Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Düzköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Düzköy Otelleri

Düzköy için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Düzköy Otelleri

Karadeniz'in en fes doğasından nasibini alan bu topraklara gelenler için yılın dört mevsimi Düzköy otelleri hizmet vermektedir. Düzköy otel fiyatları da yıl boyunca mevsimlere göre değişiklik göstermektedir.
Düzköy, Karadeniz'in en güzel yerlerinden biri olan Trabzon'a bağlı bir ilçedir. Dört bir tarafı yemyeşil ormanlarla çevrili olan ilçe Trabzon il merkezine yaklaşık 40km. kadar bir mesafede konumlanmaktadır. Önceden Akçabat ilçesine bağlı ve adı da Haçka olan köy statüsündeki ilçe, 1944 yılında önce bucak olmuş sonrasında da 1961 yılında artan nüfusla birlikte hem ilçe statüsüne kavuşmuş hem de ismi değiştirilerek Düzköy adını almış.

Tüm Karadeniz ilçeleri gibi Düzköy de mağaraları, şelaleleri ve sahip olduğu tüm doğal güzelliklerle ön plana çıkmakta ve gezginleri kendine çekmektedir. İlçeye sadece gezginler değil iş amacıyla gelenler de olmaktadır.

Gelenlerin ilçede konaklama yapabilecekleri birkaç tane tesis vardır ve yıl boyunca açık olup misafirlerini kusursuz bir hizmet ayrıcalığıyla ağırlamaktadır. Gerek iş gerekse de tatil amacıyla gelenlerin konaklama tercih edebilecekleri Düzköy otelleri yıl içerisinde en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır.

Bu yoğun dönemde Düzköy otel fiyatları da belli bir oranda artmaktadır. Bu sebeple yaz tatili döneminde bu ilçeye gelmeyi planlayanlara tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman diliminde konaklamak istediğiniz tesiste kalabilir, hem de erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak ekonomik fiyatlara konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Düzköy otel fiyatları geçtiğimiz yılla kıyaslandığında çok fazla bir artışın olmadığı göze çarpmaktadır. 2021 Düzköy otel fiyatları 70TL'den başlamaktadır. Düzköy otelleri listesinde yer alan tesisler ilçe merkezinde yer almakta olup kamu binalarına, çarşıya, kafe ve restoranlara yürüme mesafelerinde konumlanmaktadır.

Düzköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Düzköy için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Düzköy otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Düzköy otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.