Bartın Ulus Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Bartın Ulus Otel Fiyatları

Şehir yaşamından bıkan ve köy yaşamına özlem duyanların adresi; Bartın Ulus otelleri…

Bartın Ulus, Küre Dağları Milli Parkı sınırları içerisinde, milli parka giriş noktalarından birinde yer alıyor. Bartın'ın iç kısımlarında kalan Ulus, yaylaları ile ünlü. Gerçekten de bölgede yaylaların yoğunluğu bir hayli fazla. Bartın Merkez'e 37 km mesafede yer alan Bartın Ulus, ismini bir Türk aşireti olan Bozulus'tan alıyor.

Şehir hayatının stresinden ve koşuşturmasından bıkıp köy yaşamını özleyenlerin kendini buldukları yer Bartın Ulus. Dolayısıyla bölgede bu ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz oteller bulunuyor. Dağevi konseptinde hizmet veren Bartın Ulus otelleri, huzur dolu ve doğayla iç içe bir konaklama imkanı sunuyor. Muhteşem bir doğanın ortasında kurulu olan Bartın Ulus otellerinin birçoğu da aileler tarafından işletiliyor.

Bartın Ulus otel fiyatları ise oldukça uygun rakamlarla çıkıyor karşımıza. Hem kişi başı hem de oda fiyatı olarak ücretlendirilen Bartın Ulus otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Daha çok bahar ve yaz aylarında değişen Bartın Ulus otel fiyatları, otelin sahip olduğu olanaklara göre de değişkenlik gösterebiliyor. Genel olarak 2019 Bartın Ulus otel fiyatlarının 70 TL ile 140 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Bartın Ulus otellerinde konakladığınız süre boyunca; Uluyayla'yı, Ulukaya Şelalesi'ni, Çağlayan Vadisi Kanyonu'nu, Ardıç Yaylası'nı ve Gezen Yaylası'nı görmeyi ihmal etmeyin.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Bartın Ulus Oteli

Küre Dağ Evi Bartın Ulus

Da?evi - Bartın Ulus - 7 Misafir Yorumu

Küre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı sınırlarının içersinde yer alan ve milli parka giriş noktalarından birisi olan Bartın ilinin Ulus İlçesi'ne bağlı Aşağıçerçi Köyü'nde yer almaktadır. Milli park içersindeki en büyük konaklama tesisidir ve bir aile işletmesidir.

2013 yılında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve TC Kalkınma Bakanlığı destek programından faydalanılarak açılmış olan tesis muhteşem bir
... Küre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı sınırlarının içersinde yer alan ve milli parka giriş noktalarından birisi olan Bartın ilinin Ulus İlçesi'ne bağlı Aşağıçerçi Köyü'nde yer almaktadır. Milli park içersindeki en büyük konaklama tesisidir ve bir aile işletmesidir.

2013 yılında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve TC Kalkınma Bakanlığı destek programından faydalanılarak açılmış olan tesis muhteşem bir doğaya sahiptir.

Şehir yaşamının stresinden ve koşuşturmasından bıkmış, köy yaşamına özlem duyan, huzurlu, doğa ile baş başa bir tatili hayal edenler Küre Dağ Evi'nde özledikleri tatili bulabilirler

Daha Fazla Bilgi»