Söğütözü Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Söğütözü Otel Fiyatları

İlçe ve şehir merkezine yakın ve kolay ulaşılabilir bir konumda bulunan Söğütözü Ankara'nın en modern semtleri arasında başı çekiyor.

Söğütözü, Çankaya'ya bağlı semtlerden biridir. Son yıllarda bölgeye yapılan büyük yatırımlar sayesinde Söğütözü çok hızlı bir gelişim göstermiş ve bugün Ankara'nın modern yüzünü temsil eden yerlerden biri haline gelmiştir.

Söğütözü'ndeki büyük konut projeleri, iş merkezlerii plaza ve gökdelenler, ticaret ve sanayi çevrelerinin merkezleri, büyük avmler, kongre sarayları bu semtin gelişmesini sağlayan yapılar olmuştur.

Söğütözü aynı zamanda Ankara'daki 5 yıldızlı otellerin de konumlandığı bir yerdir. İş dünyasının merkezi haline gelen bu semtte son yıllarda büyük oteller de boy göstermeye başlamıştır.

Söğütözü otellerinin neredeyse tamamı 5 yıldızlı, lüks ve üst düzey kalite ve hizmet sunan otellerdir. İş ve siyaset dünyasının toplantı ve konaklamaları için sıklıkla tercih ettiği Söğütözü otelleri merkezi konumu ile de oldukça caziptir.

Toplantı, kongre gibi hizmetlerin verildiği Söğütözü otelleri konaklama için de idealdir. Eğer lüks bir konaklama ve kaliteli hizmet arıyorsanız Söğütözü'ndeki oteller size göre.

Söğütözü Otel Fiyatları

Ankara'nın ticaret merkezi olmaya aday gözde semtlerinden Söğütözü konaklamada da yüksek kalitede alternatifler sunuyor.

Büyük konut ve iş merkezi projeleri, alışveriş merkezleri, kongre ve sergi sarayları, gökdelenleri ile son yılların en önde gelen yatırım bölgelerinden biri olan Söğütözü semti Ankara'nın son yıllarda nabzının attığı yerlerden biri haline geldi.

Semte yapılan çok sayıda yatırım projelerinin en önemli parçası olan oteller Söğütözü'nde konaklama için birçok alternatif sunuyor. Semtte bulunan otellerin tamamına yakını 5 ve 7 yıldızlı lüks oteller.

Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile misafirlerine keyifli bir konaklama imkanı sunana Söğütözü otellerinin 2019 fiyatları genellikle yüksek bir seyir izliyor. genellikle iş ve siyaset dünyasının üstü düzey çalışanlarına yönelik konaklama hizmeti veren Söğütözü otelleri lüks konaklama sınıfına girdiği için fiyatlar da buna bağlı olarak yüksek.

En İyi 1 Söğütözü Oteli

Anadolu Hotels Downtown Ankara Söğütözü

Otel - Çankaya - 1 Misafir Yorumu

Ankara'da yer alan Anadolu Hotels Downtown Ankara, kapalı yüzme havuzunun yanı sıra spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Bu tesis Armada alışveriş merkezine birkaç adımlık mesafededir.

Otelin tüm odalarında klima, minibar ve oturma alanı bulunmaktadır. Özel banyoda küvet/duş ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Sunulan ilave olanakların arasında nevresimler vardır.

Tesiste kahvaltı servis edilmektedir. Otelin restoranı Türk ve dünya mutfaklarından seçkin yemeklerle hizmet vermektedir.

Anadolu Hotels Downtown Ankara'nın fitness merkezinden yararlanabilirsiniz
... Ankara'da yer alan Anadolu Hotels Downtown Ankara, kapalı yüzme havuzunun yanı sıra spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Bu tesis Armada alışveriş merkezine birkaç adımlık mesafededir.

Otelin tüm odalarında klima, minibar ve oturma alanı bulunmaktadır. Özel banyoda küvet/duş ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Sunulan ilave olanakların arasında nevresimler vardır.

Tesiste kahvaltı servis edilmektedir. Otelin restoranı Türk ve dünya mutfaklarından seçkin yemeklerle hizmet vermektedir.

Anadolu Hotels Downtown Ankara'nın fitness merkezinden yararlanabilirsiniz. Tesiste sunulan diğer imkanların arasında ortak salon, bilet servisi ve bagaj muhafazası vardır. Tesisin otoparkı ücretsizdir.

Bu otel, Anıtkabir'e 2,9 km, Anıtkabir Atatürk Müzesi'ne 3 km ve TBMM - Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 3,9 km uzaklıktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı 27 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»