Şelale Restaurant, Tekirova mekan profili ve Şelale Restaurant hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Şelale Restaurant

  • Antalya / Kemer / Tekirova
1.0puan

Şelale Restaurant Tanıtımı

Ulupınar su kaynağının hemen başında bulunan Restaurantımızın içinde bir de 120 yıllık değirmen bulunuyor. Hizmete geçecek olan un değirmenimizde ürettiğimiz unlarımız ile ekmek ve lavaşlarımızı buradan sizlere sunuyoruz.

Ayrıca burasını gelen misafirlerimiz rahatlıkla gezerken, nostalji de yaşama imkanı buluyorlar.

Havuzbaşı1 Restaurant
Ramazan Akkelle yönetiminde 500 kişilik kapasitesi ve kalifiye personeli ile Ulupınar'da yıllardır hizmet veriyor.


Havuzbaşı 2 Restaurant
21 Mart 2006 tarihinden bu yana Doğan Akkelle yönetiminde hizmette. 46 Şark köşkü, 200 kişilik 2 büyük köşk ile toplam 560 kişiye hizmet verecek kapasitededir.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
1
Meze anlayışı yok

-

22.10.2016 tarihinde arkadaşımla gittim. Bu kadar kazık fiyat olamaz. Garsonlar çok lakayt. Bir de oturacağınız yeri siz seçemiyorsunuz. Oturduk, levrek istedik, kg ile dediler. Levrek yok, çipura var, deniz çipura tamam dedik. Gelen 1 çipura 20 gr yok, patates, domates, soğan, biber ile fırınlamışlar, önümüze koydular. Bu tava kg çipura için onlara göre 1 tane çipura 1 kg geliyormuş. 80 lira ödedim balığa. Rakı istedik, açık rakı var dediler. Getirdiler, su koyduk, beyazlamadı, votka koymuşlar. Meze anlayışı yok, parayla satıyorlar. Toplam 232 lira hesap ödedim. Tuvaletler berbat. Kesinlikle önermem. Yanında başka güzel restoranlar, onları değerlendirin derim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler