Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Selimiye Otelleri

Selimiye için {{ (filteredHotels).length}} / 76 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Selimiye Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Denizin kayalara vuran sesi, ateş böceklerinin yıldızlara karıştığı gökyüzü, meltemlerin tenini okşadığı sahille bambaşka bir yerdesiniz. Dünya'da ama bir o kadar da değil.

Selimiye köyü Marmaris'in 40 km güneyinde yer alır. Datça yolundan gelerek, Hisarönü'nden Bozburun'a sapılır ve 20 km. daha gidilir.

Gündüzleri limana gelen bir gezi motorunun ya da köy bakkalına taze sebze, meyve taşıyan bir kamyonetin yarattığı kıpırtının dışında köyde sürekli bir huzur yaşanır.

Yıl içinde bu huzuru bulmak isteyen birçok kişi de, Marmaris Selimiye'ye geliyor ve Selimiye otellerinde konaklıyor. Huzur arayışının farkında olan işletmeciler de, tam da bu göl görünümlü koya yakışır Marmaris Selimiye otellerini açmışlar.

Marmaris Selimiye otelleri, genel itibariyle küçükler ve az odadan oluşuyorlar. Çünkü bu koyda size layık bir hizmeti, ancak birebir ilgilenerek verebileceklerini düşünüyor otel işletmecileri. Çoğu da yerli halkın tanınan isimleri.

Dağ kekikleri ve doğal ortamda yetişen organik baharatlarla çeşnilenen yemekleriyle Marmaris Selimiye otellerinin mutfaklarının da eşi benzeri yok. Fener balığının defne yapraklarına sarmalanmış halini, dağ kekiklerinin rayihası içindeki et yemeklerini ve mevsimine göre özel hazırlanan ot yemeklerini yedikçe hafiflemenin tadına varacaksınız.

Marmaris'e 35 kilometre yakınlıkta, gürültüden ve kalabalıktan uzak sakin bir atmosfer arıyorsanız, Selimiye akşamları tam size göre.

Marmaris Selimiye Köyü'ne gelişinizi ayın dolunay zamanına denk getirdiyseniz eğer, akşamdan geceye kadar süren dolunay turlarını kaçırmayın.

Marmaris Selimiye, Muğla ilinin denize uzanan kollarından bir tanesi... Burada hayat daha sakin, yaşayanlar daha mutlu ve uzun ömürlü. Çünkü Marmaris Selimiye'nin havası da suyu da, güneşi de rüzgarı da adeta bir yoga enerjisinin öğeleri...

Bunları söylerken dayanakları da var Marmaris Selimiye köylülerinin. Biliyorlar ki, eski yüzyıllarda bu topraklarda, kadın doğum hastaneleri ve astım tedavi merkezleri yer alıyormuş. Belki bu binalar yok ama kalıntıları hala görünüyor teperlerde. Daha da önemlisi şifa kaynakları olan denizi ve havası eskisi gibi öylece duruyor yerinde.

Marmaris Selimiye otellerinde konaklarken, aslında bir taraftan da tedavi olduğunuzu, ruhunuz için bir terapi gördüğünüzü söylemek mümkün. Marmaris Selimiye 2018 otel fiyatları da tedavi ve dinlence için oldukça da uygun.

Marmaris Selimiye 2018 otel fiyatları, tesisin türüne göre değişmekle birlikte 40 TL'den başlıyor ve sunulan hizmete göre 200 TL'ye kadar artış gösteriyor. Yaz dönemlerinde Selimiye 2018 otel fiyatları daha uygun oluyor ama hemen belirtelim ki burada mart ayından itibaren denize girilmeye başlıyor...

Selimiye Hakkında

Bodrum'dan Marmaris'e yol alan kaptanların sevdiği mavi duraklardan biridir Marmaris Selimiye...

Hiç bozulmamış doğasıyla Marmaris Selimiye, köy havasını koruyan Marmaris ilçelerinden biri. Denizi sakin, doğası ve havası sakin. Bu küçük koyda neredeyse hiç dalga olmuyor. Sabahtan akşama, denizden karaya her yerde huzurlu bir durgunluk hâkim.

Denizi sevenler ve yüzmesini bilenler için uygun bir denizi var. Öyle uzun ve aman aman bir kumsalı yok. Bir iskelenin çevresinde toplaşmış küçük ve mütevazı balık lokantaları bulunuyor. Bu şirin lokantalar, denizden ve karadan gelen misafirlerine denizin sunduğu taze balıkları, dağların sunduğu yemyeşil otlardan yapılmış mezeleri ikram ediyorlar.

Sükûnetin hâkim olduğu bu koyda sabahları duyulan tek ses denizin hışırtıları, akşamları ise balık lokantalarından taşan dost kahkahaları...

Marmaris Selimiye'de yüzmek istiyorsanız eğer, ince kumları ile 2 km ötede Sığliman Koyu'na gidebilirsiniz. Hemen 500 metre gerisinde de Akkum Koyu bulunuyor. Denize sıfır tesislerin bulunduğu Selimiye'de, hemen hemen hepsini aileler işletiyor. Bahçelerinde, nar, portakal, yenidünya ağaçları, sabah kahvaltılarında müşterilerin kopardığı biberler ve zambaklar var.

Selimiye otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Selimiye Public
Selimiye Public

-

Kendi iskelesinin olması

2017 yazında 2 kere burada kaldım. Tek bir bayan olarak tatil yaptım ve sağ olsunlar hem işletmecisi Can hem mutfakta Cenk abi beni rahat ettirmek için ellerinden geleni yaptılar. Otel çok temiz, herkes çok içten. Kendi iskelesinin olması ve bu kadar temiz olması gerçekten bulunmaz bir nimet benim için. Can'ın yaptığı kahveler, Cenk abinin lezzetli yemekleri ve içtenlikleri için bu sene tekrar gitmek istiyorum. Kafa dinlemek istiyorsanız bundan daha iyi bir yer bulamazsınız diyebilirim. Bu sene oğlumla gitmeyi planlıyorum, güvenle kalabileceğiniz kaliteli bir işletme... Yaz gelse de tekrar Selimiye'ye gitsem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Losta Beach Hotel
Losta Beach Hotel

-

Huzur, deniz, samimiyet

Huzur, deniz, samimiyet, ilgi. Geçen sene bunları yaşadık. Bu sene de Selimiye ve Losta Beach Hotel. Dostlarıma öneriyorum. Çok memnun kalmadığım bir şeyi dostlarıma önermem. Tatil ve lüks anlayışı farklı, yukarıdaki kriterler farklı. Amaç dinlenmekse ve şatafat değilse tam yeri. Temizlik yönünde yapılan eleştirilere katılmıyorum. Amaç 5 yıldızlı otellerdeki gibi gereğinden fazla yemekse yine eleştirilere bir şey demeyeceğim. Amaç gerçekten dinlenmekse, kafayı boşaltmaksa bir numara yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel & Restaurant-Bungalows
Kaptan Otel & Restaurant-Bungalows

-

Personel candan

Tek kelime huzur. Personel candan, aile işletmesi, 3 yıldır çok memnunum. Yazı iple çekiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Losta Beach Hotel
Losta Beach Hotel

-

Odaların kalitesi düşüktü

Odaların kalitesi düşüktü, hizmet kalitesi çok düşüktü. Çalışanlar isteksizdi. Oda + kahvaltı anlaştık; ama kahvaltıyı görünce vazgeçtik. Keyifsiz iki gün geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant

-

Odalar gayet temiz

Eylül başında gittik, çok güzel 4 gün geçirdik. Kendimizi evimizde gibi rahat hissettirdiler. İşletmeci Mehmet Bey ile Ayşe abla güler yüzlü ve samimi insanlar. Odalar da gayet temiz ve rahattı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çoban Otel
Çoban Otel

-

Temizlik, odalar, servis

10 yıldır bu otelde tatil yapıyoruz. Bu yaz 2 ay o bölgede kaldık ve tatilin büyük bölümünde Çoban Otel'de kaldık. Sahipleri bize abi-abla oldular. Çalışan arkadaşlar da kardeş gibiler. Tek kelimeyle her anlamda Selimiye denildiğinde aklıma Çoban Otel gelir. Israrla tavsiye ederim... Temizlik, odalar, servis, mutfak, ilgi-alaka, vs. vs.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Public
Selimiye Public

-

Kahvaltısı normal kalitede

204 numaralı odamız tuvalet kokuyordu. Yine başka bir odadaki misafir de aynı kokudan şikayet etti. 4 gece kaldık ve odamız hiç temizlenmedi. Ben kaldığım hiçbir otelde 4 gün temizlenmeyen odaya rastlamamıştım... Bunun dışında otel sahibi güler yüzlü bir arkadaştı, otelin ön terası keyifli. Sabah kahvaltısı normal kalitede. Deniz için kendi iskelesi var ama denize başka bir koya gitmenizi tavsiye ederim. Su berrak değil, taban toprak-çamur karışımı. Bir de camiye çok yakın, sabah 6 ezanıyla uyanıyorsunuz. Açıkçası bu pansiyona tekrar geleceğimizi sanmıyorum, alternatif çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limon Çiçeği Tatil Evi
Limon Çiçeği Tatil Evi

-

Samimi bir aile ortamı

11/15 Eylül tarihlerinde Limon Çiçeği Tatil Evi'nde eşimle konakladım. Çok içten, samimi bir aile ortamında, çok keyifli anlar yaşadık. Başta Servet Hanım ve oğlu Sergen kardeşime çok teşekkür ediyorum. Hiç bozulmayın ve uzun yıllar bu işletme böyle hizmet vermeye devam etsin inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Flora Saadet Hotel
Flora Saadet Hotel

-

Odaları harika

Manzarası, odaları harika bir otel. Muhteşem ev sahipliklerinden dolayı Saadet Hanım ve annesi Yaşar Hanım'a teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beyaz Güvercin Butik Otel
Beyaz Güvercin Butik Otel

-

Odaların temizliği

Selimiye'de kalınacak en güzel yer. Muhteşem konumu, kristal berraklığında denizi, iskelesi, güler yüzlü, ilgili personeli, odaların temizliği ve konforu, zengin doyurucu kahvaltısı, bakımlı, güzel bahçesi, yani kısacası her şeyiyle mükemmeldi Beyaz Güvercin Butik Otel. Bir gittiği yere bir daha gitmeyen, sürekli yeni yerler deneyen biri olarak tekrar gitmek için can atıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miço Hotel
Miço Hotel

-

Sıcak bir ortam

Küçük, şirin, güler yüzle hizmet etmeye çalışan, yeni oldukları küçük aksaklıkları olabilen ama yine de memnun etmek için ellerinden gelenini en iyisini yapmaya çalışan sıcakkanlı, güzel insanlar, teşekkürler her şey için. Diğer yorumlar bence biraz kasıtlı, burası küçük bir sahil kasabasında ailecek işletilen ufak bir işletme. Samimi, sıcak bir ortam ve harika manzara. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant

-

Huzur, temizlik, sakinlik

Harika bir işletme... Sahibi Mehmet Bey'in samimi ve cana yakın davranışları sayesinde kendimizi evimizde hissettik... Ayşe Hanım'ın nefis yemekleri ve özellikle yoğurtmasının tadı damağımızda kaldı... Huzur, temizlik, sakinlik ve samimiyet arayanlara şiddetle tavsiye edebileceğim bir işletme... Selimiye'nin en güzel, temiz ve sakin koyu. Kendine özel iskelesi ve personelin güler yüzü, samimiyeti ile cennetten bir köşe... Teşekkürler Mehmet Bey ve Ayşe Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yamaç Motel & Restaurant
Yamaç Motel & Restaurant

-

İçten, doğal, samimi

İçten, doğal, samimi... Bizde güzel bir Selimiye hatırası bıraktıkları için Eray Bey, Hande Hanım'a çok teşekkür ederiz. Tesis bağımsız odalardan oluşuyor, denize çok yakın mesafede, kahvaltısı gayet başarılı. Odanızdan güzel bir bahçeye çıkmanın mutluluğu. Kızımızla oyuncaklarını paylaşan sevgili Toprak, ailedensiniz sanki. Anahtar kapınızın üzerinde kalsın, Hande Hanım'ın size 5 çayı sürprizinin tadını çıkartın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yamaç Motel & Restaurant
Yamaç Motel & Restaurant

-

Çocuklu aileler için harika

Selimiye denince aklıma ilk gelecek yer olarak hafızama kazındı. Gerçekten inanılmaz güzel, nezih bir ortam. 2 aile gittik ve hayran kaldık. Eray Bey ve Hande Hanım mekanın işletmecileri ve gerçekten harika insanlar. Sohbetlerine doyum olmuyor. Sürekli güler yüzlü tavırlarıyla etraflarına pozitif enerji saçıyorlar. Bir de dünyalar tatlısı oğulları Toprak var ki çok sevimli. Tam bir aile ortamı. Çıkışımızı yaptığımızda bizi ailecek hep beraber uğurladılar. Bu bile çok nazikçe bir davranıştı. 11 aylık bebeğimiz ile gittik ve kendimizi evimizde gibi hissettik. Eşim mutfağa girip oğlumuzun mamasını bile hazırladı yani, o derece. Hiçbir ricamız geri çevrilmedi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Motele gelince; odalar tertemiz, havlu ve çarşaflar sakız gibiydi. Bebeğimiz için park yatak verdiler. Bahçesinin bitkilendirmesi, dekorasyonu harikaydı. Odadan dışarı çıktığınızda kendinizi botanik bir parkta gibi hissediyorsunuz. Bahçede gezen tavuklar var. Birinin adı bile var: Zilli. Toprağa her gün bir yumurta veriyormuş. Bir de kedimiz var: Arya. Çocuklu aileler için harika bir ortam. Hiç tereddüt etmeden, acaba çocuğumuzla rahat edebilir miyiz diye düşünmeden gelin. Çok rahat edersiniz. Bahçenin bir bölümünde oyuncak yığını var ki bizim oğlan en çok orayı sevdi haliyle. Kahvaltı çok iyi. 5 çayında bir poğaça yapmışlar, eşimden tarifini almasını istedim, mükemmeldi. Hemen motelin ön tarafında plajı var ve gerçekten çok iyi. Hatta kafeteryası da mevcut. Denizi harika. Kaldığım 2 gün her sabah erkenden kalkıp yüzmeye gittim. Selimiye'ye gitmeyi düşünenlere gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir yer. Tekrar gitmeyi düşünüyorum ve hiç maceraya girmeden, tekrar tercih edeceğim yer yine burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Jenny's House
Hotel Jenny's House

-

Rahat ve huzurlu

Hotel Jenny's House'u internetten araştırarak gittik ancak internet yorumları meğer orada bulduğumuz tatil huzurunu anlatmakta yetersizmiş. 2 gece sonra güya başka bir beldeye geçecektik ama 4 geceye çıkarttık görünce. Acaba denize sıfır bir pansiyon mu seçmeliydik, kararsızlığımız daha Hotel Jenny's House'un masal bahçesinden (bana göre) içeri girer girmez değişti ve odamızı gördüğümüzde tam anlamıyla iyi ki dedirtti. Huzur veren bir atmosferi var, kendilerine ait plaj çok kısa bir yürüme mesafesi ki, Selimiye'de çok merkezi bir konumda olduğundan gezerek yürümek bence tatilin hakkını veriyor. Kısa mesafe diyorum, nasıl geldiğinizi anlamayacak bir 80-100 metre sadece. Keşke bütün arkadaşlarım burada kalabilse diye içimden geçirdiğim bu şirin evde (bana göre öyle, adeta evlerinde konuksunuz) bahçesinde yaptığınız kahvaltı tatilinizin vazgeçilmezi olabilir, hepsi Jenny'nin el yapımı reçelleri ve çikolatası muazzamdı, 5 çayı yanında verilen el yapımı ve her gün sürpriz kekleri de öyle. Akşamları ne kadar yorgun dönerseniz dönün, odanızda bulunan kahve ve çay, sizi bahçede havuz başı keyfi yapmaya çağırıyor. Marmaris-Selimiye minibüsleri önünden geçiyor, merkezde kalmanın avantajları çok olduğunu söyleyebilirim. Kısacası rahat ve huzurlu bir tatil geçirdik. Jenny, Salih Bey, Metin Bey ve diğer çalışan güler yüzlü arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum. Tekrar kavuşmak dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant

-

Temiz odalı bir aile işletmesi

Selimiye'de lüks aramıyorsanız kalınabilecek nefis manzaralı, güzel iskeleli ve temiz odalı bir aile işletmesi. Merkeze 600 metre. Mehmet Bey samimi ve ilgili. Sahilde müşterilere tepsiyle çay ikram ediyor. Ayrıca fiyatları çok uygun. Güzel bir tatil için makul ödemek istiyorsanız buraya muhakkak uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begovina Hotel
Begovina Hotel

-

Temiz, mütevazı, sımsıcak

Selimiye'nin en güzel sahili olan tek yer diyebilirim. Güler yüzlü insanların çalıştırdığı, temiz, mütevazı, sımsıcak bir ortam. İşletmecilerine ve çalışanlarına çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yılmaz Bey çok teşekkürler, yine bekleriz efendim.

