Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Sürmene Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sürmene Otelleri

Sürmene için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Sürmene Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Deniz ticareti ve tersanecilik alanlarında oldukça ileri olan Sürmene'de Anadolu'nun ilk ticaret odası 1903 yılında kurulmuştur.
Doğu Karadeniz kıyı kuşağında yer alan Sürmene; Trabzon'un Karadeniz sahilinde yer alan ilçesidir. Sürmene tipik bir Karadeniz iklimine sahiptir. Trabzon merkeze göre daha yağışlı olan Sürmene'de her mevsim bol yağışlı geçer.

Sürmene'ye yıl içinde gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, yıldızlı oteller, tatil otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sayılabilir.

Sürmene otelleri içerisinde deniz kenarında yer alan oteller özellikle yaz aylarında tatilin de başlamasının etkisiyle en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. O yüzden aylarında Sürmene otelleri kategorisinde yer alan otellere erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Sürmene otelleri için sadece yaz aylarında değil kış aylarında da erken rezervasyon yaptırılmalıdır.

Sürmene otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, iletişim bilgileri ve tesis özellikleri sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu sayfadan beğendiğiniz tesisle direk iletişime geçebileceğiniz gibi konaklamak istediğiniz Sürmene oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Doğu Karadeniz'in en ünlü ilçelerinden biridir Sürmene ve filmlere, dizilere bile konu olmuştur.
Doğu Karadeniz kıyılarına hakim Sürmene, Trabzon'un ilçelerinden biridir. Sürmene özellikle yaz aylarında oldukça hareketli bir sosyal yaşama sahiptir. Sürmene ilçesinde gözlenen bu hareketlilik sokaklarda sabahın ilk ışıklarına kadar neredeyse sürmektedir. Bu sebeple de Sürmene ilçesi oldukça hareketli bir turizm potansiyeline sahiptir.

Sürmene'ye yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih ettiği tatil otelleri ve diğer oteller de en yoğun dönemi bu aylarda yaşamaktadır. O sebeple de Sürmene otel fiyatları bu aylarda diğer aylara oranlı bir miktar artmaktadır.

Sürmene otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca kimi tatil otelleri artan bu fiyatlardan misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon kampanyaları da düzenlemektedir.

Sürmene otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerin sayfanın hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden hem otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilir hem de beğendiğiniz otelle iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sürmene Hakkında
Trabzon'a bağlı bir ilçe olan Sürmene, Karadeniz'in güneydoğu sahillerinde, Trabzon ve Rize arasında, doğusunda Of, batısında Araklı, güneyinde Köprübaşı ve Gümüşhane, güneydoğusunda Dernekpazarı, kuzeyinde Karadeniz ile çevrilidir.
31000 civarındadır Sürmene'nin toplam nüfusu.

Bronz çağına kadar uzanan tarihiyle Sürmene, Romalılar, Bizanslılar, İranlılar, Avarlar ve Araplara yurtluk etmiş, Fatih Sultan Mehmet'in zamanında ise Türklere vatanı olmuştur.

1873'de Rus işgalinden kurtulan Sürmene, bir zamanlar Humurgan olan adını doğal güzelliği, güzel havası ve suyu sayesinde güzellik anlamına gelen Sürmene olarak değiştirmiştir.

Dört mevsim bol yağışlı, ılıman karaktere sahip olan Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir Sürmene'de halk geçimini, çay ve fındık yetiştirerek tarım, hayvancılık ve arıcılıktan sağlamaktadır.

Sürmene'de neler mi yapmalı, bir bakalım:
Sürmene çakısı ve bıçağı, Karadeniz yöresine özgü bir dokuma olan keşan almadan, Sürmene Kemençesi, Mısır Ekmeği ve Minzi Peyniri satın almadan,
Mavi bayraklı Çamburnu'nda denize girip, mesire yerinde piknik yapmadan,
Bahçesinde yorgunluk çayı içip, ağaç işlemelerine hayran kalacağınız 18. yy'ın sonlarından günümüze kadar ulaşan Memiş Ağa Konağını gezmeden dönmeyin Sürmene'den.

