Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kurucaşile Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kurucaşile Otelleri

Kurucaşile için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kurucaşile Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Karadeniz'in cennet köşelerinden biri olan Kurucaşile'ye davetlisiniz. Huzur dolu bir tatil sunan belde de Kurucaşile otelleri de kusursuz hizmetleri ile tercih edilmektedir. Kurucaşile otel fiyatları da oldukça ekonomiktir.
Karadeniz'in yeşili ve mavisi ile ünlü bölgesi Bartın'a bağlı Kurucaşile, özellikle yaz aylarında yakın çevrenin huzur dolu bir tatil için tercih ettiği beldelerin başında gelmektedir. Tarihi oldukça eskiye dayanan ilçeye tipik Karadeniz iklimi hakimdir.

İlçeye tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler olup her biri misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Bu tesisler arasında kalabalık arkadaş gruplarına, ailelere ve iş için ilçeye gelenlere hitap eden tesisler arasında sadece yaz sezonunda açık olanlar olduğu kadar tüm yıl da açık olup konuklarını ağırlayanlar bulunmaktadır.

Kurucaşile otelleri listesinde; moteller, konukevleri, pansiyonlar, butik oteller, apart oteller ve yıldızlı oteller sıralanmaktadır. İlçede hizmet veren tesisler teknolojik açıdan da donanımlıdır. Tüm tesisler Wi - Fi erişimli internet ağı gibi olanaklara sahiptir.

Kurucaşile otel fiyatları ise yıl içerisinde çok fazla değişkenlik göstermemekle beraber yaz sezonunda tatilin de başlaması ile konaklama fiyatları üzerinde belli bir artış olmaktadır. Bölgedeki tesisler yılın en yoğun dönemini haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Eğer sizlerde bu aylarda Kurucaşile otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Bu sayfadan ilçede hizmet veren tüm tesisleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hatta zevkinize ve konaklama bütçenize en uygun tesisi bularak iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz.

Kurucaşile Hakkında
Karadeniz Bölgesi'nde Bartın iline bağlı ilçe ve ilçe merkezi kasabadır Kurucaşile. Kurucaşile doğuda Kastamonu, batıda Amasra ile çevrilidir. Kurucaşile alan olarak Bartın'ın en küçük yerleşim yerlerinden biridir.
Kurucaşile'nin sularını dağlık alandan kaynaklanan Karadeniz'e dökülen dereler oluşturur. Kurucaşile halkı geçimini ormancılık, tarım ve balıkçılık oluşturur. Kurucaşile'de küçük tekne yapım yerleri vardır. Kurucaşile'de orman ürünlerinin işlendiği atölyeler ve sanayide kullanılan kil yatakları vardır. Kurucaşile'de başlıca tarım ürünleri, mısır, buğday, elma, armut, fındık ve patates üretilir. Kurucaşile'de ekonomik yetersizlik nedeniyle göç oldukça yoğundur.

Kurucaşile'nin yerleşime açılma tarihleri oldukça eski tarihlere uzanır. İÖ. 8. yy.'da kalabalık kıyı kenti olan Kromna, İÖ. 70'te Roma yönetimine girdi. Bizans döneminde önemini yitirerek , Moğollar tarafından yıkıldı. Kurucaşile 15. yy.'da Osmanlı topraklarına katıldı. Kurucaşile Cumhuriyet döneminde Bartın'a bağlı bir bucak oldu. Kurucaşile 1957 yılında ilçe yapıldı, Bartın ilinin ilçesi oldu.

Kurucaşile, Dereağzı adıyla anılan koyun kıyısında kurulmuştur. Kurucaşile Cide-Amasra kıyı yolu üzerinde yer alır. Kurucaşile'nin bir iskelesi vardır. Kurucaşile Bartın'a 60 km. mesafede bulunmaktadır. Kurucaşile Belediyesi 1957 yılında kurulmuştur.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın