Arsin Otelleri

En iyi 6 otel, en uygun fiyatlar

Arsin Otel Fiyatları

Trabzon'da yeşile doymak için Arsin otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz…

Şehrin 20 km doğusunda, Trabzon-Rize sahil şeridi üzerinde yer alıyor Arsin. Şehrin en yeşil ilçelerinden biri olma özelliği taşıyan Arsin, bunun yanı sıra 7 km'lik deniz kıyısı ile de Karadeniz'de huzurlu konaklamaların yegane adreslerinden biri.

Bu anlamda Arsin'de konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. 3 ve 4 yıldızlı otellerden apart otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Arsin otelleri arasında.

Arsin otelleri, yemyeşil Karadeniz doğasının kucağında ağırlıyor misafirlerini. Çoğu deniz kıyısında yer alan Arsin otelleri, sabah kahvaltı servisi de sunuyorlar.

Arsin otel fiyatları da her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Oldukça uygun seçeneklerle karşımıza çıkan ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Arsin Oteli

Arsen Hotel & Spa Arsin

Otel - Arsin - 7 Misafir Yorumu

Arsen Hotel & Spa, Trabzon'un sahil kesiminde yer alan Arsin'de konuklarını ağırlamaktadır. Tertemiz doğasıyla ev konforunda bir hizmet sunan tesisin dağ manzarası bulunmaktadır. Tesis genelinde ve odalarda internet erişimi mevcuttur.

Arsen Hotel & Spa'nın odalarında; balkon, banyo, fön makinesi, havlu ve tuvalet gibi konukların ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiştir. Odalarda ütü imkanı bulunmaktadır. Tesiste ek yatak hizmeti verilmektedir.

Bünyesinde özel otopark alanı bulunan Arsen Hotel & Spa'da konuklar konaklamaları boyunca doğayla iç içe bir tatil imkanı bulabilmektedir. Tarih
... Arsen Hotel & Spa, Trabzon'un sahil kesiminde yer alan Arsin'de konuklarını ağırlamaktadır. Tertemiz doğasıyla ev konforunda bir hizmet sunan tesisin dağ manzarası bulunmaktadır. Tesis genelinde ve odalarda internet erişimi mevcuttur.

Arsen Hotel & Spa'nın odalarında; balkon, banyo, fön makinesi, havlu ve tuvalet gibi konukların ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiştir. Odalarda ütü imkanı bulunmaktadır. Tesiste ek yatak hizmeti verilmektedir.

Bünyesinde özel otopark alanı bulunan Arsen Hotel & Spa'da konuklar konaklamaları boyunca doğayla iç içe bir tatil imkanı bulabilmektedir. Tarih meraklıları Boztepe'nin Değirmendere Vadisi'nde yer alan Kaymaklı Manastırı'nı ziyaret etme olanağına sahiptir

Daha Fazla Bilgi»