Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Osmanbey Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Osmanbey Butik Otelleri

Osmanbey için {{ (filteredHotels).length}} / 29 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Osmanbey Butik Otelleri

Osmanbey Butik Otelleri

Osmanbey, İstanbul'un nezih ilçelerinden birisi olan Şişli'nin en meşhur semtidir. Nişantaşı, Harbiye, Kurtuluş, Mecidiyeköy gibi semtlerle komşu olan Osmanbey, gezilip görülecek noktalar konusunda bir hayli zengin. Osmanbey butik otelleri tesislerinde yapacağınız bir iki günlük konaklamalar, bu semtin tarihi dokusunu keşfetmenizi sağlayacak. Merkezi ve modern bir yerleşim merkezi olan ilçede Osmanbey butik otel en uygun hizmetleri sunuyor. Tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri içerisinde barındıran bu bölgede, Osmanbey butik otel fiyatları da erken rezervasyonlarla uygun seçeneklere dönüşebiliyor.

Osmanbey'in Halaskargazi Caddesi üzerinde yer alan mağazalar bir hayli meşhur. Bu semtteki konaklamalarınızda, bu caddedeki mağaza ve alışveriş merkezlerini mutlaka gezin. Şehir turistik yanıyla da dikkat çekiyor. Osmanbey butik otel fiyatları semtin manzarası ve dokusuna uygun seçeneklerle sunuluyor. Bu doğrultuda da İstanbul'u bu semtle keşfetmek isteyenlerin muhakkak en uygun Osmanbey butik otel seçeneklerini incelemesini öneririz.

Semt, 19. yüzyıl sonlarına doğru şu anki çehresini alan mimarisini kazanmış. Bu yüzden Osmanbey butik otelleri çevresinde birçok tarihi doku ve eski Rum evlerine denk gelmeniz mümkün. Ayrıca Osmanbey butik otel fiyatlarının da uygunluğuna göre tesislerin semtin belli noktalarında olduğunu söylemeliyiz. İstanbul'un simge camilerinden Şişli Camii'ye de yakın olan Osmanbey butik otel en uygun tesisler, birkaç günlüğüne İstanbul'a gelecek olanlar için güzel bir nokta.

Osmanbey'in yakınlarında iki tarihi kilise bulunuyor. Burada geçirdiğiniz sürede Aya Dimitri Rum Kilisesi ve Saint Esprit Katedrali'ni muhakkak gezmenizi öneriyoruz. Her şey dahil Osmanbey butik otel fiyatları da semtin bu özel dokusunu keşfe çıkmak isteyenler açısından iyi seçenekler sunacak. Ayrıca Osmanbey butik otel en uygun seçeneklerine dair sitemizden de kolaylıkla bilgi edinebileceğinizi de belirtmek isteriz.

Osmanbey Butik Otel Fiyatları

Osmanbey Butik Otelleri

Osmanbey butik otelleri, her şey dahil konseptlere sahip. Osmanbey butik otel fiyatları da bu konsept dahilinde şekil alıyor. Oda-kahvaltı ya da akşam yemeğini de içine katan seçenekler en uygun Osmanbey butik otel hizmetleriyle sunulmakta.

Çoğu tesis müşterilerinin bu semtte huzurlu konaklamalar geçirmesini önemser ve hizmet politikalarını da bu doğrultuda oluşturur. Semtte bulunan Osmanbey butik otelleri rezervasyonlarınıza her mevsim için uygunluk bulunuyor. Osmanbey butik otel fiyatları da balayı konsepti, aileye yönelik, iş ya da benzer tarzda seçeneklere göre değişiyor. Sizler Osmanbey butik otelleri en uygun seçenekleri sayesinde İstanbul'un bu tarihi dokusunu keşfe çıkacaksınız.

Temiz, güvenilir ve konforlu hizmetlere sahip Osmanbey butik otelleri, butik otelcilik anlayışını senelerdir sürdüren tesislerin verdiği hizmetlerle kalite sunuyor. Osmanbey butik otel fiyatları da bu hizmetlere kıyasla gayet uygun, nitelikli. En uygun Osmanbey butik otelleri fiyat seçeneklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Osmanbey Gezilecek Yerler

Osmanbey Gezilecek Yerler

Osmanbey butik otelleri konaklamalarınız esnasında bu bölgede gezilecek birçok nokta bulmanız mümkün. Her zaman uygun Osmanbey butik otelleri fiyatları konusunda anlaşma sağlayacağınız bir butik otelde geçireceğiniz bir hafta sonu, bu semti rahatça gezmenizi sağlayacaktır.

Osmanbey butik otelleri seçenekleri semtin ferah ve manzaralı noktalarında yer almakta. Her şey dahil Osmanbey butik otel fiyatlarına göre geçireceğiniz günlerde semtin şu noktalarını muhakkak görmelisiniz:


  • Atatürk Müzesi
  • Teşvikiye Camii
  • Küçük Çiftlik Park
  • Harbiye Açık Hava Tiyatrosu
  • Bomonti Bira Fabrikası
  • Maçka Demokrasi Parkı
  • Askeri Müzesi

Bölgede Osmanbey butik otelleri konaklamalarınızı rahatlıkla yaparak bahsetmiş olduğumuz bütün bu yerleri görebilirsiniz. Ayrıca Osmanbey butik otelleri Taksim başta olmak üzere birçok önemli İstanbul bölgesine de çok yakın.

İstanbul seyahati düşüncesinde olanlar açısından Osmanbey butik otelleri rezervasyon önerisinde bulunabiliriz. Osmanbey butik otelleri ve apartlarına dair bilgi için Osmanbey Apart Otelleri sayfamızı incelemelisiniz. İyi tatiller!

Osmanbey Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Osmanbey için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Osmanbey otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Osmanbey otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Teşvikiye, Osmanbey, Okmeydanı, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Harbiye, Esentepe semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.