Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Derbent Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Derbent Otelleri

Derbent için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Derbent Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Derbent, yemyeşil bir doğanın kucağında, huzurlu bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor...
Kocaeli'nin ilçelerinden olan Derbent, şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunuyor. Son yıllarda çevre illerden, özellikle İstanbul'dan pek çok ziyaretçi alan Derbent, yemyeşil doğası ve huzurlu ortamı ile biliniyor.

Günübirlik gezilerine yanı sıra konaklamalı tatiller için de sıklıkla tercih edilen Derbent ve çevresinde, rahatlıkla kalabileceğiniz oteller, pansiyonlar ve konaklama tesisleri bulunuyor.

Derbent'te son birkaç yılda hareketlenen turizm faaliyetleri ile birlikte yeni oteller de açılmaya başladı. Derbent'te çok sayıda otel olmasa da, hali hazırda hizmet vermekte olan tesisler tatilcileri memnun edecek nitelikte.

Kocaeli Derbent'teki oteller doğa ile iç içe, huzurlu, sakin bir ortamda yer alıyor. Doğallığı bozulmamış bir çevreye sahip olan Derbent'te, oteller de misafirlerine bol huzur ve sağlıklı bir ortam sunuyor. Derbent ve çevresindeki otellerden birinde konakladığınızda şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atacağınız bir bir tatil yapmış olacaksınız.

Derbent otellerinden birinde konakladığınızda aynı zamanda Sapanca Gölü, Kartepe gibi doğa harikası yerlere de çok yakın konumda bulunacaksınız. Böylece hem bolca dinlenecek hem de pek çok yeri gezip görme şansını yakalayacaksınız.

Şimdiden güzel bir Derbent tatili ve keyifli bir konaklama dileriz...

Derbent Hakkında
Kartepe Dağları'nın eteğinde doğanın en güzel hallerini gözler önüne seren Derbent, tertemiz bir havaya ve sakin bir yaşantıya sahiptir.

Kocaeli-Derbent merkez ilçe olan İzmit'e 20 kilometre uzaklıktadır. Marmara Bölgesi'nin renkli yaşantısında küçük bir yer olsa da, en şirin haliyle yeni misafirlerini bekliyor. Derbent, hem oldukça sakin hem de yemyeşil alanlarıyla huzuru yaşatacak sizlere.

Doğanın içinde keyifli bir hafta sonu ya da uzun bir tatil geçirebilirsiniz. Uzun bir tatil planı varsa aklınızda Derbent otellerinin birinde konaklayabilirsiniz. Derbent'in hem sınırları içerisinde hem de yakın çevresinde birçok otel bulunmaktadır. Bölgedeki butik oteller, otellere göre bütçeye daha uygundur.

Derbent aynı zamanda köklü bir tarihe sahiptir. Çerkez kökenli halk tarafından 1877 Osmanlı-Rus Harbi'inde kurulmuştur. İlk yerleşen halkın Derbent adını koydukları bölge sonraki yıllarda; Romanya'dan, Yugoslavya'dan ve Bulgaristan'dan göçler almıştır. Fakat şimdiki nüfusunun çoğunu Gürcüler oluşturur.

Derbent'e bağlı olan köy yerleşim yerleri arasındaki Nusretiye, Sirinsulhiye, Hikmetiye köyleri İzmit'e bağlanmıştır. Günümüzde Derbent'e bağlı tek köy ise Hikmetiye'dir.

Doğası kadar insanları da sıcaktır Derbent'in. Köy kültürü hala devam etse de, esasında bir şehir yaşantısı vardır ve bir şehri anımsatır. Bölgede yazlık villalar görmek mümkündür; çünkü Derbent bir tatil bölgesi olarak yoğun ilgi görmeye başlamıştır.

Bu bölgenin en çok dereleri ünlüdür. Yeşillikler arasında durmadan akan dereler, huzurun anavatanında hissettirecek sizleri. Her köşende yeşilin farklı tonlarına görecek ve dere kenarlarında keyifli vakitler geçireceksiniz.

Derbent, şehrin birçok ilçesine yakın olduğu için harika bir gezi yolculuğuna da çıkaracak sizler. ´Kartepe´ gezebileceğiniz yerlerin ilk sıralarındadır. Kartepe geziniz sırasında Kuzu Yaylası'nı da ziyaret etmeyi sakın unutmayın.

Hem tarihiyle, hem kültürüyle hem de benzersiz doyasıyla keyifli ve bir o kadar huzurlu bir tatil fırsatı sunan Derbent, şehir görüntüsünün içinde sakladığı sıcak yaşantısıyla mutlaka hayranlığınızı kazanacak.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın