Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Aksaray Merkez Otelleri

Aksaray Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Aksaray Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Hititlerden günümüze uzanan tarihi geçmişi ile Aksaray, ziyaretine gelenleri adeta bir açık hava müzesine gelmişler gibi karşılamaktadır.

Aksaray, konum olarak İç Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup, kuzeybatıda Niğde, doğuda Konya, güneydoğuda da Ankara ile komşudur. Tarihi çok eskilere dayanan Aksaray Bizans ve Osmanlı egemenliğine girmiştir. Bu kadar çok uygarlığın kalıntılarına rastlamak halen mümkündür Aksaray'da. Bunun yanında Osmanlıdan kalan tarihi camiler, ziyaret yerleri, medreseler ve kaleler de tüm yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok turisti çekmektedir.

Gelenlerin ise konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir. Aksaray Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve termal oteller hizmet vermektedir. Aksaray Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel türlerinden zevkinize ve bütçenize en uygun tesisi seçerek konaklamanızı yapabilirsiniz.

Aksaray Merkez otelleri, kamu binalarına, bankalara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde ve kolay ulaşım imkanına sahiptir. Aksaray Merkez otelleri, iş için veya turistlik kültür turu gezileri için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda yer almaktadır.

Aksaray Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Aksaray Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Aksaray Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve özellikleri sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Aksaray Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Aksaray Merkez otelleri ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihe ışık tutan Aşıklıhöyük, Acemhöyük, kaleleri, camileri ve Ihlara Vadisi ile Aksaray yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Aksaray, konum olarak İç Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup, kuzeybatıda Niğde, doğuda Konya, güneydoğuda da Ankara ile komşudur. Tarihi ilkçağ dönemlerine kadar uzanan Aksaray adeta bir açık hava müzesi gibidir. Özellikle Ihlara Vadisi yıl boyunca on binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bölgede yaşamamış olan tüm uygarlıkların ve tarihi çağların kalıntılarına rastlamak halen mümkündür Aksaray sokaklarında ve çevresinde. Bunun yanında Osmanlıdan kalan tarihi camiler, ziyaret yerleri, medreseler ve kaleler de gelen turistlerin ayrıca dikkatini çekmekte ve ziyaret edilmektedir.

Aksaray Merkez'de gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu konaklama otelleri; butik oteller, apart oteller, termal oteller, pansiyonlar, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller ve özel belgeli otellerden oluşmaktadır.

Aksaray Merkez otel fiyatları ise yaz aylarında kış aylarına oranla belli bir miktar artmaktadır. Yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında özellikle Ihlara Vadisi'nde ve Aksaray Merkez'de yer alan otellerin fiyatlarında artışlar görülmektedir. Ayrıca kış aylarında özellikle de sömestr tatiline ve bayram tatillerine denk gelen haftalarda da Aksaray Merkez otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir.

Aksaray Merkez otel fiyatları, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır. Aksaray Merkez otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için sunduğu olanaklara ve sağladığı hizmete göre de değişmektedir.

Aksaray Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele mesaj atarak ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve istediğiniz zaman aralıklarına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Aksaray Merkez Hakkında

Aksaray tarihi milattan önce 7000-6000 yıllarına kadar dayanmaktadır.

Aksaray, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir ilimizdir. Aksaray; doğuda Nevşehir, güneydoğuda Niğde, batıda Konya, kuzeyde Ankara, kuzeydoğuda Kırşehir ile komşudur. Aksaray'ın elde edilen buluntulara dayanılarak tarihinin milattan önce 7000 ila 6000'li yıllara kadar uzandığı bilinmektedir. Öyle ki Konya yakınlarındaki Çatalhöyük'te yapılan çalışmalar sonucunda Hasan Dağı'na ait duvar resimlerine rastlanmıştır. Hasan Dağı'na ait bu duvar resminde ise volkanik bir dağ olan Hasan Dağı'nın lav püskürttüğü tasvir edilmiştir.

Aksaray Merkez bu çok eskiye dayanan tarihi ile birçok esere de ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi dokuya sahip bu eserler arasında camiler, medreseler, kutsal kabul edilen ziyaret yerleri, türbeler ve höyükler ile kaplıcalar sayılmaktadır.

Bölgeye tarihler boyunca yaşayan uygarlıklar tarafından çok sayıda yer altı şehri ve yerleşme birimi yapılmıştır. Bunun başlıca sebebi yanardağ küllerinin sıkışmasından dolayı oluşan tüf tabakalarının kolayca kazılabilme imkanı sağlamasıdır. Birçok oyma yerleşim yeri ve yer altı şehrinin bulunduğu Aksaray Merkez'de ayrıca şifalı yer altı suları ile kaplıcalar ve termaller yıl boyunca yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilmektedir.

Aksaray'da Türkiye'nin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölü'nünde sınırları yer almaktadır. Aksaray Merkez hem iş hem şifalı sular hem de tarihi ve turistlik gezi için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel hizmet vermektedir.

Aksaray Merkez'e gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Aksaray Merkez'de hizmet veren bu otel türleri arasında 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, pansiyonlar, apart oteller ve butik oteller sayılmaktadır.

