Anadolufeneri Otelleri

Bir tarafında hırçın Karadeniz, diğer tarafında masmavi Marmara Denizi bulunan Anadolufeneri, İstanbul’un en huzurlu köşesi…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Anadolufeneri Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Anadolufeneri Otelleri ve Anadolufeneri Otel Fiyatları

Bir tarafında hırçın Karadeniz, diğer tarafında masmavi Marmara Denizi bulunan Anadolufeneri, İstanbul'un en huzurlu köşesi…

Şehrin karmaşasından ve gürültüsünden bunaldığınızda kaçacak bir delik arıyorsanız, Anadolufeneri sizleri tüm sakinliği ile kucaklamaya hazır. İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunan bu şirin köy, barındırdığı huzur ve sessizlikle özellikle İstanbulluların yegane kaçış noktalarından biri.

Anadolufeneri, ismini Karadeniz'den Marmara'ya kadar uzanan ve gemilere rehberlik eden Anadolu Feneri'nden alıyor. Köy halkı ise daha çok Fenerköy olarak isimlendirmiş burayı.

Boğaziçi'nin Anadolu Yakası'ndaki son noktası olan Anadolufeneri, askeri bölge içerisinde yer alan doğal bir koya sahip. Sahip olduğu bu doğal koy ve başlı başına deniz kıyısında yer alması, Anadolufeneri'nin şirin bir balıkçı köyüne dönüşmesine yol açmış.

Genellikle günübirlik hafta sonları kaçamakları için tercih edilen Anadolufeneri, huzurlu konaklamalar için son derece ideal. Şimdilik bu güzide köyde pek fazla konaklama alternatifi bulunmuyor ancak ufaktan küçük butik otellerin açılmaya başladığını söyleyebiliriz. Anadolufeneri otelleri, misafirlerine şahane bir doğa ve deniz manzarası sunuyor. Şöyle şehirden kaçayım ve biraz kafamı dinleyeyim diyorsanız Anadolufeneri otellerinde konaklama yapabilirsiniz. Balık tutabilir, doğa yürüyüşü yapabilir ve bisiklet turlarına çıkabilirsiniz Anadolufeneri otellerinde konaklayarak.

Ruhunuzu tazelemek ve haftaya mükemmel bir başlangıç yapmak istiyorsanız eğer, Anadolufeneri otelleri tam size göre.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şehrin karmaşasını arkanızda bırakmak istediğinizde, kaçıp gelebileceğiniz güzide adreslerden biri Anadolufeneri…

Anadolufeneri, İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunuyor. Küçük bir balıkçı köyü olan Anadolufeneri, Karadeniz'den Marmara'ya kadar uzanan ve gemilere rehberlik eden Anadolu Feneri'nden alıyor ismini. Ancak yerel halk Fenerköy olarak isimlendiriyor burayı.

Sahip olduğu doğal koyu ve Boğaziçi'nin Anadolu Yakası'nın en son noktası olması dolayısıyla Anadolufeneri, yerel halkı balıkçılıkla uğraşmaya yönlendirmiş. Deniz kıyısında, tüm sevimliliği ile sizleri kucaklayan Anadolufeneri, ruhunuzu arındırmak için ideal bir adres.

Kestaneden kocayemişe, meşeden kayına ve dut ağacına kadar pek çok ağaç türü barındıran Anadolufeneri, İstanbul'un oksijen deposu adeta. Hal böyle olunca, çeşitli hava kirliliğinden bunalmış olan İstanbullular da Anadolufeneri otellerinde konaklamayı tercih ediyorlar kimi zaman.

Karadeniz'in ihtişamını ve Marmara Denizi'nin sakinliğini gözler önüne seren Anadolufeneri'nde, şimdilik pek fazla konaklama seçeneği yok. Ancak küçük çaplı butik oteller, misafirlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak düzeyde hizmetler bulunuyor.

Genellikle hafta sonu tercih edilen Anadolufeneri, artık sadece günübirlik değil, daha uzun süreli de misafir ağırlıyor. Ancak bölgede tek tük otelin yer alması, Anadolufeneri otel fiyatlarını da büyük ölçüde etkiliyor. İstanbul'un diğer bölgelerine oranla Anadolufeneri otel fiyatları, bir tık yukarıda seyrediyor. Elbette ki arada uçurumlar olduğunu da söylemeyiz. Her gelir düzeyine uygun bir otel bulunabilir Anadolufeneri'nde. Genel olarak 2017 Anadolufeneri otel fiyatlarının ortalama 200 TL civarlarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, ruhunuzu tazelemek, huzura doymak ve sakin bir konaklama yapmak istiyorsanız Anadolufeneri'ni tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Anadolufeneri otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Anadolufeneri otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın