Manisa Merkez Butik Otelleri

En iyi 14 butik otel, en uygun fiyatlar

Manisa Merkez Butik Otel Fiyatları

Şehzadeler şehri olarak da bilinen Manisa'nın kent merkezinde, konaklama yapabileceğiniz pek çok butik otel bulunuyor…

Manisa Merkez ise İzmir'e yakınlığından dolayı, ülkemizin en hızlı gelişen kent merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Turizm alanında da büyük bir gelişme kaydeden Manisa, pek çok konaklama alternatifine de ev sahipliği yapıyor. Özellikle işe seyahati amacıyla şehre gelenler Manisa Merkez'de konaklamayı tercih ediyorlar. Sadece iş seyahati amacıyla değil, Manisa'ya turistik gezi için gelenler de bu bölgede konaklıyorlar.

dovsOtel Manisa Merkez

Manisa Merkez - Butik Otel - 2 Misafir Yorumu

dovsOtel, Ege Bölgesi'nin Manisa ilinde yer almaktadır. Manisa Merkez'e 5 dakika uzaklıkta bulunan tesis, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ise 43 km uzaklıktadır. 2012 yılında faaliyete başlayan dovsOtel, 22 odalı ve 44 yatak kapasitelidir. Odalarının tümünde klima, televizyon, banyo, banyo/kozmetik malzemeleri, mini buzdolabı bulunmaktadır. Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Sigara içilen oda ve sigara içilmeyen oda olarak seçenekleri mevcuttur. dovsOtel, 24 saat resepsiyon, lobide kahve, açık ve kapalı tenis kortu, kütüphane, ücretsiz kablosuz bağlantı ve ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Ayrıca ek ücret karşılığında havaalanı transfer hizmeti, bebek/çocuk bakıcısı, kuru temizleme gibi hizmetleri de bulunmaktadır. dovsOtel, oda + kahvaltı konseptinde hizmet...

Hititliler tarafından milattan önce 13. yüzyılda yapılmış olan "Kybele Kaya Anıtı" Manisa'ya ait en önemli tarihi eserler arasında kabul edilmektedir.

Manisa Merkez'de kaliteli bir konaklama hizmeti almak ve bunun yanında konforunuzdan da ödün vermek istemiyorsanız Manisa Merkez butik otellerini tercih edebilirsiniz. Rahat bir konaklama imkanı sunan Manisa Merkez butik otellerinin konaklama birimleri, butik konseptinin gerekliliklerine uygun bir şekilde dekore edilmiş durumdalar. Ayrıca Manisa Merkez butik otelleri, Adnan Menderes Havalimanı'na da oldukça yakın bir mesafede bulunuyorlar.

Manisa Merkez butik otelleri, ekonomik bir konaklama için de oldukça ideal. Her gelir düzeyine hitap eden Manisa Merkez butik otel fiyatları, oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor genellikle. Ortalama 150 TL gibi bir rakama konaklama yapabilirsiniz Manisa Merkez butik otellerinde.

Yolunuz bir gün Manisa'ya düşerse, konaklamak için Manisa Merkez'i tercih edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Manisa Merkez butik otellerini ve 2019 Manisa Merkez butik otel fiyatlarını inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Manisa Merkez Otel fiyatları kış sezonunda çok fazla artmamaktadır. Ancak yaz sezonunda tatil dönemin başlaması ile Manisa Merkez otel fiyatlarında bir nebze de olsa bir artış gözlenmektedir.

Manisa Merkez otel fiyatları farklı kategorilerde bulunan tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmete göre de farklılık göstermektedir. Tesisin konumu, bulunduğu kategori de Manisa Merkez otel fiyatları üzerinde etkilidir.

Manisa Merkez Butik Otel Yorumları

2

dovsOtel

ersin ülker - 22 Ekim 2015, Perşembe 13:08

2 duble rakı için 60 TL

20/10/2015 tarihinde söz konusu otelde bir gece konakladım ve o gece 2 duble rakı içtim. Sabah hesabı ödemek istediğimde ise bana 2 duble rakı için 60 TL fiyat çıkardılar, resmen 15 dakika nefes alamadım, marketlerde büyük rakı fiyatı resmen, hadi vazgeçtim en baba restoranda bile bu paraya küçük rakı içersiniz, en kötüsü de otel müdürünün, diğer otelleri örnek gösterdiğimde onların sürümden kazandığı söylemi oldu, yani geldiniz, içtiniz, biz de bu fırsatı değerlendirdik anlamı taşıyordu resmen. Gidin, kalın ama sakın bir şey içmeyin, su dahil.