Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Nusaybin Butik Otelleri:

Nusaybin için 1 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Nusaybin merkezine 2.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
380 TL

Mezopotamya'nın tarihi değeri yüksek noktası Mardin'e bağlı Nusaybin'de konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Bu tesis türleri içinde Nusaybin butik otelleri gelenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nusaybin, eşsiz Mezopotamya uygarlıklarının hüküm sürdüğü Mardin'e bağlı bir ilçedir. Mardin tarihi dokuya sahip ilçelerinden sadece biri olan Nusaybin, ova üzerine kurulmuş bir ilçe olması dolayısıyla oldukça otantik bir atmosfere de sahiptir.

Komşu ülke Suriye ile sıfır noktasında komşu olan Nusaybin, tarihi İpek Yolu'nun güzergahında, Dicle ve Fırat'ın arasındaki havzanın ortasında konumlanıyor. Yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında yer alan yerleşim bölgesi Nusaybin'in ta kendisi oluyor. Yaşamın hüküm sürdüğü tarihi geçmişi M.Ö 4500 yılına kadar uzaman Nusaybin, tarihler boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehirlerinden biri olarak stratejik önemini kurumaya devam etmiştir. Bu nedenle de Nusaybin sınırları içinde gezip görerek bitiremeyeceğiniz kadar çok tarihi yapıyı saklıyor.

Turistlik amaçlı gelen gezginler konaklamada pek fazla Nusaybin'de hizmet veren tesisleri seçmese de iş amaçlı ilçeye gelenler buradaki otellerden birini tercih etmektedir. Daha çok iş amaçlı gelenleri ağırlayan bu tesislerden biri de, Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren otellerdir. Standart olarak sunulan tüm donanımlara sahip olan bu butik oteller, yıl boyunca konuklarına kapılarını açmaktadır.

Nusaybin butik otelleri yıl içerisinde kış ve bahar aylarında pek fazla talep görmese de yaz sezonunu oldukça yoğun bir şekilde yaşamaktadır. Bu yoğunluğun bir etkisi olarak da Nusaybin butik otel fiyatları yaz aylarında diğer aylara orana belli bir miktarda artmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda Nusaybin butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Nusaybin Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nusaybin bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Nusaybin bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Nusaybin Butik Otelleri - Nusaybin Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Nusaybin Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nusaybin Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Nusaybin Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Nusaybin Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.