Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Aramanızla ilgili olarak

Toplam 23 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Martı Marina Orhaniye

"Personeller mutsuz"

"Düzen çok bozulmuş"

2.7

Misafir yorumu

3 yorum

D-Marin Turgutreis

"Yaz dışında dahi keyifli ve hareketli"

"D-Marin Turgutreis Etkinlikleri"

10

Misafir yorumu

2 yorum

Netsel Marina

"Marmaristeki en popüler marina"

6.0

Misafir yorumu

1 yorum

D-Marin Göcek

"Tek handikap fiyat"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Levent Marina

"İzmir'e yakışmış"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Palmarina Yalıkavak

"Enerjisi yüksek mekan"

9.0

Misafir yorumu

1 yorum

Setur Kaş Marina

"Kaş'ın şık yüzü"

6.0

Misafir yorumu

1 yorum

Marina

Yatçıların talebi, coğrafi koşullar göz önünde bulundurularak her yıl bir yenisi inşa edilen ve hizmete açılan marinalar, yatların çekek yerleri, bağlama yerleri olmaktan daha fazlasını yapar hale gelmişledir. Yatların imalatında kullanılan malzemelerin günümüz teknolojisinde değişmesi ile birlikte yatların kullanım ömrü uzamış, yatçıların sürekli bir yerde kalmak istememeleri, marinaların önemini daha da arttırmıştır.

Yeni inşa edilen marinalar ve hali hazırda hizmet veren marinalar, ana konu olarak yat bağlama, bakım, onarım gibi hizmetlerle beraber, yat içerisinde seyahat eden tatilcilerin yeme-içme, alışveriş gibi ihtiyaçlarını onları memnun edecek kalitede sunulur olduğu yerler olmuşlardır.

Akdeniz havzasında yer alan ülkemizde bu konuda gelişimi ve potansiyeli gören bir çok kuruluş gerekli atılımları yapmış ve yapmaktadır, bu potansiyelden dünyada eşi benzeri pek olmayan ülkemiz sahil şeridinin ve denizlerin hak ettiği faydayı sağlaması hedeflenmektedir.

Genel olarak marinaların yatçıların seyahatlerini kolay ve keyifli hale getirmek için sundukları hizmetleri sıralarsak; su, elektrik, wc-lavabo, duş, internet gibi genel hizmetler, araç kiralama, kargo, posta, hava tahmin raporu gibi ofis hizmetleri, berber-kuaför, fitness center, çocuk oyun alanı gibi sosyal hizmetler, genel temizlik, sintine kontrol gibi teknik hizmetler, dalgıçlık gibi liman hizmetleri, doktor, ilk yardım, veteriner gibi sağlık hizmetleri, bağlama, kameralı kontrol, yangın ikaz ve söndürme gibi güvenlik hizmetleridir.