Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller:

Saklıkent için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Yaz turizmi açısından önemli bir şehir olan Antalya, aynı zamanda kış turizminde de yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. Bir tarafta Mavi Bayraklı plajlarla serinlemek diğer tarafta Torosların zirvesinde doyasıya kayak yapmak… Saklıkent Kayak Merkezi, çevresindeki 500 dağ evi ile büyük bir kayak kompleksinde sizlere eğlenceli bir tatil sunuyor. Ekvatora en yakın kayak merkezi olan Saklıkent Kaya Merkezi, aralık ayında sezona başlıyor ve nisan ayında sezonu bitiriyor. Saklıkent Kayak Merkezi yakınındaki oteller hem konforlu hem de konakladığınız sırada sizlere kaliteli bir hizmet sunacak. Muhteşem bir coğrafyada hem yaz hem de kış tatillerinizi geçireceğiniz Antalya, Saklıkent Kayak Merkezi’yle kış aylarınızda da sizleri konuk etmeye devam ediyor. Kayak merkezi Antalya il merkezine 45, Antalya Havaalanı’na ise 65 kilometre mesafede yer alır. Hem profesyonel hem de kayağa yeni başlayanlar için oldukça uygun pistler kayak merkezinde bulunmaktadır. Aynı zamanda 1 telesiyej, 2 teleski mevcuttur. Saklıkent Kayak Merkezi yakınındaki otelleri araştırıp, otel fiyatları hakkında bilgi edindikten sonra kendinize bu kış tatiliniz için bir yer ayırabilirsiniz. Saklıkent Kayak Merkezi, kolay ulaşımıyla ve diğer hizmetleriyle sizlere unutamayacağınız bir tatil sunuyor.

Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Saklıkent bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Saklıkent bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller için ödeme yöntemleri nasıldır?
Saklıkent Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.