Papuli Restaurant

  • İstanbul / Küçükçekmece / Halkalı
  • Yarımburgaz Mah. Altınşehir Yolu İstanbul Cad.

Papuli Restaurant

Papuli Restaurant, İstanbul'un doğa parkı ve kuş cenneti Küçükçekmece Gölü'nün kuzeydoğu kıyısında olup, 15 yıllık bir emek ve özenle oluşturulmuş 8,000 metrekarelik meyve ve botanik bahçesi içinde hizmet vermektedir.

Küçükçekmece ilçesinin tek turizm belgeli tesisi olma ayrıcalığını da elinde bulunduran Papuli Restaurant'ın, kışlık salonu 150, yazlık bahçesi 1500 kişi kapasitelidir.

Konuklarımız; basketbol sahası, masa tenisi, olta balıkçılığı, çocuklar için oyun alanı, kablosuz internet, 120 araçlık özel otopark ve iskele ile şehir içinde kır hayatını, huzurunu ve sessizliğini evlerine yakın bir adreste bulabilmektedirler.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Pişman oldum gittiğime
1

-

Çok eski, çok pis, ilgisizler. Gereksiz pahalı, garsonlar ilgisiz, suratsızlar. Çok pişman oldum gittiğime. Yazıklar olsun.

4
Tavsiye etmeyeceğim kötü bir yer
2

-

Mekânın güzelliği haricinde yemekler ve servis kötü. Üstelik güzel olmayan, yemeklerine bakmadan fiyatları oldukça yüksek. Garsonlar sert ve kabalar. Üstelik son gittiğimizde bir de kavga çıktı. Neye uğradığımızı şaşırdık. Ailece gittiğimiz, gecemiz rezil oldu. Bir daha asla gitmeyeceğim ve tavsiye etmeyeceğim kötü bir yer.

4
Düğün
10

-

Düğünümüzü bu mekanda gerçekleştirdik. Son derece memnun kaldık. Tek kelime ile her şey çok güzeldi.

4
Kmse buranın mağduru olmasın
2

-

Yörede fazla mekan yok, aman ne güzel, hem göl kenarı, hem üç beş ağaç var, hem de sakin iyi niyetiyle gidip, suratı asık garsonlardan neredeyse azar yiyip çıktığımız bir yer. Gölün sineğini sineye çekiyorsunuz ama o esmer orta yaş üstü garsonun neredeyse azarlayarak sizden yarım domates ve yarım salatalıktan oluşan bir söğüş, tam iki dilim peynir, bir porsiyon zeytin, 6 çay ve 3 kahve için tamı tamına 87 lirada ısr.. Devamını Göster