Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Nusaybin Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Nusaybin Butik Otelleri

Nusaybin için {{ (filteredHotels).length}} / 4 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Nusaybin Butik Otelleri

Mezopotamya'nın tarihi değeri yüksek noktası Mardin'e bağlı Nusaybin'de konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Bu tesis türleri içinde Nusaybin butik otelleri gelenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Nusaybin, eşsiz Mezopotamya uygarlıklarının hüküm sürdüğü Mardin'e bağlı bir ilçedir. Mardin tarihi dokuya sahip ilçelerinden sadece biri olan Nusaybin, ova üzerine kurulmuş bir ilçe olması dolayısıyla oldukça otantik bir atmosfere de sahiptir.

Komşu ülke Suriye ile sıfır noktasında komşu olan Nusaybin, tarihi İpek Yolu'nun güzergahında, Dicle ve Fırat'ın arasındaki havzanın ortasında konumlanıyor. Yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında yer alan yerleşim bölgesi Nusaybin'in ta kendisi oluyor. Yaşamın hüküm sürdüğü tarihi geçmişi M.Ö 4500 yılına kadar uzaman Nusaybin, tarihler boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehirlerinden biri olarak stratejik önemini kurumaya devam etmiştir. Bu nedenle de Nusaybin sınırları içinde gezip görerek bitiremeyeceğiniz kadar çok tarihi yapıyı saklıyor.

Turistlik amaçlı gelen gezginler konaklamada pek fazla Nusaybin'de hizmet veren tesisleri seçmese de iş amaçlı ilçeye gelenler buradaki otellerden birini tercih etmektedir. Daha çok iş amaçlı gelenleri ağırlayan bu tesislerden biri de, Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren otellerdir. Standart olarak sunulan tüm donanımlara sahip olan bu butik oteller, yıl boyunca konuklarına kapılarını açmaktadır.

Nusaybin butik otelleri yıl içerisinde kış ve bahar aylarında pek fazla talep görmese de yaz sezonunu oldukça yoğun bir şekilde yaşamaktadır. Bu yoğunluğun bir etkisi olarak da Nusaybin butik otel fiyatları yaz aylarında diğer aylara orana belli bir miktarda artmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Nusaybin Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Nusaybin için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Nusaybin otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Nusaybin otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.