Kundu Apartları

En iyi 11 apart otel, en uygun fiyatlar

Kundu Apart Otel Fiyatları

Antalya il sınırları içerisinden Akdeniz'e kavuşan Aksu Nehri'nin denize döküldüğü noktada bulunmaktadır ünlü Kundu sahili.

Kundu ilçesinin sahili, çam ormanlarının hemen önü sıra yer almaktadır. Kundu sahilinin sahip olduğu muhteşem kum plajı Lara sahiline bitişiktir. Kundu ilçesinde bulunan turizm tesislerinde konaklamanın avantajları ise Antalya şehir merkezine ve Antalya Havalimanı'na yakın olmasıdır.

Antalya Kundu, turizm cenneti Antalya'nın altın renkli Lara sahili ile yan yana bulunmaktadır.

Kundu ilçesinde bulunan tesisler genelde çok yıldızlı büyük otellerdir. Ancak bu tesislerin yanında daha küçük olan tesisler de bulunmaktadır. Bu tesisler içerisinde yer alan Kundu apart otelleri ailelerin ve kalabalık tatilci gruplarının ilk tercihi olmaktadır.

Kundu apart otel fiyatları kalabalık gruplar için en ekonomik olanıdır. Normal odalardan daha fazla kişinin konaklamasına imkan sağlayan apartlar, dairenin günlük fiyatının kalanlar arasında bölüşülmesi ile oldukça uyguna gelmektedir.

Kalabalık gruplar için ekonomik olan Kundu apart oteller, özellikle küçük çocuklu ailelerinde ilk tercihidir. Aileler ise fiyatından ziyade apart daireyi içinde mutfağı olduğundan ve daha geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan dolayı tercih etmektedir. Ebeveynlerin küçük çocukları için mutfakta kolayca yiyecek bir şeyler hazırlayabilmesi ve çocuğun geniş dairede daha rahat hareket edebilmektedir. Bu noktalarda alilerin apart otelleri tercih etmelerindeki en önemli kriterleridir.

Sadece çocuklu aileler ve gruplar değil, evinin konforunu tatilde de yaşamak isteyenlerin tercihi yine Kundu apart otelleri olmaktadır.

Sizler de tatilinizi bu bölgede geçirmeyi düşünüyorsanız ve konaklamada tercihiniz Kundu apart otelleri ise erken rezervasyon yaptırmanızın faydalı olacağını hatırlatmak isteriz. Neredekal.com üzerinden Antalya Kundu apart otellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz aparta erken rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz. Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz.

Türkiye Antalya'da bulunan Kundu, dünyanın 4 bir yanından misafirleri ağırlıyor. Neden mi? Çünkü burada bulunan Kundu otelleri, dünyanın her köşesini bu sahil kesimine toplamış durumdalar. Kremlin Sarayı, Venedik sokakları, Topkapı Sarayı bunlardan birkaçı. Neredeyse tıpatıp aynısının yapıldığı bu lüks oteller, adeta modern bir tarihi eser görünümünde...

Siz de tatilinizi kilometrelerce uzağa gitmeden, dünya şehirlerinde geçirmek istiyorsanız Kundu otellerini tercih edebilirsiniz.

Kalite ve lüks anlayışı ise, dudak uçuklatacak nitelikte... Size biraz özelliklerinden bahsedelim. Dünya saraylarının hemen önünde denize girmek, 4000 metrekarelik havuzlarda yüzmek, küçük çocuklarınızı aktivite eğitmenlerine teslim etmek, uzak doğu tarzı villalarda konaklamak, Bali masajları yaptırmak...

Antalya Kundu 2020 otel fiyatları, bu lüks hizmet anlayışı ile paralel gidiyor. Öncelikle her şey dâhil ve ultra her şey dâhil sistemi ile çalıştıklarını söyleyelim. Yani tesisinize girdiğiniz anda, Kundu 2020 otel fiyatını ödüyorsunuz ve tesisinizden çıkana dek bir daha elinizi cebinize atmıyorsunuz..

Kundu 2020 otel fiyatları, mevsime göre değişiklik gösteriyor. Hem de arada çok büyük farklar oluyor. Kış mevsiminde konakladığınız fiyatın, yaklaşık 3 katını vererek yaz mevsiminde konaklayabiliyorsunuz. Kış aylarında ne yapılır demeyin, Antalya Kundu otelleri kış aylarında da en iyi hizmeti verecek şekilde düzenlenmiş. Üstelik Antalya'da yaz mevsimi oldukça uzun sürüyor ve denize girebiliyorsunuz. Antalya Kundu otelleri sadece güneşin ısıtma derecesine söz geçiremiyor, geri kalan her şeyi sizin için düşünmüşler ve Kundu 2020 otel fiyatlarına dâhil etmişler.