Aksaray Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Hizmet yok

Mayıs ayında sabah otele giriş yaptım, yol yorgunu duş alıp yatacaktım. Suyum kesildi. Resepsiyona sordum, teknik servis kesmiş suyu. Otel yönetiminin haberi yok anlaşılan. Laylaylom, hizmet sıfır, dağ başına otel yapılmış ama hizmet yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Odaları geniş

20.08.2016-23.08.2016 arasında otelde konakladım. Özellikle personeli samimi bir şekilde buldum. Yemekleri güzel. Odaları geniş, 2+1 şeklinde. Hamamı sıcak, suyu şifalı, hamamın soğuk su havuzu ve saunası da olması mükemmel. Ben beğendim, sizlere içten, güvenle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Çok memnun kaldık

Çok güzel, 3 gece kaldık, çok memnun kaldık. Bir daha nasip olsun inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Geniş ve ferah odaları

Otele 10.07.2016 - 12.07.2016 tarihleri arası gittim. Gerçekten güzeldi, yemekleri, havuzları özellikle de geniş ve ferah odaları güzeldi, ben beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

En beğendiğim şey kahvaltıları

Otel güzel, odalar falan temiz. Ayrıca en beğendiğim şey kahvaltıları oldu. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Uygun güzel bir yer

Mezuniyet için gitmiştik, burada kaldık, uygun güzel bir yer, memnun olursunuz diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Nette çok kesinti oluyor

Yeni açılmasına rağmen idare eder ama nette çok kesinti oluyor. Bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Temiz bir yer

Temiz bir yer. Balkona nargile istedim, çok güzel oldu. Standardına göre iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Rahat konaklama

Bir bayan olarak rahat konaklama sağladıkları için teşekkür ederim. Ayrıca kamu kurumlarına çok yakın olması ayrı bir artısı. İyi çalışmalar dilerim Hayal Otel Aksaray.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Personelin güler yüzü

Yeni açılmış, eksikleri olmasına rağmen personelin güler yüzü ve hizmet anlayışının iyi olması eksikleri kapatıyor. Tavsiye edebileceğim hesaplı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hayal Otel Aksaray
Hayal Otel Aksaray

-

Aile ortamı

Ekonomik, aile ortamı, ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Personel çok içten

Personel çok içten, güler yüzlü, samimi, odalar çok temiz, genel olarak güzel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Soğuk ve tecrübesiz personel

31 Aralık'ta otelde kaldık, kalmaz olaydık, bu kadar pis, bu kadar soğuk ve 4 tane tecrübesiz bir personel görmedim. Yastık kılıfları yıkanmamış, banyo kötü, her yer sapsarı kükürt izi, TV'nin uydusunda 5 tane havuz medyasının tv si ayarlanmış, kahvaltı dersen içler acısı ve otel bomboş. Saat 12'de arıyorlar odayı boşaltın diye, 2 dakika sonra da sanki temizlik yapacaklar gibi 3 kadın kapıya dayandı, daha bu yetmiyor gibi resepsiyon arıyor tehdit ediyor, valla düşündükçe içler acısı bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Tertemiz bir otel

Otel çalışanları çok sıcakkanlı ve güler yüzlü. Tertemiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Kahvaltı mükemmel

Kahvaltı mükemmel, personel güler yüzlü. Hizmet güzel. Mutlaka gidin derim, muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Çok temiz ve çok nezih

Çok temiz ve çok nezih bir ortamı var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz ve çok modern. Hizmet anlayışları çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Personel son derece güler yüzlü

Personel son derece güler yüzlü ve ilgili. Ayrıca çok temiz bir ortamı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abaylar Hotel
Abaylar Hotel

-

Odaları çok temiz

Odaları çok temiz. Personel ilgili, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Gayet temiz

Gayet temiz ve güzel bir otel. Beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Fiyat olarak çok uygun

Konumu itibari ile Aksaray'da tercih edebileceğiniz bir otel. Fiyat olarak da çok uygun. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Saatçioğlu Otel
Grand Saatçioğlu Otel

-

Çok güzel akşam yemekleri

Çok güzel akşam yemekleri var. Özellikle rakı sofrası muhteşem. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzucular Park Hotel
Kuzucular Park Hotel

-

Ailenizle kalabileceğiniz güvenli bir ortam

Aksaray Merkez'de yeni bir otel, fiyat otelin hizmet ve kalitesine göre çok çok iyi. Yakınında vakit geçirebileceğiniz güzel kafeler bolca mevcut. Ailenizle kalabileceğiniz güvenli bir ortam.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Temiz değildi

Hayatımda bu kadar pis bir otel görmedim, havlu yok, onun yerine sadece tuvalet kağıdı , tuvaletler umumi tuvalletlere göre daha pis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kapadokya Kent Otel
Kapadokya Kent Otel

-

Başarılı bir termal otel

29 Nisan - 02 Mayıs arası oradaydık. Gerçekten personel olarak olsun ilgi olarak olsun çok güzel bir termal otel. Suyu çok şifalı. 6 aylık çocuğumun pişik sorunu buradaki termal su sayesinde azaldı. Bazı eksiklikler var ama hızlı bir şekilde bu eksiklikler gideriliyor. Bu eksiklikleri kendileri de biliyor. Kaldığım 3 gün içinde otel içinde çok değişiklikler oldu. İşletme sahibi Mehmet Bey'e çok teşekkürler. Bu sene bir daha gitmeyi düşünüyoruz. Turistik yerlere yakınlığı daha bir güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)