search icon
Giriş
06 Ağustos Cum.
Çıkış
07 Ağustos Cts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Nusaybin Butik Otelleri

Nusaybin için 2 otel listelendi.

Kasr-ı Serçehan Hotel

Butik Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.6/5
(73 değerlendirme)
Nusaybin merkezine 0.8 km uzaklıkta
337 TL371 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:337 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
331 TL
Etstur
Otelz.com
337 TL
331 TL'den başlayan fiyatlarla

Avesis Hotel

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
5/5
Nusaybin merkezine 2.2 km uzaklıkta
255 TL260 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:255 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
255 TL
Etstur
Odamax
260 TL
255 TL'den başlayan fiyatlarla

Mezopotamya'nın tarihi değeri yüksek noktası Mardin'e bağlı Nusaybin'de konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Bu tesis türleri içinde Nusaybin butik otelleri gelenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nusaybin, eşsiz Mezopotamya uygarlıklarının hüküm sürdüğü Mardin'e bağlı bir ilçedir. Mardin tarihi dokuya sahip ilçelerinden sadece biri olan Nusaybin, ova üzerine kurulmuş bir ilçe olması dolayısıyla oldukça otantik bir atmosfere de sahiptir.

Komşu ülke Suriye ile sıfır noktasında komşu olan Nusaybin, tarihi İpek Yolu'nun güzergahında, Dicle ve Fırat'ın arasındaki havzanın ortasında konumlanıyor. Yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında yer alan yerleşim bölgesi Nusaybin'in ta kendisi oluyor. Yaşamın hüküm sürdüğü tarihi geçmişi M.Ö 4500 yılına kadar uzaman Nusaybin, tarihler boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehirlerinden biri olarak stratejik önemini kurumaya devam etmiştir. Bu nedenle de Nusaybin sınırları içinde gezip görerek bitiremeyeceğiniz kadar çok tarihi yapıyı saklıyor.

Turistlik amaçlı gelen gezginler konaklamada pek fazla Nusaybin'de hizmet veren tesisleri seçmese de iş amaçlı ilçeye gelenler buradaki otellerden birini tercih etmektedir. Daha çok iş amaçlı gelenleri ağırlayan bu tesislerden biri de, Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren otellerdir. Standart olarak sunulan tüm donanımlara sahip olan bu butik oteller, yıl boyunca konuklarına kapılarını açmaktadır.

Nusaybin butik otelleri yıl içerisinde kış ve bahar aylar��nda pek fazla talep görmese de yaz sezonunu oldukça yoğun bir şekilde yaşamaktadır. Bu yoğunluğun bir etkisi olarak da Nusaybin butik otel fiyatları yaz aylarında diğer aylara orana belli bir miktarda artmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Nusaybin Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nusaybin Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Nusaybin Butik Otelleri - Nusaybin Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 260 TL - 371 TL
Nusaybin bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Nusaybin bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Nusaybin Butik Otelleri - Nusaybin Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Nusaybin Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nusaybin Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Nusaybin Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Nusaybin Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.