Sponsorluklar

Uzakrota Travel Summit 2017

Uzakrota Travel Summit 2017

Turizm sektörünün farklı kesimlerini bir araya getiren Uzakrota Travel Summit'te Neredekal.com kendi adını taşıyan salonunda olacak. Turizm sektörünün tüm yönleriyle ele alınacağı Uzakrota Travel Summit, 17 Kasım 2017'de Fairmont Quasar İstanbul'da gerçekleşecek.

Uzakrota Travel Summit, 17 Kasım'da Fairmont Quasar'da!
Bodrum Cup 2017

Bodrum Cup 2017

29. kez gerçekleşen ve Avrupa?nın en büyük yelken yarışları arasında yer alan Bodrum Cup yarışlarında bu yıl Neredekal.com?un flaması da dalgalandı. 1 hafta boyunca süren ve yelken yarışlarının yanı sıra konserlerden sergilere, yemek yarışmalarından konferanslara kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Bodrum Cup?ta ilçede 10.000?lerce denizci adeta yelkenleri ile yazı uğurladı. Palmarina?da gerçekleşen MFÖ konseri öncesinde ise kazananlara ödülleri takdim edilirken, Neredekal.com turizmin en önemli değeri olan denizlerimiz için desteğini en üstte tuttu.

Bodrum'da Yaza Masmavi Bir Veda: The Bodrum Cup
TrakyaFest 2017

TrakyaFest 2017

Doyasıya müzik ve hiç bitmeyecek bir eğlencenin kapıları bu yaz Erikli Sahili'nde aralandı. Müzik dünyasının önemli isimlerini ve gruplarını müzik severlerle buluşturan Trakya Fest 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda düzenlendi. İlk kez düzenlenen Trakya Fest'te müzikseverlere, ağaçların gölgesinde kurulmuş çadırlar, kesintisiz müzik, eğlence ve körfezin serin suları eşlik etti.

Tüm Renkleri Buluşturan Festival: Trakya Fest
Cappadox 2017

Cappadox 2017

Cappadox 2017, henüz gerçekleşmemiş, gözle görünür olmayan ama gelmekte olan dünyayı hayal ederek dönüştürecek kadar cesur olmaya davet etti. 'Dünyadan Çıkış Yolları' Kapadokya'da gerçekleşen Cappadox 2017'nin teması oldu. Her yıl Mayıs ayında Kapadokya'da gerçekleşen festival müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçilerine yaşattığı farklı deneyimleriyle 18 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşen festivalin kurumsal sponsorlarından birisi de Neredekal.com.

Cappadox: Bambaşka Bir Kapadokya Deneyimi
Holifest'17

Holifest'17

'Renklerin Festivali' olarak da bilinen Holi Fest, Hindistan halkının baharın gelişini kutladığı bir festival. Hindistan'ın en coşkulu bayramı olan Holi'de Hint halkı rengarenk toprak boyaları önce yüzlerine sürerler, sonra birbirlerine ve daha sonra da her yere saçarlar. Dünya çapında her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan Holi Fest, ülkemizde orijinal konseptiyle ilk kez 2016 Nisan ayında yaklaşık 5000 kişinin katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi. Neredekal.com'un da sponsorları arasında bulunduğu Holi Fest 2017, 22 - 23 Nisan hafta sonunda İstanbul'da renkli görüntülere sahne oldu.

Doğanın Uyanışı Renklerin Karnavalı: HoliFest'17
2017 Adana Portakal Çiçeği Karnavalı

2017 Adana Portakal Çiçeği Karnavalı

Rengarenk kostümleriyle karnaval kortejine katılmış insanlar, eğlenceli müzikler... Çoğumuzun ekrandan izlerken dediği "Neden bizde yok böyle karnavallar?" sorusunun cevabını artık biz biliyoruz. Aslında bu sorunun 2013 yılından bu yana muhteşem bir cevabı var: Nisan'da Adana'da - 5. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı! Neredekal.com, 2017 Portakal Çiçeği Karnavalı'nın sponsorları arasında yer alarak festival heyecanına ortak oldu.

Portakal Çiçeği Karnavalı'na Katılmak İçin 6 Neden