Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kundu Apartları

Kundu için {{ (filteredHotels).length}} / 1 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kundu Apartları - Apart Otel Fiyatları

Antalya il sınırları içerisinden Akdeniz'e kavuşan Aksu Nehri'nin denize döküldüğü noktada bulunmaktadır ünlü Kundu sahili.

Kundu, Antalya'ya bağlı bir turistik ilçedir. Antalya Merkez'e oldukça yakın bir konumda olan Kundu ilçesine yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok turist gelip tatil yapmaktadır. Antalya'nın turizm potansiyelini arttırmada etkisi olan Kundu en kalabalık ve yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır.

Kundu ilçesinin sahili, çam ormanlarının hemen önü sıra yer almaktadır. Kundu sahilinin sahip olduğu muhteşem kum plajı Lara sahiline bitişiktir. Kundu ilçesinde bulunan turizm tesislerinde konaklamanın avantajları ise Antalya şehir merkezine ve Antalya Havalimanı'na yakın olmasıdır.

Kundu ilçesinde bulunan tesisler genelde çok yıldızlı büyük otellerdir. Ancak bu tesislerin yanında daha küçük olan tesisler de bulunmaktadır. Bu tesisler içerisinde yer alan Kundu apart otelleri ailelerin ve kalabalık tatilci gruplarının ilk tercihi olmaktadır.

Kundu apart otel fiyatları kalabalık gruplar için en ekonomik olanıdır. Normal odalardan daha fazla kişinin konaklamasına imkan sağlayan apartlar, dairenin günlük fiyatının kalanlar arasında bölüşülmesi ile oldukça uyguna gelmektedir.

Kalabalık gruplar için ekonomik olan Kundu apart oteller, özellikle küçük çocuklu ailelerinde ilk tercihidir. Aileler ise fiyatından ziyade apart daireyi içinde mutfağı olduğundan ve daha geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan dolayı tercih etmektedir. Ebeveynlerin küçük çocukları için mutfakta kolayca yiyecek bir şeyler hazırlayabilmesi ve çocuğun geniş dairede daha rahat hareket edebilmektedir. Bu noktalarda alilerin apart otelleri tercih etmelerindeki en önemli kriterleridir.

Sadece çocuklu aileler ve gruplar değil, evinin konforunu tatilde de yaşamak isteyenlerin tercihi yine Kundu apart otelleri olmaktadır.

Sizler de tatilinizi bu bölgede geçirmeyi düşünüyorsanız ve konaklamada tercihiniz Kundu apart otelleri ise erken rezervasyon yaptırmanızın faydalı olacağını hatırlatmak isteriz. Neredekal.com üzerinden Antalya Kundu apart otellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz aparta erken rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz. Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın