search icon
Giriş
23 Haziran Çar.
Çıkış
24 Haziran Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Ereğli Otelleri

Ereğli için 6 otel listelendi.

Bab-ı Zer Konaklama

Tatil Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Ereğli merkezine 28.9 km uzaklıkta
405 TL405 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:405 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
404 TL
Otelz.com
Odamax
405 TL
404 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Ahos Hotel & Spa

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
(8 değerlendirme)
Ereğli merkezine 18.5 km uzaklıkta
350 TL350 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
343 TL
Etstur
Odamax
350 TL
343 TL'den başlayan fiyatlarla

Azim Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
Ereğli merkezine 18.4 km uzaklıkta
566 TL566 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:566 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
335 TL
Otelz.com
Odamax
566 TL
335 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyük Anadolu Ereğli Hotel

Otel
Neredekal.com
4/5
(91 değerlendirme)
Ereğli merkezine 17.3 km uzaklıkta
295 TL347 TL
%15 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:295 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
295 TL
Setur
Otelz.com
425 TL
295 TL'den başlayan fiyatlarla

Keleşler Park Hotel

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.6/5
(11 değerlendirme)
Ereğli merkezine 17.6 km uzaklıkta
359 TL359 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:359 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Hotel Grand Ereğli

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3.1/5
(5 değerlendirme)
Ereğli merkezine 17.9 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Ereğli Otelleri

Ereğli Otelleri

Türkiye'nin kuzeyindeki saklı cenneti Ereğli, gözlerden uzak, sakin ve huzur dolu bir tatil yapma planında olan herkesin hayran kaldığı güzelliklerin diyarı olarak turistlerin akınına uğruyor. Çelik ve çilek diyarı olarak anılan bu şirin ilçe, muhteşem güzelliklerinin yanı sıra önlenemez gelişimiyle gören herkes tarafından "küçük İstanbul" tabiriyle anılıyor. Dünyanın en güzel çileklerini yiyebileceğiniz Ereğli'nin sunduğu unutulmaz tatil olanakları da çelik sanayisinde

Ereğli Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ereğli Otelleri ve Fiyatları Ne Kadar?
Ereğli otelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle bazı özelliklere göre tesis fiyatlarının değişebildiğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu özellikler ise genellikle sezon yoğunluğu, otellerin hizmet kalitesi, sahile yakınlık ve konsept gibi tesislerin farklılıklarına göre şekilleniyor. Ereğli sahil otelleri denize uzak konumdaki tesislere oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ya da apart konseptindeki tesisler Ereğli 5 yıldızlı oteller ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyat seçeneği sunuyor. Bu sebeple Ereğli otelleri en uygun fiyat arayışında olan tatilcilerin mutlaka erken rezervasyon fırsatlarını takip etmeleri ve apart, pansiyon gibi uygun konaklama alternatiflerini değerlendirmeleri gerekiyor.
Ereğli Butik Otelleri Hangi Konseptlerde Hizmet Veriyor?
Ereğli butik otelleri gerek iş gerek turistik amaçlı ziyaretlerin favori konaklamalarından biri. Kendine has dekorasyonları ile ön plana çıkan butik Ereğli otelleri sakinlikleriyle tatilde bol bol kafa dinlemek isteyenlere hitap ediyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren Ereğli otelleri butik hizmeti tesislere göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı oteller oda-kahvaltının yanı sıra tam ya da yarım pansiyon konseptlerinde misafirlerini ağırlıyor. Tam pansiyon Ereğli butik otelleri bünyesinde kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri servis edilirken, yarım pansiyon Ereğli butik otelleri bünyesinde ise sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis ediliyor. Ziyaretçiler bütçelerine en uygun tesisi tercih ediyor.
Karadeniz Ereğli Otelleri Aileye Uygun Tesisler Hangileri?
Karadeniz Ereğli otelleri yıl boyunca pek çok ziyaretçi ağırlıyor. Bu ziyaretçiler içerisinden aileler ise listenin başında geliyor. Aileye uygun Ereğli otelleri hangi konseptte olursa olsun, kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Dolayısıyla ailelerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu konaklama seçenekleri için tek yapmaları gereken hangi konseptte konaklama gerçekleştirmek istediklerine karar vermek oluyor. Ereğli aile otelleri çok farklı özelliklere sahip olabiliyor. Örneğin bazı aile otelleri Ereğli havuzlu otel konseptinde ziyaretçilere bir de güneşlenme tesisi vadedebiliyor. Ya da bazı Ereğli'deki aile otelleri ise muhteşem bir deniz manzarasına ev sahipliği yapıyor. Konuklar tesisleri seçerken tüm bu olanakları göz önünde bulunduruyor.
Ereğli Sahil Otelleri Fiyatları Ne Zaman Düşüyor?
Ereğli sahil otelleri konumları gereği avantaj sağlayan tesislerden biri. Limana yürüme mesafesinde yer alan ve güne muhteşem bir deniz manzarası ile başlayabileceğiniz Ereğli otelleri sahil boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Burada yer alan tesisler özenle dizayn edilmiş tesis geneline ek pek çok deniz manzaraları konaklama birimine de ev sahipliği yapıyor. Bazı Karadeniz Ereğli sahil otelleri bünyesinde sabah kahvaltıları da eşsiz bir manzara eşliğinde servis ediliyor. Ereğli sahil otelleri fiyatları ise tüm bu özelliklere göre şekillenirken, tatilciler fiyatların ne zaman düşüşe geçtiğini merak ediyor. Genellikle plajları sebebiyle yaz aylarında yoğun ziyaretçi ağırlayan ilçedeki otel fiyatları da eylül gibi sezon d��şı tarihlerde ya da resmi tatiller dışında kalan dönemlerde düşüş gösterebiliyor.