Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Rumelifeneri Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Rumelifeneri Otelleri

Rumelifeneri için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı
Rumelifeneri Hakkında
İstanbul'un kuzey sınırında huzuru kucaklayabileceğiniz, sessiz, sakin bir balıkçı köyü; Rumelifeneri...
Rumelifeneri, Sarıyer'e 11 km mesafede, İstanbul Boğazı ile Karadeniz'in birleştiği noktada bulunuyor. Cumhuriyet ilan edilmeden önceki dönemlerde Rumelifeneri, küçük bir Rum köyüymüş. Maalesef yangınların ve depremlerin hezimetine uğrayan Rum evlerinin izine pek rastlanmıyor şimdilerde. 1923 yılında köyü bir bir terk eden Rumların yerini, Rize'den göç eden Karadeniz halkı almış. Şuan köyün nüfusunun hemen hemen hepsini Rizeliler oluşturuyor desek yanlış olmaz. Hem Karadeniz'in kıyısında yer alması, hem de nüfusun büyük çoğunluğunu Rizelilerin oluşturması Rumelifeneri'ni şirin bir Karadeniz köyü havasına bürüyor.

Rumelifeneri ismini, köyün içerisinde bulunan ve tarihi açıdan büyük bir öneme sahip olan Rumeli Feneri'nden alıyor. İstanbul'un boğucu havasından sıyrılıp, biraz olsun nefes almak isteyenlerin kaçış noktası Rumelifeneri. Köyde bir küçük, bir de büyük iki cami bulunuyor. 1970 yılına kadar büyük caminin yerinde bir kilise yer alıyormuş.

Köyün İstanbul Boğazı'na bakan kısmında bir de liman bulunuyor. Limana sırasıyla balıkçı tekneleri dizilmiş durumda. Karadeniz kısmında ise denize girilebilen bir sahil var. Ancak bu bölgede bolca kayalık bulunduğundan çok da güvenli olmadığı konusunda uyarımızı da yapmış olalım.

Rumelifeneri, İstanbul Boğazı ile Karadeniz'in ihtişamını gözler önüne seren muhteşem bir manzaraya sahip. İstanbul'un içinde olup, İstanbul'un karmaşasından ve kalabalığından eser olmayan güzide bir yer Rumelifeneri. Tabiri caizse, ‘İstanbul'da böyle yerler var mı ya' diyeceğiniz cinsten bir yer olduğunu söyleyebiliriz Rumelifeneri için.

Rumelifeneri Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rumelifeneri otelleri listesinde misafirlerin en beğendiği tesislere Neredekal.com'un Rumeli feneri otelleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Rumeli feneri otelleri fiyatları ile listelenmekte olup sizler bu listedeki tüm otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir, tesisleri aldıkları puanlara göre sıralayarak aradığınız tesisi kolayca bulabilirsiniz. Bölge genelinde konaklama yapan misafirler tarafından en beğenilen ve en popüler olarak gösterilen tesis türlerinin başında Rumeli feneri otelleri herşey dahil konseptte hizmet veren tesisler ile https://www.neredekal.com/rumelifeneri-otelleri/ Rumeli feneri otelleri karşımıza çıkıyor. Sizler de Rumeli feneri lüks otelleri ve en beğenilen rumeli feneri otelleri gibi farklı kategorilerde arama yaparak tatilinizi ve konaklamanızı geçirmek istediğiniz tesise rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Rumelifeneri otelleri ulaşım imkanları neredeyse tüm ziyaretçiler tarafından sorulan sorular arasında yer alıyor. Rumeli Feneri otellerine ulaşım tercih edeceğiniz seyahat biçimine göre değişkenlik gösterse de şehir merkezinde bulunan çok çeşitli ulaşım araçları ile otellere kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Rumeli Feneri otelleri fiyat ve hizmet kalitesi bakımından da değişiyor. Seçeceğiniz otelin yıldız sayısı, sunduğu hizmetler ve alacağınız ekstra olanaklara göre fiyatlar yükseliyor. Eğer daha uygun fiyatlarda bir konaklama istiyorsanız Rumeli Feneri otelleri butik hizmet de veriyor. Bütçenize göre Rumeli Feneri otelleri en ucuz fiyatları sizler için sunuyor. Bu otellere ulaşım seçenekleri arasında toplu taşıma araçları, taksi gibi ulaşım araçları yer alıyor.

Rumelifeneri'nde tatil yapmak isteyen konukların en çok merak ettiği detaylar arasında İstanbul Rumeli feneri bölgesindeki hangi oteller aileler için uygun? sorusu. Rumeli feneri oteller arasında aileye uygun birçok tesis bulunuyor. Bölgenin birçok tesisinde profesyonelce tasarlanmış doğa harikası butik oteller bulunuyor. Üstelik birçoğunda sunulan hizmetler tatil köyü ve benzeri konseptte hazırlanan tesislerden farklı değil. Çocuklar için aktivite alanları, spor salonları, spa ve masaj salonları bulunan butik otellerde konaklayan tatilciler büyük tesislerin aksine butik otellerde kendini daha özel ve evinde gibi hissedebiliyor. Aileye uygun Rumeli feneri otelleri>/strong> genellikle uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Rumeli fenerinde aileye uygun tesisler arasında apart ve pansiyon seçenekleri de bulunuyor.

Rumeli Feneri otelleri ve fiyatları Neredekal.com'un Rumeli Feneri sayfasında sıralanıyor. Bu sayfadan Rumeli Feneri'da otel hizmeti veren tüm tesislerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve sıralayabilirsiniz. Rumeli Feneri otel fiyatları 5 yıldızlı olan tesislerde gecelik kişi başı yaz sezonunda 400TL iken Rumeli Feneri otelleri en ucuz kişi başı gecelik konaklama fiyatı 150TL'dir. Yaz sezonunda 150TL ile 200TL arasında değişen konaklama fiyatları ile https://www.neredekal.com/rumelifeneri-pansiyonlari/ Rumeli Feneri pansiyonları en çok tercih edilen tesis türü olarak karşımıza çıkıyor. Rumeli Feneri otelleri fiyatları ile misafirlerini üzmüyor. Her bütçeye göre bir tesisin hizmet verdiği Rumeli Feneri'nda otel fiyatları oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Hem Rumeli Feneri merkez otel fiyatları hem de Rumeli Feneri otel fiyatları ucuz olsun isterseniz de tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde.