Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
01.07.22
Çıkış
02.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Bütçe dostu Yüreğir Günlük Kiralık Daire seçenekleri neredekal.com’da! Ev rahatlığında bir tatil yapmak istiyor ya da kısa süreli ziyaretlerde daha özgür hareket edebileceğin bir konaklama seçeneği arıyorsan Yüreğir günlük kiralık ev seçeneklerini değerlendirebilirsin. Neredekal.com ile Yüreğir Günlük Dairelerin sunduğu imkanları inceleyebilir, sağladığı olanakları öğrenebilirsin. Dilersen haritada konumuna göz atabilir, merkezi ve turistik noktalara uzaklığını değerlendirebilirsin. Daha önce tesiste konaklama yapmış olan ziyaretçilerin yorumlarını okuyarak aklındaki soru işaretlerine yanıt bulabilir, tesis hakkında fikir sahibi olabilirsin. Neredekal.com’da listelenen Yüreğir Günlük Kiralık Daire fiyatları ile en ucuz seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsin! Yeni yerler keşfetmek ve farklı tatil fırsatlarını değerlendirmek için aşağıdaki sayfalara göz atabilirsin.

Yüreğir Günlük Daireler:

Yüreğir için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
3/5 Çok İyi
(1 değerlendirme)
Yüreğir merkezine 4.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
400 TL
4.5/5 Mükemmel
Yüreğir merkezine 1.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
730 TL
Odamax
624 TL
En uygun fiyat
624 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
624 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
(55 değerlendirme)
Yüreğir merkezine 1.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
549 TL
Odamax
516 TL
En uygun fiyat
516 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
516 TL
Hostel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Yüreğir merkezine 4.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%14 Tasarruf
Sadece Konaklama
189 TL
Odamax
143 TL
En uygun fiyat
143 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
143 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Yüreğir merkezine 4.8 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
365 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(126 değerlendirme)
Yüreğir merkezine 4.0 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
618 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Yüreğir merkezine 4.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
475 TL
Odamax
466 TL
En uygun fiyat
466 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
466 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.8/5 Çok İyi
Yüreğir merkezine 4.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
705 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
Yüreğir merkezine 4.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
399 TL
Otel
Aile Dostu
4.1/5 Mükemmel
(95 değerlendirme)
Yüreğir merkezine 4.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
880 TL
Odamax
720 TL
En uygun fiyat
720 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
720 TL
Adana’nın merkezinde yer almasından dolayı yıl içerisinde binlerce kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Konaklamada ise birçok seçeneğin sunulduğu bölgede Yüreğir günlük kiralık daireler sıklıkla tercih edilmektedir.

Yüreğir, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Adana’nın merkez ilçelerinden biridir. Adana'nın ortasından geçen Seyhan Nehri, Yüreğir ve Seyhan ilçelerini birbirinden ayıran sınırdır. Adana’nın merkezinde yer alan Yüreğir ilçesi, oldukça hareketli bir yaşama sahiptir. Oldukça eski çağlara dayanan tarihi ile günümüzde bile bu tarihi devirlerden ve uygarlıklardan izleri ilçede görmek mümkün.

Coğrafi konum olarak Torosların eteğine kurulan Çukurova Üniversitesi’nin güneyinde kalan Yüreğir ilçesi, batıda Seyhan Nehri ve güneyde Karataş Ovası ile çevrelenmiş bölgede oluşan yerleşim alanıdır. Yüreğir ilçesi, kuzeyde İmamoğlu, kuzeybatıda Karaisalı, batıda Seyhan, doğuda Ceyhan, güneyde Yumurtalık ve Karataş ilçeleri ile konuşudur.

Yüreğir merkezi bir konumda yer aldığından dolayı sınırları içerisinde pek çok iş merkezine, çarşıya, konutlara ve sosyo – kültürel merkezlere ev sahipliği yapmaktadır. Yıl içerisinde bu kadar çok talep görmesiyle birlikte birçok tesis bölgede misafirlerine hizmet vermektedir.

Yıl boyunca misafirlerini ağırlayan ve hizmet veren bu tesisler arasında; butik oteller, tatil otelleri, pansiyonlar ve moteller gibi küçük otellerin yanında apart oteller ve Yüreğir günlük kiralık daire ve rezidans evler de sayılmaktadır. Yüreğir’de misafirlerini ağırlayan günlük kiralık daireler, şehir manzaralı ve hareketli sokaklara birkaç dakikalık yürüme mesafelerinde konumlanmaktadır.

Yüreğir, günlük kiralık daireler, konukların tüm konaklamaları süresince ihtiyaç duyabilecekleri eşyalarla dizayn edilmiş olup oldukça elverişli konumlara sahip olan günlük kiralık evlerden; alışveriş imkanını sahip çarşıya, toplu taşıma duraklarına, restoranlara ve kafelere oldukça rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yüreğir günlük kiralık daireler arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bu evler arasından konaklama yapacak kişi sayısına göre evlerden birini seçebilirsiniz. Yüreğir günlük kiralık rezidans evler kalabalık arkadaş grupları, kalabalık ve çocuklu aileler tarafından ilk olarak tercih edilen konaklama türleri arasında kendini göstermektedir.

Yüreğir günlük kiralık daire fiyatları yıl boyunca ortalama gecelik 150TL gibi fiyatlara sahiptir. 1+0 oda sayısına sahip olan Yüreğir günlük kiralık daire fiyatları biraz daha ekonomik olup ortalama gecelik konaklama fiyatı 200TL kadardır.

Yüreğir günlük kiralık daire fiyatları üzerinde; evlerin merkez yerlere olan uzaklığı, evlerin büyüklükleri, oda sayısı, bulunduğu konum ve evlerin dizaynları önemli bir etmendir.

Yüreğir günlük kiralık daireler arasında rezidans evlerin yanı sıra havuzlu villalar, bahçeli dubleks evler de misafirlere hizmet vermektedir. Standart dairelere göre bu tarz büyük evler ve villalar 3+1, 4+1, 4+2 ya da 5+2 şekilde oda sayılarına sahiptir. Bu evlerin yaz sezonunda ortalama gecelik konaklama fiyatları 400TL’den başlamaktadır.

Yüreğir’de büyük günlük kiralık daire fiyatları yaz sezonunun bitmesiyle birlikte biraz daha ekonomikleşmektedir. Yaz sezonunda 400TL olan villaların fiyatları kış ve bahar aylarında 250TL’ye kadar inmektedir.

Yüreğir Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yüreğir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Yüreğir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Yüreğir Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Yüreğir Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Yüreğir Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Yüreğir Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Yüreğir Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.