Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
15 Haziran Per.
Çıkış
16 Haziran Cum.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Örnek Harita Görseli
Haritayı görüntüle
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 800 TL
800 TL - 1.800 TL
1.800 TL - 3.000 TL
3.000 TL - 5.000 TL
5.000 TL +

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli
Çocuk Dostu

Tesis Türü

Otel

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama

Tekir Otelleri:

2 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Neredekal Değerlendirme0/5 Henüz Puanlanmamış
(1 yorum)
Süleymanlı, Onikişubat, Kahramanmaraş
Tekir Mah merkezine 380 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
919 TL
Tekir Otelleri yakınındaki oteller
Kahramanmaraş > Onikişubat > Süleymanlı > Tekir Mah için hepsi bu kadardı.
Misafirler, bölgeye yakın bu tesislere de baktı:
Neredekal Değerlendirme0/5 Henüz Puanlanmamış
(1 yorum)
Süleymanlı, Onikişubat, Kahramanmaraş
Tekir Mah merkezine 380 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
919 TL
Tekir Otelleri Hakkında

Konaklama

2 tesis

Popüler Otel

Tekirhan Otel

Popüler Ziyaret Noktası

Tekir Yaylası
Tekir Mah Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Eylül
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Nisan
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Tekir Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tekir Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Tekir Otelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 919 TL - 919 TL
Tekir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Tekir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Tekir Otelleri, En Uygun Kahramanmaraş Tekir Tatili ve Otel Fiyatları - Neredekal sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Tekir Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Tekir Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Tekir Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Tekir Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Tekir Otelleri

Tekir Otelleri

Kahramanmaraş, Güneydoğu Anadolu,  Orta Anadolu , Doğu Anadolu ve Akdeniz bölgelerinin ortasında yer alan ve birçok açıdan gelişmekte olan bir il.  Hızla gelişen Kahramanmaraş ili doğal güzellikleri, tarihi eser kalıntıları ve yeme içme kültürü ile bölgeyi turistik açıdan bir cazibe merkezi haline getiriyor. Kahramanmaraş Tekir otelleri bu bölgede oldukça talep gören turizm işletmeleri olarak biliniyor. Akdeniz bölgesine ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yakınlığı nedeni ile Tekir otelleri turistler açısından çekici hale getiriyor. Her bölgeye kolay ulaşımı sağlayacak bir konumda bulunan Tekir Otelleri fiyatlar açısından da oldukça uygun.

Farklı uygarlıkların gelip geçtiği ve yaşam alanı olarak kullandığı Kahramanmaraş, Paleolitik çağdan kalma izleri taşıyor. M.Ö 2. Yüzyılda bölgede hâkimiyeti bulunan Hititlerin yaşam alanlarından biri olduğu düşünülüyor. Daha sonraki dönemlerde birçok Türk beyliğine ve Osmanlı imparatorluğunun yaşam ve yaşam alanı oluyor. O dönemlerde bölgenin ismi, ‘’Markaji’’, ‘’Germenice’’ ‘’Markasi’’ ve ‘’Maraş’’ olarak geçiyor. Bu tarih kokan şehirde konaklama yapmak için de pek çok seçenek mevcut. Tekir otelleri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu güzel tarihi kentte huzurlu ve güzel vakit geçirmeniz için size rehberlik edebilir.  Oldukça uygun fiyatlara sahip Tekir telleri ulaşım açısından da oldukça merkezi bir konuma sahip olma özelliği taşıyor. Tekir otellerinin merkezi konumda yer alması onun popüler konumda olmasını da sağlıyor.  Sizde  Tekir otelleri en ucuz olanaklarından yararlanarak Tekir otellerinde uygun ve güzel bir tatil yapabilirsiniz. Tekir Yetişkin Otelleri sizin için uygun seçenekler içinde.

Kahramanmaraş’ta Gezilecek Yerler

Kahramanmaraş’ta Gezilecek Yerler

Tekir Oteller, iş seyahatleri ve turistik seyahatler de oldukça talep gören seçenekler arasında yer alıyor.  Bu nedenle  Tekir otelleri rezervasyon sistemini kullanarak önceden yer ayırabilirsiniz. Seyahatlerinizde tercihinizi Kahramanmaraş Tekir Oteller yönünden yaparsanız Kahramanmaraş’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmek için etkileyici bir Kahramanmaraş turuna çıkmanız da mümkün olabilir.  Kahramanmaraş’ta gezip görebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri şöyle sıralayabiliriz.

 • Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi
 • Kahramanmaraş Etnografya Müzesi: Osmanlı döneminde Mutasarrıf Konağı olan ve Cumhuriyetin yakın döneminde ise Etnografya Müzesi ve Maraş kültür evi olarak düzenlenen bu müze dönemin sancak yöneticisi Mahmut Arif Paşa tarafından inşa ettiriliyor. Konak genel olarak Osmanlı dönemi geleneksel Maraş ev mimarisi özelliklerine uygun olarak inşa ediliyor. Bu müze 2 katlı bir yapıya sahip. Müzenin alt katı taş olarak ikinci katı ise cumbalı ahşap bir teknikle inşa ediliyor.  2010’da restore edilerek müze olarak hizmete sunuluyor. Sizde Müzeyi ziyaret etmek isterseniz Kahramanmaraş’a gittiğinizde en iyi Tekir otelleri konumundan Kahramanmaraş Etnografya Müzesini kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.
 • Kahramanmaraş Kalesi: 
 • Döngel Mağarası
 • Başkonuş Yaylası
 • Fırnız Yaylası
 • Kapıçam Tabiat Parkı
 • Ashab-ı Kehf
 • Ulu Camii
 • Abdulhamid Han Camii
 • Yedikuyular Kayak Merkezi
 • Yeşil Göl

Tekir Otelleri Fiyatları

Tekir Otelleri Fiyatları

Kahramanmaraş Tekir otelleri her zaman müşteri memnuniyetine dayalı hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Hizmet kalitesi ve etkinlikleri her geçen gün artan Tekir otelleri fiyatları müşterilerin beklentilerini karşılayacak cazip aralıklara sahip. Kaliteli hizmetlerinin yanı sıra en uygun fiyatları sunması da Tekir Otellerini cazibe merkezi haline getiriyor. Turistik gezilerin yanı sıra iş gezileri için de en çok tercih edilen mekânlar arasında yer alıyor. Tekir Otellerin de iş amaçlı ya da eğlence amaçlı bir toplantı salonu da yer alıyor.  Ayrıca farklı müşteri profiline sahip misafirlerinin ihtiyaçlarını aynı özenle karşılıyor. Lüks Tekir Otelleri size uygun olacaktır.

Tekir otel hizmet kalitesi, konforlu oda ve uygun fiyatları ile hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Oldukça çok talep gördüğü için tekir otellerine erken rezervasyon yaparak avantaj elde edebilirsiniz.  En uygun Tekir otelleri  fiyat ve konaklama olanakları ile misafirlerini bekliyor.  Kahramanmaraş'ı ziyaret ettikten sonra sunduğu kaliteli hizmetleri  ile Tekir otelleri tavsiye edebilirsiniz.