Otelleri Göster

Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Yaz turizmi açısından önemli bir şehir olan Antalya, aynı zamanda kış turizminde de yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. Bir tarafta Mavi Bayraklı plajlarla serinlemek diğer tarafta Torosların zirvesinde doyasıya kayak yapmak… Saklıkent Kayak Merkezi, çevresindeki 500 dağ evi ile büyük bir kayak kompleksinde sizlere eğlenceli bir tatil sunuyor.

Ekvatora en yakın kayak merkezi olan Saklıkent Kaya Merkezi, aralık ayında sezona başlıyor ve nisan ayında sezonu bitiriyor. Saklıkent Kayak Merkezi yakınındaki oteller hem konforlu hem de konakladığınız sırada sizlere kaliteli bir hizmet sunacak. Muhteşem bir coğrafyada hem yaz hem de kış tatillerinizi geçireceğiniz Antalya, Saklıkent Kayak Merkezi'yle kış aylarınızda da sizleri konuk etmeye devam ediyor.

Kayak merkezi Antalya il merkezine 45, Antalya Havaalanı'na ise 65 kilometre mesafede yer alır. Hem profesyonel hem de kayağa yeni başlayanlar için oldukça uygun pistler kayak merkezinde bulunmaktadır. Aynı zamanda 1 telesiyej, 2 teleski mevcuttur. Saklıkent Kayak Merkezi yakınındaki otelleri araştırıp, otel fiyatları hakkında bilgi edindikten sonra kendinize bu kış tatiliniz için bir yer ayırabilirsiniz. Saklıkent Kayak Merkezi, kolay ulaşımıyla ve diğer hizmetleriyle sizlere unutamayacağınız bir tatil sunuyor.