Beşikdüzü Otelleri

Minik bir Trabzon kasabası olan Beşikdüzü, fındık bahçeleri ve sahili ile şehrin huzur noktalarından biri adeta…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Beşikdüzü Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok titiz, temiz ve çok keyifli"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Beşikdüzü Otelleri ve Beşikdüzü Otel Fiyatları

Minik bir Trabzon kasabası olan Beşikdüzü, fındık bahçeleri ve sahili ile şehrin huzur noktalarından biri adeta…

Trabzon'un batı tarafında, Giresun sınırına oldukça yakın bir mesafede bulunan şirin bir ilçe Beşikdüzü. Beşik Dağı'nın eteklerinde kurulmuş olan bu şirin ilçe, Trabzon Merkez'e 40 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Görüntüsüyle küçük bir kasabayı andıran Beşikdüzü, sahip olduğu doğal zenginliğini korumayı başarmış güzide yerlerden biri. Fındık bahçeleri, sahili ve eğitim kurumları ile hem doğal hem de kültürel yönden oldukça önde bir yer Beşikdüzü.

Trabzon'a yolunuz düştüğü zaman, sakin ve huzurlu bir konaklama için Beşikdüzü otellerini tercih edebilirsiniz. Karadeniz'e çok yakın bir mesafede bulunan Beşikdüzü otelleri, dağ ve deniz manzarası ile büyülüyor misafirlerini. Her sabah açık büfe kahvaltının servis edildiği Beşikdüzü otellerinde, dilerseniz Karadeniz mutfağının yerel lezzetlerini de deneyimleyebilirsiniz.

Beşikdüzü otel fiyatları ise otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunulan olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Beşikdüzü otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Yine de her gelir düzeyine hitap edebiliyor 2017 Beşikdüzü otel fiyatları.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı Trabzon'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Beşikdüzü'nü tercih edebilir ve Beşikdüzü otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Beşikdüzü otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Beşikdüzü otellerini ve Beşikdüzü otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Beşikdüzü otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Hotel Mavi Kıyı
Hotel Mavi Kıyı

-

Çok titiz, temiz ve çok keyifli

Karadeniz'de yer alan muhteşem bir otel ve hizmet harika. Yemekler enfes. Çok titiz, temiz ve çok keyifli bir yer. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)