Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
05.07.22
Çıkış
06.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Aksaray Merkez Pansiyonları:

Aksaray için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
Merkez merkezine 880 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
315 TL
Etstur
300 TL
En uygun fiyat
300 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
300 TL
Otel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Merkez merkezine 920 m uzaklıkta
Etstur
Oda-Kahvaltı
450 TL
Otel
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
Merkez merkezine 1.2 km uzaklıkta
Otelz.com
%22 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
509 TL
Otel
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
Merkez merkezine 1.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
549 TL
5/5 Mükemmel
Merkez merkezine 1.8 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
349 TL
Otel
Aile Dostu
3.8/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Merkez merkezine 3.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
299 TL
Otel
Şehir Oteli
3.9/5 Çok İyi
(5 değerlendirme)
Merkez merkezine 2.6 km uzaklıkta
Otelz.com
%2 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
489 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(92 değerlendirme)
Merkez merkezine 3.8 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.200 TL
Otel
Aile Dostu
3.3/5 Çok İyi
(3 değerlendirme)
Merkez merkezine 3.9 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
242 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Merkez merkezine 4.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%15 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
598 TL

Aksaray Merkez Pansiyon

Aksaray Merkez Pansiyon

Tarih boyunca önemli ticaret yollarına ev sahipliği yapan Aksaray tarihi geçmişi ile ziyaretçilerini büyülüyor. Doğal güzellikleri ve gelişmiş şehir hayatı ile ülkemizin görülmeye değer tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Aksaray merkez otelleri tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Türkiye'nin birçok yerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu şehir tüm bölgelere yakınlığı nedeniyle kısa hafta sonu kaçamaklarının ilk adresleri arasında yer alıyor.Aksaray merkez pansiyon seçenekleri eşsiz şehir manzarası ve konumları ile ziyaretçilerin başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Huzurlu ve keyifli bir tatilin kapılarını aralayan Aksaray merkez pansiyonları konaklama boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti konsept dahilinde sunuyor. İşletmelerin kalitesi ve bilinirliği ölçüsünde alacağınız hizmetler değişiklik gösteriyor. Çoğu tesiste sade ve göz yormayan konaklama alanları dikkat çekiyor. Gözünüzü yormadan dinlenebilmeniz için hiçbir gereksiz eşyaya yer verilmiyor. Aksaray merkezde ve çevresinde konaklamak için yılın tüm mevsimlerinde gelebilirsiniz. Yıl boyunca açık olan tesisler hizmet kalitesini ve sayısını düşürmeden kış mevsiminde de aynı ayrıcalıkları sunmaya devam ediyor. Bazı işletmelerde kapalı havuz imkanlarına yer veriliyor. Aksaray merkezdeki pansiyonlar çoğunlukla tam ve yarım pansiyon şeklinde çalışıyor. Genelde tüm yarım pansiyonlarda konaklama ve kahvaltı hizmeti fiyata dahil ediliyor. Tam pansiyon sisteminde ise bu hizmetlere akşam yemeği de ekleniyor. Yemeği pansiyon bünyesinde yemek istemeyenler yarım pansiyon konseptini tercih edebilir.

Aksaray Merkez Ucuz Pansiyon

Aksaray Merkez Ucuz Pansiyon

Aksaray tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında bölgede yoğun bir ziyaretçi oluyor. Yazın gelişi ile birlikte kısa hafta sonu kaçamakları yapmak isteyen birçok tatilci soluğu Aksaray'da alıyor. Konaklama için birden fazla alternatif sunan bölgede her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor. Bazı ziyaretçiler geziye daha çok bütçe ayırarak konaklamayı uygun fiyatlı tutmayı tercih ediyor. Böyle anlarda Aksaray uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile ziyaretçileri memnun ediyor. Aksaray merkez ucuz pansiyon alternatifleri sayesinde konforlu ve uygun fiyatlı bir konaklamaya sahip olabilirsiniz. Merkezde yer alan pansiyonlar birçok yere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Pansiyonlarda konaklama boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şey size konsept dahilinde sunuluyor. Aksaray merkez pansiyonları yarım ve tam olmak üzere iki farklı stilde ziyaretçi karşısına çıkıyor. Her iki konseptte de bütçenize uygun ucuz konaklama seçenekleri bulunuyor. Yarım pansiyonlar çoğunlukla konaklama ve sabah kahvaltısı şeklinde hizmet veriyor. Tam pansiyonlarda ise buna ek olarak akşam yemeği hizmeti de ekleniyor. Aksaray'daki uygun fiyatlı pansiyonlarda verilen hizmetlerin sayısı ve kalitesi diğerleri ile aynı seviyede yer alıyor. Bazı pansiyonlarda ek ücret karşılığında oda servisi ve otopark gibi ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz. Tatil planınızı önceden oluşturarak pansiyonların sunduğu erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Aksaray Merkez Pansiyon Fiyatları

Aksaray Merkez Pansiyon Fiyatları

Aksaray'ın tarihi yapısını konaklama konseptlerinde ve şehrin genelinde görebilirsiniz. Bölgede konaklayacağınız birçok pansiyon seçeneği bulunuyor. Birçok imkana pansiyon dışına çıkmadan erişebiliyorsunuz. Aksaray merkez pansiyon fiyatları aldığınız hizmete ve konsepte göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyatları etkileyen faktörleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Pansiyonun konumu fiyatları etkileyen unsurların başında geliyor. Bazı pansiyonlar şehir manzarasını gördüğü için daha yüksek fiyatlara sahip oluyor.
  • Aksaray'da faaliyet gösteren pansiyonlar genellikle tam ve yarım pansiyon olmak üzere ikiye ayrılıyor. Tam pansiyonda hizmet olarak konaklama ve açık büfe öğünler sunuluyor. Bu nedenle tam pansiyonların fiyatları, yarım pansiyonlara nazaran yüksek olabiliyor.
  • Fiyatlarda değişiklik yaratan bir diğer detay ise tatile gittiğiniz sezon oluyor. Aksaray özellikle yaz aylarında birçok ziyaretçi tarafından rağbet görüyor. Bu nedenle yaz mevsiminde pansiyon fiyatları kış mevsimine kıyasla daha yüksek olabiliyor.
  • Tesis içindeki hizmetler fiyatların artıp azalmasında etkin rol oynuyor. İşletme bünyesindeki otopark, kuru temizleme, çamaşırhane, oyun salonları, fitness merkezi gibi aktivite alanları daha yüksek ücret ödemenize neden olabilir. Bunun yanı sıra birçok pansiyon erken rezervasyon fırsatları ile uygun konaklama imkanı sunuyor. Dilerseniz bu imkandan yararlanabilir ve daha ekonomik bir konaklamaya sahip olabilirsiniz.

Aksaray'da Gezilecek Yerler

Aksaray'da Gezilecek Yerler

Tarih boyunca birçok devletin ticaret güzergahında yer alan Aksaray, geçmişten kalan yapıları ile her yıl binlerce ziyaretçiyi kendine çekiyor. Anadolu'nun tam ortasında yer alması ve ülkenin birçok yerine kolayca ulaşabiliyor olması Aksaray'a gelen ziyaretçi sayısını artırıyor. Bölgede yer alan kiliseler, yeraltı şehirleri, antik kentler ve camiler görenleri kendine hayran bırakıyor. Özellikle kısa hafta sonu kaçamakları yapmak isteyenler için dolu dolu ve eğlenceli bir gezi sunuyor. Bölgeye gelenler için özellikle merkez tarafında birçok konaklama seçeneği bulunuyor. Zevkinize ve bütçenize uygun konaklama yerini seçtikten sonra gezilecek yerlere odaklanabilirsiniz. Aşağıdaki listeye göre siz de kendi rotanızı oluşturabilirsiniz;

  • Ihlara Vadisi, 14 km'lik uzunluğu ile doğa severlere yorucu ve bir o kadar da keyifli anlar yaşatıyor. Birçok kalıntıya ev sahipliği yapan bölgede hala ayakta kalan kiliseleri görebilirsiniz.
  • Eğrili Minare, silindir şeklindeki gövdesi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Ayrıca Pisa Kulesi'ne benzerliği ile dikkat çekiyor.
  • Sümbüllü Kilise, tarihe meydan okuyan yapısı ile ziyaretçileri kendine çekiyor. Kilisenin freskoları ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor.
  • Güzelyurt Evleri, Rumlardan kalma göz alıcı mimarisi ile eşsiz kareler yakalamızı sağlıyor.
  • Aksaray Müzesi'ne doğru yol alarak arkeolojik kazılarda bulunan birçok yapıyı bir arada görebilirsiniz.

Aksaray Merkez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Aksaray bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Aksaray Merkez Pansiyonları - En Uygun Aksaray Merkez Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Aksaray Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Aksaray Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Aksaray Merkez Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Aksaray Merkez Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.