Topkapı Otelleri

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Topkapı, ulaşım alanında şehrin en önemli merkezlerinden biri olması sebebiyle, konaklama açısından oldukça tercih ediliyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Topkapı Otelleri

Toplam 16 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Topkapı Otelleri ve Topkapı Otel Fiyatları

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Topkapı, ulaşım alanında şehrin en önemli merkezlerinden biri olması sebebiyle, konaklama açısından oldukça tercih ediliyor.

İstanbul'un Fatih ilçesi sınırları içerisinde yer alan Topkapı, köklü tarihi ve ulaşım kolaylığı ile özellikle yabancı turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Surların içerisinde yer alan bir semt olmasından dolayı Topkapı, bu özelliğinden ötürü oldukça farklı bir yapıya sahip.

İstanbul'un tarihine yakından şahitlik etmek istiyorsanız eğer bu anlamda Topkapı'nın harika bir başlangıç noktası olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle İstanbul konaklamalarınız için Topkapı otellerini tercih edebilirsiniz. Topkapı otellerinde konaklayarak, hem bölgenin tarihi yapılarını rahatlıkla gezebilmenin, hem de İstanbul'un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlayabiliyor olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak kent otelinin bulunduğu Topkapı'da, 3 ve 4 yıldızlı otellerde yer alıyor. Topkapı otelleri arasında oda + kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon şeklinde, farklı konseptlerde hizmet veren oteller bulabilmeniz mümkün.

İstanbul'un gezilecek yerlerine kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alan Topkapı otelleri, bazı tarihi mekanlara da yalnızca yürüme mesafesinde bulunuyor. Topkapı otellerinin hemen hemen hepsinin odaları konforlu mobilyalarla dizayn edilmiş durumda. Misafirlerin rahatını ön planda tutan Topkapı otelleri, misafirlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız, Topkapı otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un geçmişten günümüze miras kalan tarihi dokusunu gözler önüne seren Topkapı, farklı hizmet anlayışına sahip birçok otel barındırıyor bünyesinde.

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Topkapı, yalnızca yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de yoğun olarak ilgi gösterdiği bir bölge. Topkapı Otelleri, özellikle bahar ve yaz aylarında şaşırtıcı derecede doluluk oranlarına ulaşıyor.

Topkapı otellerinin bu aylarda daha fazla ilgi görmesi ise, yılın bu dönemlerinde Topkapı otel fiyatlarının artmasına neden oluyor. Kış sezonunda ise Topkapı otel fiyatlarında biraz daha azalma gözlemleniyor. Ancak genel itibariyle baktığımızda Topkapı otel fiyatlarının 80 TL ile 295 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Elbette ki otelin sunmuş olduğu hizmetler de, Topkapı otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genelde Topkapı otelleri oda + kahvaltı şeklinde hizmet veriyor olsa da, yarım pansiyon ve her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller de var Topkapı'da. Bu durumda hizmet kalitesi ve beklentisi arttıkça Topkapı otel fiyatları da aynı oranda artıyor.

Topkapı otel fiyatları konum itibariyle, İstanbul'un diğer bölgelerinde bulunan otellere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip. Ancak erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, Topkapı otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilmeniz mümkün. Topkapı'da bulunan lüks otellerin fiyatları biraz daha yüksek oluyor ancak bazı kent otelleri daha uygun fiyatlara sahip.

Siz de bütçenize uygun bir Topkapı otelini seçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Bölgede Son Yorumlananlar