Sürmene'nin enfes yemekleri olan Sürmene Peynirlisi, Hamsi Buğulama, Mısır Ekmeği, Holiya, Otli Ekmek, Karalahana Sarması, Kuymak ve Turşu Kavurmasını afiyetle yiyebilirsiniz Sürmene'de.

Trabzon ve Rize'nin tam ortasında yer alan Sürmene, Trabzon'a 35 km, Rize'ye 35 km, Ankara'ya 700 km, İstanbul'a 1120 km, İzmir'e ise 1380 km uzaklıktaki Sürmene'ye kendi aracınızla veya otobüs seferleriyle ulaşabileceğiniz gibi Trabzon'a kadar uçakla gelip buradan da yarım saatlik bir yolculuktan sonra Sürmene'ye ulaşabilirsiniz.

Sürmene otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
5
8
0 (850) 600 28 47
Zarha Mountain Resort
Zarha Mountain Resort
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Muammer Yüceler Turistik Zarha Dağı Tesisleri
Sürmene / Trabzon
Türkiye

-

Bulutların üstünde güzel bir otel. Personel güler yüzlü ve ilgili. Yemekler beklentilerimizin üzerinde, mezeler harika, bence düşünmeden gelinebilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 28 47
Zarha Mountain Resort
Zarha Mountain Resort
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Muammer Yüceler Turistik Zarha Dağı Tesisleri
Sürmene / Trabzon
Türkiye

-

Bende iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Kahvaltı yapmak istedik, kalmış ne varsa kahvaltı diye getirdiler. Tabaktakiler içi geçmiş karpuz, kurumuş kaşar, akşamdan kalma patates ve börek üç tabağın bir tanesinde oda yoktu. İstedikten sonra gelen zeytin, demlenmemiş çay ve kalktıktan sonra gelen yumurta bir daha gider miyim hayır. Kimseye de tavsiye etmiyorum. Müşterileri güzel karşılamıyorlardı. Eminim güzel olan tek şey panorama görüntüydü. Bunun için de oraya tırmanmaya sinirlerini bozmaya gerek yok Karadeniz'de hangi tepeye çıksan güzel bir manzara bulursun. Uzun sözün kısası 5. şık tavsiye etmem özellikle misafirle gidip kötü olmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
2
0 (850) 600 28 47
Zarha Mountain Resort
Zarha Mountain Resort
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Muammer Yüceler Turistik Zarha Dağı Tesisleri
Sürmene / Trabzon
Türkiye

-

Otele girdik, yatak örtüleri kirli. Odalar rutubet kokuyor. Personel acemi. Kahvaltıda istediğin yere değil daha önce oturulmuş, temizlenmemiş masalara oturtuluyorsunuz. Ayrıca kahvaltıdan aç kalktık. Akşam 8'de açık büfe var deniyor. 8 buçuk olmuş tur gelecek diyorlar. Restoranın balkonunda sigara içeyim dedim her taraf çöp dolu. Bari odada kahve filan içeriz deyip personelden termosumuza sıcak su istedik. Sağ olsunlar verdiler, odaya çıktık termostaki su ılık. Bu otele 2. kez gidenin aklına şaşarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
2
0 (850) 600 28 47
Zarha Mountain Resort
Zarha Mountain Resort
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Muammer Yüceler Turistik Zarha Dağı Tesisleri
Sürmene / Trabzon
Türkiye

-

Bu söyledikleri tamamen alakasız. Odalar, resimler kesnlikle doğru değil. Odalarda böcek var ve personel çok saygısız. Gitmeyin. Yolları çok ama çok kötü. İnanın pişman olursunuz Beyoğlu arka sokaklarındaki oteller buranın yanında 5 yıldızlı gibi. Tatiliniz zehir olmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
2
0 (850) 600 28 47
Zarha Mountain Resort
Zarha Mountain Resort
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Muammer Yüceler Turistik Zarha Dağı Tesisleri
Sürmene / Trabzon
Türkiye

-

Çok eski banyo ve hizmet kötü. Sauna, havuz felan yok. Sabaha kadar müzik sesinden rahatsız olduk. Geç saatte geldiğimiz için mecburen kaldık, tanıtımlarla alakası yok. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)