Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Manisa Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Manisa Merkez Butik Otelleri

Manisa Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 17 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Manisa Merkez Butik Otelleri

Manisa Merkez Butik Otelleri

Ege Bölgesi'nin İzmir'den sonra en büyük ikinci şehri olan Manisa, gezilecek yerler ve tarihi dokusu bakımından tercih edilen bir kent. Sultaniye üzümü ve şifalı mesir macunu üretimleriyle meşhur olan bu şehir, İzmir'e yakınlığıyla da avantajlı bir konumda. Manisa merkez butik otelleri konaklamanızda da bu şehirde vakit geçirebilir, kentin tarihi yapısını ve kültürel zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmet seçenekleriyle konforlu ve ferah bir şehir tatili vadediyor.

Manisa merkez butik otelleri, şehrin merkezi noktalarında yer alıyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da genel olarak bakıldığında uygun seçeneklerle misafirlerini ağırlıyor.

Manisa şehri Osmanlı döneminden bu yana dericilik, dokumacılık ve başta zeytincilik (ve geçmişte tütün) olmak üzere tarım faaliyetleri ile kalkınıyor. Bölgede Celal Bayar Üniversitesi'nin yanı sıra birçok önemli markanın da fabrikası yer alırken, bazı teknoloji üsleri de burada bulunuyor. Tüm bu etkenler düşünüldüğünde Manisa merkez butik otelleri konaklama yapısı gerçekten de iyi hizmet sunuyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da zaten sizin iyi bir konaklama geçirmenizi sağlıyor. En uygun Manisa merkez butik otellerini araştırırken, şehrin kültürel faaliyetlerine de mutlaka hakkak göz atın. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmetlerle, sizlerin bu şehirde güzel bir tatil geçirmenize olanak tanıyor.

Manisa merkez butik otelleri konaklamanız yaz aylarına denk geldiğinde özellikle de Mesir Festivali'ne diğer şehirlerden de katılım oluyor. Ayrıca Manisa merkez butik otelleri en uygun koşullarla sunulan hizmetlerde Cirit Festivali'ne de katılabilirsiniz. Uygun seçeneklere sahip Manisa Merkez butik otelleri araştırmasını da sitemizden yapabilirsiniz.

Bu iki önemli festivali de Manisa merkez butik otellerinde yapacağınız konaklamalarla takip edebilirsiniz. En uygun Manisa merkez butik otellerini gezi planınıza dahil ederek birçok tarihi bölgeyi de keşfedebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri fiyat aralıkları da önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde bütçenizi yormayacak cinsten.

Manisa butik otellerinde verilen hizmetler gerçekten müşteri memnuniyetini önemsiyor. Buna Manisa merkez butik oteller fiyatlarının ödeme kolaylıkları da dahil. Çoğu Manisa butik oteller fiyatları da erken rezervasyonlar halinde çok daha makul seviyelerde olabiliyor.

Manisa Merkez Butik Oteller Fiyatları

Manisa Merkez Butik Oteller

Manisa merkez butik otelleri gerek mimarisi ve tarihi dokuya uyumluluğu, gerek güvenilir ve konforlu otel şartlarını taşıması bakımından tercih ediliyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da bu özellikler doğrultusunda şekilleniyor. Bireysel konaklamanın yanı sıra aile ve balayı konseptlerine sahip Manisa merkez butik otelleri en uygun seçeneklerle hizmet veriyor.

Manisa merkez butik oteller fiyatları genelde oda kahvaltı hizmeti çerçevesinde şekillenirken, yarım pansiyon hizmeti veren tesisler de mevcut.

Manisa merkez butik otellerine birkaç günlüğüne rezervasyon gerçekleştirerek, tarihi ve doğayla iç içe geçmiş dokuyu rahatlıkla keşfe çıkabilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun gezi planlarınızı hayata geçirebileceğiniz nitelikte.

Bölgenin tarihi kalıntıları Hititler'den başlayarak, Yunanlar, Romalılar, Bizanslılar ve nihayetinde Osmanlılar'a kadar uzanmakta. Konaklamanızı Manisa Merkez butik otellerinde yaptığınızda şehrin birbirinden çekici tarihi lokasyonlarını gezebilirsiniz. Manisa merkez butik oteller fiyatları da bu gezilerinize olanak verecek ölçüde uygun. Her şey dahil konseptlere sahip Manisa merkez butik oteller fiyatları ile gezerken örneğin bölgede simgeleşmiş olan Manisa Sancağı'nı da listenize dahil edebilirsiniz.

Manisa Gezilecek Yerler

Manisa Gezilecek Yerler

Manisa merkez butik otelleri konaklamanız sırasında bölgenin ruhunu yansıtan birçok yere gidebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmetler dahilinde de birkaç gün içerisinde bu şehirdeki köklü muhteşemliği keşfedeceksiniz.

Peki Manisa merkez butik otellerde konaklarken nereleri gezmeli?


  • Spil Dağı
  • Kurşunlu Kaplıcaları
  • Manisa Kalesi
  • Sardes Antik Kenti
  • Manisa Müzesi

Tüm bu bölgeleri Manisa merkez butik otellerinde kalırken gezebilirsiniz. Manisa merkez butik oteller fiyatlarına araç kiralama hizmetlerinin dahil olmayabileceğini belirtelim.

Ayrıca alternatif olarak Manisa pansiyonlarına dair detaylı bilgilere Manisa Pansiyonları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Manisa Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Manisa Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Manisa Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Manisa Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.