Akçaabat Otelleri

Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Akçaabat'ta doğa ile iç içe konaklama yapabileceğiniz oteller bulunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Akçaabat Otelleri

Toplam 11 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Temiz ve konforlu"

"Temiz bir otel"

10

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Tertemiz bir yer"

"Süper bir yer"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Ucuz ve kaliteli"

"Fiyat olarak uygun"

8.0

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Güzel bir kahvaltısı var"

"Çok beğendim"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Akçaabat Otelleri ve Akçaabat Otel Fiyatları

Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Akçaabat'ta doğa ile iç içe konaklama yapabileceğiniz oteller bulunuyor.

Her sokağında buram buram tarih kokan, Karadeniz'in havasını ve doğasını yansıtan Trabzon ilçelerinden biridir Akçaabat. Her mevsim farklı güzellikler sunan Akçaabat'ta özellikle doğaseverlerin keyifle konaklayabileceği oteller yer alıyor.

Akçaabat otelleri yemyeşil bir doğa içerisinde yer alır. Oteller arasında tarihi konaklarda hizmet veren tesisler olduğu gibi, daha doğal bir ortamda bungalow tipi konaklama yapılacak oteller de mevcuttur.

Akçaabat otelleri her mevsim açıktır ve misafirlerine yıl boyu hizmet vermeye devam eder. Özellikle bahar ve yaz aylarında yoğunluğun arttığı Akçaabat otellerinde rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Akçaabat otellerinde erken rezervasyon yaptırıp hem konaklamanızı garantiye alabilir hem de erken rezervasyon durumunda yapılan indirimlerle daha ekonomik bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Akçaabat otelleri hem ailece yapacağınız hem de kalabalık arkadaş grubunuzla yapacağınız konaklamalar için ideal tesislerdir. Tarih ile doğanın bir arada olduğu Akçaabat otellerinde evinizin sıcaklığını ve rahatlığını bulacaksınız.

Siz de yakın zamanda Akçaabat otellerinde konaklama yapmayı planlıyorsanız hemen Akçaabat otelleri ve otel fiyatları sayfalarımızı inceleyerek dilediğiniz gibi konaklamanın kapısını aralayabilirsiniz.

Her sokağında buram buram tarih kokan, Karadeniz'in havasını ve doğasını yansıtan Trabzon ilçelerinden biridir Akçaabat.

Akçaabat; birbirinden güzel yaylalarıyla, Türkiye'nin en büyük mağara oluşumu olan Çalköy Mağarası'yla, tarihi evleri ve çeşmeleriyle uzun bir keşif noktasıdır. Trabzon turuna çıkanların uğrak yerleri arasındaki Akçaabat, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olup, 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Akçaabat günümüzde turizme katkı sağlayan bölgelerden biridir. Yıl içerisinde birçok gezgin tarafından keşfedilir. Turizmin önemli noktalarından biri olmasından dolayı, birçok konaklama tesisi bulunmaktadır Akçaabat'ta.

Akçaabat genellikle kent oteli ve tatil oteli kategorilerinde hizmet veren tesislere sahiptir. Trabzon Merkez'deki kadar çok sayıda otel bulunmasa da, yıl içerisinde gelen turistlerin ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir.

Akçaabat otel fiyatları verilen hizmetlere göre farklı fiyatlara sahiptir. Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da her bütçeye hitap etmektedir. Ekonomik fiyatlara sahip olan Akçaabat otelleri; oda kahvaltı ve her şey dahil konseptine hizmet vermektedir.

Akçaabat otel fiyatlarında sezonlar arası çok fazla ark meydana gelmez. Akçaabat otel fiyatlarını genelleyecek olursak; 100 TL'ye de 200 TL'ye de konaklayabileceğiniz oteller bulabilirsiniz. Otellerin belli dönemlerde yapmış oldukları kampanyaları takip ederek ve erken rezervasyon yaptırarak daha ekonomik fiyatlara konaklayabilirsiniz Akçaabat otellerinde.

Akçaabat otel fiyatları sayfamızdan bütçenize en uygun otelleri inceleyebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın