiyatları yıl boyunca da değişmektedir. Sezonlar arasında görülen bu farklılıkların sebeplerinden biri de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarının tatil sezonu olmasıdır. Ankara Oran otel fiyatları tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara nazaran bir miktar yükselmektedir.

Kimi tesisler diğer sezonlara oranla yaz sezonunda artan Ankara Oran otel fiyatlarından misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için rezervasyonda geç kalmamakta fayda vardır.

Ankara Oran otel fiyatları ve Ankara Oran'da yer alan otelleri Neredekal.com Ankara Oran sayfasından incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon dahi yapılabilmektedir.

Ankara Oran Butik Otel Yorumları

2

Hotel Abro Sezenler

Arzu Dikmen - 29 Temmuz 2019, Pazartesi 06:57

Tek artısı konumu

Sakın yorumlara ve fotoğraflara bakıp kanmayın. Hangi birini yazsam ki? Sapsarı olmuş yastıklar (değiştirilmesi istedik ve başka odadaki diğer terden sararmış yastıkları verdiler), kirli çarşaf, lekeli pis duvarlar, yırtılmış duvar kağıtları, 3 yıl havalandırsan çıkmayacak sigara kokusu ki gece kokudan uyuyamadık. Her yer dökülüyordu ve temizlik vasatın altıydı. Berbat. Tek artısı konumu.

8

The Mara Palace

The Mara Palace - 23 Ekim 2018, Salı 15:32

Hızlı çözüm

Otelde küçük bir sorun yşamıştık ama bunu şikayet olarak dile getirir getirmez çok hızlı bir şekilde çözüm sundular ve bizi memnun etmeyi başardılar. Özellikle müşteri memnuniyetine büyük önem veren Gözde hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca otelin konumunun çok iyi olduğunu da söylemeliyim.

10

Çankaya Konağı

Tarık ozmese - 18 Eylül 2018, Salı 14:36

Güzel otel

Çok temiz, yeni, güzel otel.

10

Bianco Butik Hotel

Ali mert - 13 Mayıs 2018, Pazar 07:19

Kahvaltı çok iyiydi

Ankara'ya iş amacıyla gelmemden dolayı konaklama yaptım. Çok beğendim bu oteli, çalışanları harika. Kahvaltı çok iyiydi. Temiz ve hijyenik bir yer.

8

Koza Millenyum Hotel

Barış - 16 Ocak 2016, Cumartesi 19:07

Bence güzeldi

Bence güzeldi, tavsiye ederim, ben memnun kaldım.

10

Cadence Design Hotel

AYKUT KORKMAZ - 4 Ocak 2016, Pazartesi 12:07

Personeller çok profesyonel

Öncelikle ilk defa kaldığımız ve yeni olmasına rağmen personeller çok profesyonel ve çok ilgili. Muğla'dan iş için eşimle birlikte geldik. Hiç kötü bir şeyle karşılaşmadık. Gönül rahatlığıyla bundan sonra ki seyahatlerimizde de kesinlikle burada konaklamayı düşünüyoruz.

4

Elit Otel

serife - 31 Mart 2015, Salı 20:53

Otelin yeri iyi ancak

Evet, otelin yeri iyi ancak temizlik vasat, sözde tuş kamp oteli. Elektrik sürekli kesinti halinde. Her yer ışıl ışılken siz otelde elektrik gelse de ders çalışabilsem diye bekliyorsunuz.

10

Koza Suite Hotel

Koza Suite Hotel - 1 Mart 2015, Pazar 10:51

Süper kahvaltı

Butik otel olarak çevredeki en iyi otel ve sabah kahvaltısı muhteşem.

10

YV Boutique Hotel

Bora göktürk - 11 Ocak 2015, Pazar 17:31

Dinlemek için ideal

Küçük, şirin bir otel. Personelleri çok güler yüzlü. Hizmet çok iyi ve en önemlisi çok iyi bir spası var kaldığım otelde. Dinlemek için ideal bir yer.

10

Sonno Boutique Rooms & Suites

Emrah Özkan - 8 Ocak 2015, Perşembe 09:45

Tam anlamıyla boutique

Öncelikle otelin bulunduğu cadde çok nezih ve şehri bilmeyenlerin güvenle geç saatlere kadar takılabileceği mekanlar mevcut. Otel adından da anlaşılacağı üzere butik bir otel ve gerçekten özellikleri ile bunu tam anlamıyla yansıtıyor. Suit odada kaldım fakat suit oda standartlarına göre oldukça ferah ve lüks bir odaydı. Sonuç olarak temizlik, konfor, hizmet kalitesi, kısaca her şey süperdi. Otele gidip hemen uyumak isteyenler için az da olsa dışarıdan gelen müzik sesleri rahatsız edici olabilir ama ben olmadım. :)