İstanbul Optimum AVM

  • İstanbul / Ataşehir
  • İstiklal Sok. No:10/4 Yenisahra /
6.0puan

İstanbul Optimum AVM

Optimum İstanbul, tamamı gün ışığı alan 2500 kişi oturma kapasiteli food court katı ve açık hava terasları, Anadolu yakasında ilk ve tek olan 541 m2 büyüklükteki gerçek buz pisti ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası'nın kalbinde konumlandırılan Optimum'a ulaşım da çok rahat. Anadolu Yakası'nın en gelişmiş ilçesi Ataşehir'de konumlanması, E-5 karayolu üzerinde bulunması, hali hazırda yapılmakta olan metroya yakınlığı ve 1569 araçlık ücretsiz otoparkı ile Optimum İstanbul, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi konumuna gelmiştir.

Optimum İstanbul, AVM konseptinin sadece alışveriş üzerine kurulmasını tercih etmeyip, bunun yanında eğlence ve yaşam alanı olarak ziyaretçilere farklı ve çok sayıda etkinlikler ile kampanyalar sunmaktadır. Özellikle çocuklara yönelik etkinliklere, gelişim atölyelerine önem vermektedir.
2 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
2
İstanbul Optimum AVM
İstanbul Optimum AVM
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
Bayan müdürün yaptıkları

-

21.09.2017 tarihinde saat 15.05 sırasında Ataşehir İstanbul Optimum AVM içerisinde bulunan sinema salonundan biletimi alıp danışmaya geldiğimde, kendini sinema salonunun müdürü olarak tanıtan bir hanımefendi görevini yapmakta olan personelini müşterilerin arasında azarlamaya başladı. Böyle şeyleri yapacaksa bile, hatası bile olsa müşterilerin yanında personeli aşağılayarak değil de, müşteriler gittikten sonra yapması önemlidir. Bu bayan müdürün yaptıklarını hiç hoş bulmamakla beraber, gereken uyarının yapılmasını rica ediyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
10
İstanbul Optimum AVM
İstanbul Optimum AVM
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
Teşekkür

-

Merhaba. Ben Figen Kale. 10.09.2014 tarihinde Optimum Avşar Film'de 19:30 seansında film izledim. Cüzdanımı düşürmüşüm. Yaklaşık 5-6 saat sonra fark ettiğimde evdeydim. İstanbul Optimum AVM'yi aradım, durumu izah ettim. İlker Bey, Avşar Sineması yönetimi arayıp beni bilgilendireceğini söyledi. 10 dakika sonra aradığımda cüzdanım müdüriyetteymiş. Ben öncelikle bu kadar duyarlı, dürüst yönetime ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. İstanbul Optimum AVM Avşar Film başta müdürü olmak üzere tüm çalışanlarına ve İlker Bey'e varlıklarındaki onurlu değerlerinden dolayı saygılarımı sunuyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)