Papuli Restaurant

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
1.9/5
Kötü
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Papuli Restaurant Hakkında

Papuli Restaurant, İstanbul’un doğa parkı ve kuş cenneti Küçükçekmece Gölü’nün kuzeydoğu kıyısında olup, 15 yıllık bir emek ve özenle oluşturulmuş 8,000 metrekarelik meyve ve botanik bahçesi içinde hizmet vermektedir. Küçükçekmece ilçesinin tek turizm belgeli tesisi olma ayrıcalığını da elinde bulunduran Papuli Restaurant’ın, kışlık salonu 150, yazlık bahçesi 1500 kişi kapasitelidir. Konuklarımız; basketbol sahası, masa tenisi, olta balıkçılığı, çocuklar için oyun alanı, kablosuz internet, 120 araçlık özel otopark ve iskele ile şehir içinde kır hayatını, huzurunu ve sessizliğini evlerine yakın bir adreste bulabilmektedirler.

Yorum / Değerlendirme

1.9/5
Kötü
4 değerlendirme
Papuli Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
01.05.2019
Ayfer gok
Pişman oldum gittiğime
Çok eski, çok pis, ilgisizler. Gereksiz pahalı, garsonlar ilgisiz, suratsızlar. Çok pişman oldum gittiğime. Yazıklar olsun.
1/5 Kötü
10.08.2014
MUJGAN
Tavsiye etmeyeceğim kötü bir yer
Mekânın güzelliği haricinde yemekler ve servis kötü. Üstelik güzel olmayan, yemeklerine bakmadan fiyatları oldukça yüksek. Garsonlar sert ve kabalar. Üstelik son gittiğimizde bir de kavga çıktı. Neye uğradığımızı şaşırdık. Ailece gittiğimiz, gecemiz rezil oldu. Bir daha asla gitmeyeceğim ve tavsiye etmeyeceğim kötü bir yer.
5/5 Mükemmel
07.10.2013
Misafir
Düğün
Düğünümüzü bu mekanda gerçekleştirdik. Son derece memnun kaldık. Tek kelime ile her şey çok güzeldi.
1/5 Kötü
01.09.2013
Misafir
Kmse buranın mağduru olmasın
Yörede fazla mekan yok, aman ne güzel, hem göl kenarı, hem üç beş ağaç var, hem de sakin iyi niyetiyle gidip, suratı asık garsonlardan neredeyse azar yiyip çıktığımız bir yer. Gölün sineğini sineye çekiyorsunuz ama o esmer orta yaş üstü garsonun neredeyse azarlayarak sizden yarım domates ve yarım salatalıktan oluşan bir söğüş, tam iki dilim peynir, bir porsiyon zeytin, 6 çay ve 3 kahve için tamı tamına 87 lirada ısrar etmesini yediremiyorsunuz. Yanımızda ağlayan bebeğimiz olmasaydı müdürü mü patronu mu belediye başkanı mı artık kim varsa çağıracaktım ama adam ısrarında inatçı "serpme kahvaltı isteseydiniz" diye tutturdu. Kardeşim serpme kahvaltıdan çok daha az yemişim ve serme kahvaltı 25 liraysa siz benden nasıl 87 istersiniz cevabını vermeden serpme yemediysen cezasını çekersine getirdi. Bebek ağlaması o parayı ödetti ama bundan sonra kimse buranın mağduru olmasın isterim. Asla önermiyorum. Biraz güler yüz arayan ve cebini seven kimse gitmesin...