Mut bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerler.

Mut Gezilecek Yerler

Mut ve civarında gezilecek yerler için öneriler...Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Mut Gezilecek Yerler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Sertavul Geçidi

 • Doğal Güzellikler
 • Mut

"Fiyatlar çok yüksek"

"Yanlışlıkla durmayın"

2.2

Misafir yorumu

9 yorum

Mut Tarihi Mekanlar

Mut ve civarında gezilecek yerler için öneriler...
Mut civarında gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında aşağıda editörlerimizin ve seyahat severlerimizin ekledikleri başlıkları görebilirsiniz.

Mut ve civarında daha önce gezdiğiniz ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğiniz, mutlaka görülmeli dediğiniz yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsiniz.

Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi de yazabilirsiniz.

Üstelik Mut hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsiniz.

9 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
9
Fiyatlar çok yüksek
1

-

mersin?den karaman?a giderken öz karamanlılar lokantasına uğradık girişte fiyat sormamıza rağmen bizden afaki fiyat talep ettiler itiraz edince biraz düşürdüler sakkn uğramayın fiyatlar çok yüksek muhtemelen ordaki lokantaların hepsi aynıdır

9
Yanlışlıkla durmayın
1

-

Fil Baba – Özkaramanlılar tesislerinde sıfır hijyen. Kazıklanmayın. İstediğimiz sadece sac kavurmaydı adamlar sebzeyi basmış, kuyruk yağı kıkırdak kokuyor yenmez. Salata demeye bin şahit lazım ortalık kokuyor. Çatal bıçak leş. Hiç rezil etmeyin kendinizi. Utanmadan birde 300 TL aldılar onca lafa. Kul hakkı falan geçmemiş oradan. Siz yanlışlıkla durmayın. Garsona da biri hijyen eğitimi vermesi lazım.

9
İstemeden masaya getirdiler
1

-

Sertavul'da kazık yemek istemiyorsanız kesinlikle yemek yemeyin. Biz Konyalılar diye rezil bir yere gitmiş bulunduk. Sadece iki kişilik sac kavurma yedik. Çok sertti eti, yanına sormadan salata, yoğurt, helva, soğuk patlıcan, söğürme koydular. Yemedik bile. Tanesi 15TL imiş. Sonuçta 220TL'yi gasp ettiler. Haram olsun dedik ama siz kazık yemeğin diye de paylaşıyorum.

9
Yemek falan yemeyin
1

-

Öz karaman diye diğer adı Fil Baba. Böyle bir işletme görmedim. Verdiğim bütün para haram olsun. Bunlar bildiğiniz dolandırıcı. Kesinlikle uğramayın. Gerçekten söylüyorum. Yarım kilo kuzu pirzola geldi, dişlerim kesmedi. Yarım kilo saç kavurması geldi yağdan ve sert, et iğrençti. Getirdiği salataya, şöğüşe ısıtma ücreti ne kadar yazmış. Ayıp, hiç hayatım da böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yazacak çok şey var ama gere.. Devamını Göster

9
Yemek yemeyin
1

-

Merhaba arkadaşlar yolunuz Mut Sarthavul'a düşerse kesinlikle yemek falan yemeyin. He Öz Konyalılar'da böyle. Böyle ötü davranış görmedim. Aldıkları para haram olsun.

9
Denetlenmesi gereken bir yer
1

-

Lokantacılar ve esnaf; fiyatlar, dürüstlük ve vergi bakımından mutlaka denetlenmeli.

9
Dinlenmek için durmayın
1

-

Buradaki esnafların Allah korkusu yok. İnsanları burada keriz yerine koyuyorlar. Allah onları ıslah eylesin. Arkadaşlara tavsiyem burada sakın ola dinlenmek için durmayın.

9
Et falan yemeyin
3

-

Kazık yemek istemiyorsanız sakın et falan yemeyin. Yediğiniz etten çok kazığı hatırlayacağınıza emin olun...

9
Denetim olursa daha fazla ziyaretçi çeker
10

-

Esnaflar da biraz fiyatları uygun söyleseler. Denetim olursa daha fazla ziyaretçi çeker, teşekkürler...