Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 600 TL
600 TL - 900 TL
900 TL - 1200 TL
1200 TL - 1800 TL
1800 TL +

Uygun fiyatlı Manisa Merkez Butik Otel seçenekleri tüm detaylarıyla neredekal.com’da! Farklı ve kendine özgü konseptleri ile öne çıkan Manisa Merkez Butik Otelleri ile kalabalıklardan uzak, konforlu bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Neredekal.com ile tatil planlarınıza en uygun Manisa Merkez Butik Otel seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Konaklama tipi, tesis olanakları ve tema gibi detayları belirleyerek en ideal seçenekleri listeleyebilir; yorum ve değerlendirmelerden faydalanarak keyifli bir tatil geçireceğiniz Manisa Merkez Butik Otel seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu Manisa Merkez Butik Otel fiyatları ile fırsatları yakalayabilir, tatil keyfinize keyif katabilirsiniz. Eğer farklı bölgelerdeki tatil fırsatlarını da değerlendirmek istiyorsanız aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz.

Manisa Merkez Butik Otelleri:

Manisa için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Otel Zincirleri
3/5 Çok İyi
(5 değerlendirme)
Merkez merkezine 15.2 km uzaklıkta
Otelz.com
%1 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
638 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.4/5 Mükemmel
Merkez merkezine 15.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%14 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
845 TL
TatilBudur.com
960 TL
En uygun fiyat
845 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
845 TL
4.3/5 Mükemmel
(41 değerlendirme)
Merkez merkezine 15.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
Şehir Oteli
3/5 Çok İyi
Merkez merkezine 15.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
800 TL
TatilBudur.com
800 TL
En uygun fiyat
800 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
800 TL
Otel
Şehir Oteli
4/5 Mükemmel
(76 değerlendirme)
Merkez merkezine 16.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%32 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
650 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Merkez merkezine 18.5 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
700 TL
Otel
Şehir Oteli
1/5 Kötü
Merkez merkezine 19.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
570 TL
Otel
Aile Dostu
4.4/5 Mükemmel
Merkez merkezine 20.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
760 TL
Otel
Şehir Oteli
3.7/5 Çok İyi
Merkez merkezine 20.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
522 TL
Odamax
523 TL
En uygun fiyat
522 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
522 TL
Pansiyon
Aile Dostu
0.5/5 Çok Kötü
(1 değerlendirme)
Merkez merkezine 24.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
1.200 TL

Manisa Merkez Butik Otelleri

Ege Bölgesi'nin İzmir'den sonra en büyük ikinci şehri olan Manisa, gezilecek yerler ve tarihi dokusu bakımından tercih edilen bir kent. Sultaniye üzümü ve şifalı mesir macunu üretimleriyle meşhur olan bu şehir, İzmir'e yakınlığıyla da avantajlı bir konumda. Manisa merkez butik otelleri konaklamanızda da bu şehirde vakit geçirebilir, kentin tarihi yapısını ve kültürel zenginliklerini keşfedebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmet seçenekleriyle konforlu ve ferah bir şehir tatili vadediyor.

Manisa merkez butik otelleri, şehrin merkezi noktalarında yer alıyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da genel olarak bakıldığında uygun seçeneklerle misafirlerini ağırlıyor.

Manisa şehri Osmanlı döneminden bu yana dericilik, dokumacılık ve başta zeytincilik (ve geçmişte tütün) olmak üzere tarım faaliyetleri ile kalkınıyor. Bölgede Celal Bayar Üniversitesi'nin yanı sıra birçok önemli markanın da fabrikası yer alırken, bazı teknoloji üsleri de burada bulunuyor. Tüm bu etkenler düşünüldüğünde Manisa merkez butik otelleri konaklama yapısı gerçekten de iyi hizmet sunuyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da zaten sizin iyi bir konaklama geçirmenizi sağlıyor. En uygun Manisa merkez butik otellerini araştırırken, şehrin kültürel faaliyetlerine de mutlaka hakkak göz atın. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmetlerle, sizlerin bu şehirde güzel bir tatil geçirmenize olanak tanıyor.

Manisa merkez butik otelleri konaklamanız yaz aylarına denk geldiğinde özellikle de Mesir Festivali'ne diğer şehirlerden de katılım oluyor. Ayrıca Manisa merkez butik otelleri en uygun koşullarla sunulan hizmetlerde Cirit Festivali'ne de katılabilirsiniz. Uygun seçeneklere sahip Manisa Merkez butik otelleri araştırmasını da sitemizden yapabilirsiniz.

Bu iki önemli festivali de Manisa merkez butik otellerinde yapacağınız konaklamalarla takip edebilirsiniz. En uygun Manisa merkez butik otellerini gezi planınıza dahil ederek birçok tarihi bölgeyi de keşfedebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri fiyat aralıkları da önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde bütçenizi yormayacak cinsten.

Manisa butik otellerinde verilen hizmetler gerçekten müşteri memnuniyetini önemsiyor. Buna Manisa merkez butik oteller fiyatlarının ödeme kolaylıkları da dahil. Çoğu Manisa butik oteller fiyatları da erken rezervasyonlar halinde çok daha makul seviyelerde olabiliyor.

Manisa Merkez Butik Oteller Fiyatları

Manisa Merkez Butik Oteller

Manisa merkez butik otelleri gerek mimarisi ve tarihi dokuya uyumluluğu, gerek güvenilir ve konforlu otel şartlarını taşıması bakımından tercih ediliyor. Manisa merkez butik oteller fiyatları da bu özellikler doğrultusunda şekilleniyor. Bireysel konaklamanın yanı sıra aile ve balayı konseptlerine sahip Manisa merkez butik otelleri en uygun seçeneklerle hizmet veriyor.

Manisa merkez butik oteller fiyatları genelde oda kahvaltı hizmeti çerçevesinde şekillenirken, yarım pansiyon hizmeti veren tesisler de mevcut.

Manisa merkez butik otellerine birkaç günlüğüne rezervasyon gerçekleştirerek, tarihi ve doğayla iç içe geçmiş dokuyu rahatlıkla keşfe çıkabilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun gezi planlarınızı hayata geçirebileceğiniz nitelikte.

Bölgenin tarihi kalıntıları Hititler'den başlayarak, Yunanlar, Romalılar, Bizanslılar ve nihayetinde Osmanlılar'a kadar uzanmakta. Konaklamanızı Manisa Merkez butik otellerinde yaptığınızda şehrin birbirinden çekici tarihi lokasyonlarını gezebilirsiniz. Manisa merkez butik oteller fiyatları da bu gezilerinize olanak verecek ölçüde uygun. Her şey dahil konseptlere sahip Manisa merkez butik oteller fiyatları ile gezerken örneğin bölgede simgeleşmiş olan Manisa Sancağı'nı da listenize dahil edebilirsiniz.

Manisa Gezilecek Yerler

Manisa Gezilecek Yerler

Manisa merkez butik otelleri konaklamanız sırasında bölgenin ruhunu yansıtan birçok yere gidebilirsiniz. Manisa merkez butik otelleri en uygun hizmetler dahilinde de birkaç gün içerisinde bu şehirdeki köklü muhteşemliği keşfedeceksiniz.

Peki Manisa merkez butik otellerde konaklarken nereleri gezmeli?


  • Spil Dağı
  • Kurşunlu Kaplıcaları
  • Manisa Kalesi
  • Sardes Antik Kenti
  • Manisa Müzesi

Tüm bu bölgeleri Manisa merkez butik otellerinde kalırken gezebilirsiniz. Manisa merkez butik oteller fiyatlarına araç kiralama hizmetlerinin dahil olmayabileceğini belirtelim.

Ayrıca alternatif olarak Manisa pansiyonlarına dair detaylı bilgilere Manisa Pansiyonları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Manisa Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manisa bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Manisa bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Manisa Merkez Butik Otelleri - 2022 Manisa Merkez Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Manisa Merkez Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Manisa Merkez Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Manisa Merkez Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Manisa Merkez Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.