12 Eylül 2017, Salı 10:59
Selimiye Deniz Kızı Otel
Selimiye Deniz Kızı Otel

-

Pansiyonu tavsiye ederim

Alihan Bey'e sonsuz teşekkürler, çok iyi ağırladı bizi. Pansiyonu tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimhan Otel
Selimhan Otel

-

Muhteşem bir tatildi

Muhteşem bir tatildi. Bu tatilde tabi ki Selimhan Otel çalışanlarının ve özellikle Kerem Bey'in katkıları anlatılmaz. Ben de buradaki yorumları okuyarak seçimimi Selimhan Otel'den yana yaptım. İyi ki de yapmışım. Bu sebeple benden sonrakilere fikir olsun diye ben de tavsiye ediyorum. Bir yorumda tahta karyola kırılması diye bir şey okudum. Eğer bu çatı odadaki tahta sedir görüntüsündeki karyola ise, kırmayı nasıl becerdiklerini merak ettim. Hayli kalın ağaçlardan yapılmış nostaljik bir şey çünkü. Benim giriş günümde odaya girişim kırılan bir yatağın tamiri için gecikmişti. Herkese her şey için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begovina Hotel
Begovina Hotel

-

Yenilenmiş konseptiyle harika

Otel yenilenmiş konseptiyle harika, Selimiye'nin en iyi iskelesine sahip. Kahvaltısı, akşam yemeği, her şey çok iyi, odalar her gün temizleniyor. Kısacası kesinlikle gelinmesi gereken bir yer. Personel ilgili ve güler yüzlü. Ayrıca Baykal Bey, Timuçin Bey'e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz. Seneye inşallah tekrar oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sibel Hanım çok teşekkürler, yine bekleriz.

12 Eylül 2017, Salı 10:58
Flora Saadet Hotel
Flora Saadet Hotel

-

Kahvaltı bol çeşit

Güler yüzlü, sıcak, samimi ortam ve hizmet, odalar geniş, kahvaltı bol çeşit, özenli ve leziz, kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begovina Hotel
Begovina Hotel

-

Çalışanların hepsi çok kibar

Çok güzel bir tatil geçirdik. Odalar yenilenmiş ve çok güzel olmuş. Kahvaltı hep aynı ama hepsi çok güzel ve tertemiz, zaten farklı ne olabilir ki? Çalışanların hepsi çok kibar ve güler yüzlü. Yemekler de çok lezzetli. Her şey için tekrar teşekkürler Baykal Bey. Seneye görüşmek üzere inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aria Butik Otel
Aria Butik Otel

-

Kahvaltı yerel ve doğal ürünlerden oluşuyor

Hotel daha yeni açılmış ama gerçekten her şey harika. Kahvaltı yerel, doğal ürünlerden, hele bir manzarası var kelimelerle anlatılmaz. Gidip ve yaşamak lazım. Odaları çok konforlu ve temiz. Denize girmek istedik, ortak çalıştıkları otelin plajını kullanabildik. Yani hem manzara hem de deniz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maviş Bungalow
Maviş Bungalow

-

Tertemiz bir pansiyon

Mütevazi güzel insanların işlettiği tertemiz bir pansiyon. Evet denize sıfır değil ama denize 10 adım ötede. :) Biz gayet mutlu bir konaklama deneyimi yaşadık. Teşekkürler Hüseyin Bey ve Mevhibe Hanım. Ümit & Kerem & Senem

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miço Hotel
Miço Hotel

-

Hizmet kötüydü

Otel fiyatlarına konakladığınız bir pansiyon düşünün. Size hizmet edebilecek bir kişi bile etrafınızda göremiyorsunuz. Kahvaltı zaten berbat. Soslu zeytinin içinden ve masanın her yerinden saç ve kıllara rastlamanız yüksek ihtimal. Kahvaltı o kadar özensiz ki az bütçeyle de elbet işini severek yaptığını gösterebilir bir işletme. Duşundan tuzlu su akıyor. Pansiyondan çıkarken arabamızın önünde başka araç vardı ve çıkamadık bir süre. İşletmeci benim yapabileceğim bir şey yok dedi düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Apart Selimiye
Yunus Apart Selimiye

-

İnsan kendini evindeymiş gibi hissediyor

Selimiye görülmesi gereken bir cennet. Ayrıca Yunus Apart Selimiye Hanife abla, annesi, kızı ve kuzeni çok samimi, çok güler yüzlüler. Kahvaltıda ekstraları sıkıntı yapmıyorlar ne istersek pişirip getiriyorlar. 4 gün kalacaktık ama 6 gece kaldık. Biz 4 kız arkadaş kaldık ve insan kendini evindeymiş gibi hissediyor. Yatakları odaları, mutfağı tertemiz. Kesinlikle her Selimiye yolculuğumda Yunus Apart Selimiye'de kalırım ve herkese de tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miço Hotel
Miço Hotel

-

Duş suyu tuzlu

Sezon basında 2 gecelik rezervasyon yaptırmıştım daha sonra sitede kötü yorumları okuyunca tesisle iletişime geçtim ve yeni açıldıklarını ama kesinlikle yorumların yanlış olduğu, memnum kalmazsam paramı iade edeceklerine dair iddialı bir konuşma yaptı tesis yetkilisi Serkan Bey. Ama gerçekten inanılmaz kötüydü. Odalar berbat, banyo çok kirli ve her yer pas içindeydi. Denize girdiğimiz için duş almak zorundaydık. Bir yere dokunmamak için verdiğim çabayla aldığım en zor duş idi ve su tuzlu akıyordu. Boşuna çaba harcadık yani. Odadan dışarı kendimizi attık ve odaya girmemek için saatlerce dışarıda takıldık. Çocuk bile odaya gitmek istemedi. Sabah kahvaltı bile almadan erkenden gitmek zorunda kaldık. Kısacası tatilinizi rezil etmek istemiyorsanız kesinlikle gitmeyin!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Saklı Bahçe Hotel
Selimiye Saklı Bahçe Hotel

-

Evimizden farklı hissettirmedi

Doğayla iç içe huzuru bulabileceğiniz mükemmel bir yer. İşletmecilerin yakınlığı, sıcakkanlılığı bizi evimizden farklı hissettirmedi. Terasında manzara eşliğinde rakı balık yapılabilecek güzel bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Saklı Bahçe Hotel
Selimiye Saklı Bahçe Hotel

-

Kesinlikle tavsiye ediyoruz

Sıcakkanlı işletmecileri ve doğayla iç içe olması en önemli özelliği. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yazıcı Apart
Yazıcı Apart

-

Odalar temiz

İşletme profesyonel, güler yüzlü... Odalar temiz... Havuz hijyenik... Kahvaltı gayet iyi... Mekan güzel, dinlendirici...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz sizleri tanıdığımıza biz de çok memnun olduk. Tekrar görüşmek dileğiyle.

6 Eylül 2017, Çarsamba 12:39
Gül Pansiyon Selimiye
Gül Pansiyon Selimiye

-

Çok güler yüzlü işletmeciler var

29-30 ağustos 2017'de kaldık. Çok güler yüzlü işletmeciler var, odaları tertemiz, kahvaltılar muhteşem (Selma Hanım yumurtalı ekmek bile yaptı kahvaltıda sağ olsun). Ayrıca beş çayı ikramları ile kendinizi bir komşunuzda misafirlikte hissediyorsunuz. Konum olarak da çok güzel bir yerde. Deniz zaten odanıza 10 adım. :) Seneye kesinlikle tekrar geleceğimiz yer. İşletmecilere her şey için teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant

-

Yemek işini becerememiş olmaları

Sadece denizi güzel olan bir yer, yiyecek konusu ise çok vasat. Yiyecek bir şey bulamayınca oğlum köfte yedi. Akşam mide bulantısı ve kusma şikayeti ile doktora gittik ve serum taktırdık... Ben sadece bir adet köfte yedim ve köftenin içi bembeyazdı... İçine ne koydularsa artık bilemiyorum, lastik gibiydi... Mutfağı 3-5 masaya yetişemeyecek kadar yavaştı... Çok bekledik... Öyle güzel bir denizi olan bir yerde, yemek işini becerememiş olmaları çok yazık... Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimhan Otel
Selimhan Otel

-

Tahta bir karyola

Selimhan Otel'de 3 kez konakladık. Genel olarak sıkıntı yaşamadık, hatta ilk senelerde fiyat ve hizmet karşılaştırdığımızda gayet tatmin ediciydi ancak oda fiyatlarının bu sene verilen hizmete göre fazla olduğunu düşünüyoruz. Çatı katı odada kaldık. Bu odalarda çamaşır asmak için bir askı yok, dışarıdaki merdiven korkuluklarına asıyor genelde herkes ve çamaşırlara küf çıkıyor. Kahvaltı ortalamanın bir tık üstünde. Köyde genel su sıkıntısı olduğundan artezyen suyu kullanılıyor ve tuzlu su akıyor. Hepsi bir yana, başımızdan geçen olayı anlatıyorum. Odaya girişimiz yapıldı. Odada tek kişilik tahta bir karyola ve çift kişilik yatak var. TV'yi açmak için eşim karyolanın ucuna oturdu ve yatağın oturduğu uç kısmının altı kırıldı. Sunta bir alttan bahsediyorum. Bu arada eşim zayıf bir adamdır. Önceden kırık olup olmadığı bilinmeyen, bir oturmayla göçen bir yatağın servis ücreti ayrı, malzeme ücreti ayrı olarak bize fatura edilmesi bizi en şaşırtan olaydı. Biz bir musluk bataryası, bir priz kırıp odada bir şeyi bozmuş değiliz ki, yatılan yatak bu. Yattığımız çift kişilik yatak kırılsaydı o da mı bize fatura edilecekti acaba.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Kapri Butik Otel
Kapri Butik Otel

-

Selimiye'de en güzel iskeleye sahip

Gene bir sezon daha buradayız. Hizmet kalitesini her sene arttıran bir tesis. Temizlik süper. Akşamları taze balık. Selimiye'de belki de en güzel iskeleye sahip. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Apart Selimiye
Yunus Apart Selimiye

-

Samimi bir ortam

Yunus Apart Selimiye çalışanlarına öncelikli olarak teşekkür ediyorum. İsteklerimizi en kısa sürede çözüm üreterek, yardımcı olmaya çalışan, içtenlikli ve samimi bir ortam yaşattılar. Kendilerine, özellikle Hanife Hanım'a tekrardan teşekkür ederiz. Biz 4 kız arkadaş olarak konakladık ve tekrardan Selimiye'ye geldiğimizde tercih edeceğimiz ilk yerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Apart Selimiye
Yunus Apart Selimiye

-

Çalışanları gerçekten çok güler yüzlü

Marmaris Selimiye görülmesi gereken bir cennet. Yunus Apart Selimiye, Hanife Hanım ve çalışanları gerçekten çok güler yüzlü, çok kibar ve çok samimiler. İyi ki buraya gelmişiz, insanı kendi evindeymiş gibi hissettiriyorlar. Artık Selimiye'de kalacağımız yer belli. Her şey için çok teşekkürler ve bol kazançlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Apart Selimiye
Yunus Apart Selimiye

-

Huzur dolu bir ortam

Sakin, huzur dolu bir ortam, dalgasız, ışıl ışıl bir deniz sevenler için Selimiye en uygun yer. Yunus Apart Selimiye çalışanları samimi ve ilgili tavırlarıyla bana evimde olduğumu hissettirdi. Sanki ablama tatile geldim. Teşekkürler Hanife ablam. Hanımefendiliğin, güler yüzlülüğün, ilgin ve iyi niyetin için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maviş Bungalow
Maviş Bungalow

-

Mutlu bir konaklama deneyimi

Mütevazı, güzel insanların işlettiği tertemiz bir pansiyon... Evet, denize sıfır değil ama denize 10 adım ötede. :) Biz gayet mutlu bir konaklama deneyimi yaşadık... Çok teşekkürler, Hüseyin Bey ve Mevhibe Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gül Pansiyon Selimiye
Gül Pansiyon Selimiye

-

Burada kalmak bir ayrıcalık

Selimiye'ye gidip de burada kalmak bir ayrıcalık. Sahipleri Nuri Bey ve Selma Hanım çok kaliteli, misafirperverler. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye İskele Pansiyon
Selimiye İskele Pansiyon

-

Harikasınız

Canım arkadaşlarım benim, bir kez sizde kaldıktan sonra başka yerde kalmazmışım zaten, harikasınız, teşekkürler. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Miço Hotel
Miço Hotel

-

Kahvaltıdaki çeşit çok az

Temizlik, hijyen sıfır, lağım kokusu, kahvaltıdaki çeşit çok az, çeşmelerden tuzlu su akıyor, kaldığım en kötü pansiyon. Yeri çok güzel olmasına rağmen bu kadar kötü işletilen bir yer olması üzücü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümüş Pansiyon Bungalow
Gümüş Pansiyon Bungalow

-

Huzur veren güzel kahvaltıları

Mis gibi havasıyla uyanmak. Son derece huzur veren güzel kahvaltıları, keyifli güne başlamak, sonrasında denizin keyfini çıkarmak için tabi ki de doğru bir seçim... İyi bir tatil geçirdik, şimdiden yerinizi özledik. Huzur veren mükemmel yer. İlgi, alaka ona keza, her şey çok güzeldi. Tekrar gelmek umuduyla teşekkürler Gümüş Pansiyon Bungalow.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akkum Gezer Hotel
Akkum Gezer Hotel

-

Selimiye’nin en güzel yerinde

Öncelikle pansiyon konum itibariyle Selimiye'nin en güzel yerinde. Odadan çıkıp kahvaltı sonrası denize girebiliyorsunuz ve rahatlıkla bütün günü sahilde geçirebiliyorsunuz. Sahile de servis yapılıyor. Merkezdeki pansiyonlarda deniz pek keyifli değil. Her birinin yan yana, daracık iskeleleri var ve maalesef denizin önü yatlarla kesilmiş. Yüzmek için pek alan kalmıyor. Bu bakımdan Akkum Gezer Hotel çok avantajlı. Bir aile işletmesi ve bütün çalışanlarıyla çok ilgili ve sevecen insanlar. Yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Her öğlen ve akşam çeşitli menüler sunuluyor. Ben mutfağını çok beğendim. Ayrıca akşam 5 çayını da ihmal etmemişler. :) Her şey gayet sade ve yeterliydi. 4 yaşında kızımızla gittik ve çok mutlu ayrıldık. Teşekkürler Akkum Gezer Hotel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğur Pansiyon Marmaris
Uğur Pansiyon Marmaris

-

Kahvaltısı güzel

Manzara güzel, denize sıfır, sakin, huzurlu. Kahvaltısı güzel. Akşam 5 çayı servisleri var. Odalar yeterli. Personeli güler yüzlü... Merkeze sahilden yürüyerek 5 dakika... Mütevazı bir pansiyon. Kalınabilir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant
Selimiye Devasu Pansiyon Restaurant

-

Muhteşem manzara

Gün doğumunu ve batımını denizde yüzerken izlemenin inanılmaz keyfi… Nedir bu insanların yıldız merakı.? Uğurcan, Ayşe Hanım, Memet Keskin, Selimiye' deki yıldızlar sevginiz için sonsuz teşekkürler. Harikaydınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Flora Saadet Hotel
Flora Saadet Hotel

-

Odamızın manzarası muhteşemdi

Bugüne kadar kaldığım otel ve apartlar arasında kesinlikle ilk sırada yerini aldı. Biz 6 kişi apart tuttuk. 9 numaralı odamızın manzarası muhteşemdi. Bundan sonra her sene Selimiye'ye gelip aynı odada kalmak istiyoruz. Ayrıca Saadet Hanım ve ailesinin güler yüzü, tatlılığı ve yakın ilgisi çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Apart Selimiye
Yunus Apart Selimiye

-

Sıcak ve dalgasız deniz

Ailece gidip dinlenebileceğiniz bir yer. İşletmecisi Hanife Hanım çok ilgili ve güler yüzlü. Kendisine ayrıca teşekkür ederim. Sıcak ve dalgasız deniz sevenlere tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Flora Saadet Hotel
Flora Saadet Hotel

-

Manzarası muhteşemdi

Bugüne kadar kaldığım otel ve apartlar arasında kesinlikle ilk sırada yerini aldı. Biz 6 kişi apart tuttuk. 9 numaralı odamızın manzarası muhteşemdi. Bundan sonra her sene Selimiye'ye gelip aynı odada kalmak istiyoruz. Ayrıca Saadet Hanım ve ailesinin güler yüzü, tatlılığı ve yakın ilgisi çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İskarça Restaurant & Boutique Hotel
İskarça Restaurant & Boutique Hotel

-

Otel oldukça temiz

Otel oldukça temiz, personeller güler yüzlü ve ilgiliydi. Patates kızartması mutlaka denenmeli. Denize sıfır olması da cabası. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begovina Hotel
Begovina Hotel

-

Hiç üzmediler bizi

2014'te nişanlımla kalmıştık, hala aklımızdan çıkartamıyoruz. Baykal Bey'in esprileri, ortağının ve ailesinin güler yüzü ve oranın demirbaşı Ali amcayı hala çok özlüyoruz. Odalar temizlenmiyor demiş bir müşteri fakat biz kaldığımız süre boyunca hiç üzmediler bizi. Ne zaman rica etsek hep temizlendi. Ayvalık'ta yaşamama rağmen böyle deniz görmedik. Yarın tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşegül Hanım, bu güzel düşünceler için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere. İyi günler dilerim.

23 Ağustos 2017, Çarsamba 00:54